Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

meg hát a napfénytető.. :huh:

Hétvégén én is kihasználtam. :lol: Asszem azért vagyok most itthon betegen... :unsure: Sebaj, így legalább van időm fórumozni! :lol: Másképp úgysem tudnám kivenni a múlt évi szabijaimat.

Hétvégére én is kocsit mostam és még egész jól bírja.

Link to comment
Megosztás:

Srcáok, elvileg holnap kapok árajánlatot...amint tudok vmit szólok.Csak gondoltam tudjátok, hol tartok

parancsolj

erről szeretnék többet tudni.

és tudom hogy ilyenkor nem érsz rá,de ekkor egész este online voltál,és kommenteltél is.már akinek ugye.

de nem akarok kötözködni,mert csak magyarázkodnál úgyis :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem ez egyértelmű...a szállásdíj, étkezés....ez az egy dolog van folyamatban...bocsi akkor mkitől, ha nem voltam elég egyértelmű

egyáltalán nem egyértelmű,mert volt már szó opel-kereskedésről is például

de lehet beiratkozok egy gondolatolvasó tanfolyamra :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét mindenkinek!

Ma jókedv uralkodott Zalacséb egyes utcáin,sikerült ugyanis egy jó állapotú E Rekord-hoz jutnom annyi pénzért,hogy egy bérlet épp kijönne belőle...hát inkább akkor má kocsi,ha van :D

Brutál nyomaték,5-ös váltó,na meg rendszám forgalmi nuku,de attól az ótó ment rendesen ;)

A kis asconának vettem szülibnapjára,na de nem azért hogy legyen kivel beszélgetnie,hanem hogy megkapja a motorját meg a váltóját :lol:

Szeretném ha itt is jókedv lenne! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét mindenkinek!

Ma jókedv uralkodott Zalacséb egyes utcáin,sikerült ugyanis egy jó állapotú E Rekord-hoz jutnom annyi pénzért,hogy egy bérlet épp kijönne belőle...hát inkább akkor má kocsi,ha van :D

Brutál nyomaték,5-ös váltó,na meg rendszám forgalmi nuku,de attól az ótó ment rendesen ;)

A kis asconának vettem szülibnapjára,na de nem azért hogy legyen kivel beszélgetnie,hanem hogy megkapja a motorját meg a váltóját :lol:

Szeretném ha itt is jókedv lenne! :blush:

juhééé képet róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

sikerült ugyanis egy jó állapotú E Rekord-hoz jutnom annyi pénzért,hogy egy bérlet épp kijönne belőle

Szeretném ha itt is jókedv lenne! :D

báze te nem vagy normális ;)

azért kíváncsi vagyok ám a viharsasra :lol:

a jókedvemhez meg borzasztó sok minden hiányzik... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.