Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Kiváncsi lennék, hogy miként vélekednél róla te, mint gyakorló GAstra gazdi :lol:

Te ritkán jársz felén, valszeg Voszi meg felétek.

Ezért meg kell venned a feketét, hogy a fenti kérdésre megtudjuk a választ :D

áhááááá! :lol:

értem a taktikát!

biztos sokkal másabb egy OPC G Astra,mint egy 1.4es,de ha cserélem akkor szeretnék a jelenlegi konstrukciónál előrébb lépni :lol:

hogy meg tudjam nyugtatni magam,miért is kellett nekem új autó rengeteg sok pénzért :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

áhááááá! :lol:

értem a taktikát!

biztos sokkal másabb egy OPC G Astra,mint egy 1.4es,de ha cserélem akkor szeretnék a jelenlegi konstrukciónál előrébb lépni :lol:

hogy meg tudjam nyugtatni magam,miért is kellett nekem új autó rengeteg sok pénzért :unsure: :huh:

Lemondasz a GTC/Vectra C valamelyikéről, marad az OPC.

Ez szerintem észszerű kompromisszum :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lemondasz a GTC/Vectra C valamelyikéről, marad az OPC.

Ez szerintem észszerű kompromisszum :huh:

igen,lehet.

még nem tartok ott,hogy ezen elmélkedjek :lol: még a jövő zenéje

tetszik nagyon külsőre,csak nemtom kellene-e nekem >200 lovas autó városba :lol: országúton rendben van. :unsure:

bár ha két autóm lenne,azzal sem jönnék ki olcsóbban,sőt...

Link to comment
Megosztás:

igen,lehet.

még nem tartok ott,hogy ezen elmélkedjek :huh: még a jövő zenéje

tetszik nagyon külsőre,csak nemtom kellene-e nekem >200 lovas autó városba :lol: országúton rendben van. :unsure:

bár ha két autóm lenne,azzal sem jönnék ki olcsóbban,sőt...

Én most szívem szerint egy 3.0 V6-os Sintrát hoznék be van 2200 euróért, csak a regadó rá majdnem 800ezer ft. A cm3 miatt, nade most akkor kömpromissszum, vagy nem kompromisszum?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Kadett töréstesztje sincs ennél jobb, szal ha csak az árat nézzük, és hogy nagymotoros egyterűre van szükségem. Akkor vagy ő, vagy egy Mitsu Space Runner. Az olcsóbb (regadója is) és 2000es TD-ben is van, ami jobb mind fogyasztásban, mind cm3-ben.

Hühh de várjálcsak. Alaposna végigolvasva ezt a töréstesztet, nem is rossz. Térdem is védve, enyhe ütés a melkassra. Kadettben ennyiből nem úsznám meg :-))

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Kadett töréstesztje sincs ennél jobb, szal ha csak az árat nézzük, és hogy nagymotoros egyterűre van szükségem. Akkor vagy ő, vagy egy Mitsu Space Runner. Az olcsóbb (regadója is) és 2000es TD-ben is van, ami jobb mind fogyasztásban, mind cm3-ben.

Hühh de várjálcsak. Alaposna végigolvasva ezt a töréstesztet, nem is rossz. Térdem is védve, enyhe ütés a melkassra. Kadettben ennyiből nem úsznám meg :-))

Kadet azért picit régebbi tervezésű :unsure:

Zafival mi a gond ? Nincs benne nagy motor ?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Kadett töréstesztje sincs ennél jobb, szal ha csak az árat nézzük, és hogy nagymotoros egyterűre van szükségem. Akkor vagy ő, vagy egy Mitsu Space Runner. Az olcsóbb (regadója is) és 2000es TD-ben is van, ami jobb mind fogyasztásban, mind cm3-ben.

Hühh de várjálcsak. Alaposna végigolvasva ezt a töréstesztet, nem is rossz. Térdem is védve, enyhe ütés a melkassra. Kadettben ennyiből nem úsznám meg :-))

Chryler Voyager / Dodge Caravan újabb kiadásai :unsure: (Merci motoros)

Sintrával az a baj h kevés van belőle.....gondolom a cuccok drágák hozzá....

Link to comment
Megosztás:

Kadet azért picit régebbi tervezésű :unsure:

Zafival mi a gond ? Nincs benne nagy motor ?

Zafi nincs oan olcsón, mivel közkedveltebb, meghát nem eléggé magas, bár előrébb lennék vele, mint kadéttal. Meghát a B-Omega orrába szerelmes vok, és sintrának oan. Ja és persze, hogy kevés van belőle, az nálam csak előny. Utálom, ha szembe jön velem egy hasonló gép. (nézd meg Bullt)

Link to comment
Megosztás:

Chryler Voyager / Dodge Caravan újabb kiadásai :unsure: (Merci motoros)

Sintrával az a baj h kevés van belőle.....gondolom a cuccok drágák hozzá....

A voyager még olcsóbb, és sok is van, dobálják, mint a cukrot, de az amcsi egyterűeknek mindnek nagy fogyija van, nagy motorja, 2000 körül kéne. Német, vagy Japán gép. Az amcsi gépek. Kívülről szépek, de belülről rendkívül unalmasak. Bááááááááááár azokban sokkal gyakorib az autómataváltó, ami nekem legközelebbi vételnél alapkövetelmény lesz.

Na megyek bogárba páralefúvót beépíteni (gyárilag nem volt benne, Jettáé megy bele)

Link to comment
Megosztás:

na hali!

én megelégednék most azzal az a Vectrával is, kurblis ablakkal, központizárral, tetőablakkal, egybe kasztnival, egybe mindennel. Ma voltam ki is próbálni. A haver megbízik bennem, szal asszem lesz egy C20NE a Vectrás, akit be kell fűzni a csapatba. :unsure: ja, és alkudni is sikerült. szal jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.