Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

de a végén tök jó ajándékokat vettem magamnak(napraforgós naptárat, és egy Van Gogh határidőnaplót)Szupeeeeeeeeeeeeeeeeer

Érdekes, tennap gyönbim is pont így járt, csak ő Oldtimeres naptárat, és napraforgós határidőnaplót vett :-DDDDDDDDD

Tán vmi hatalmas akció van? (csak mer semmi mást nem vett :-)), ja kaját.

Link to comment
Megosztás:

Na srácok, ma tömegközlekedtem, sok élménnyel gazdagodtam :huh: A bankok hülyék, lejártam a lábam, de a végén tök jó ajándékokat vettem magamnak(napraforgós naptárat, és egy Van Gogh határidőnaplót)Szupeeeeeeeeeeeeeeeeer

Mackó, ha akrsz jöhetzs persze, csak szólj, hogy ne rontsak be nélküled :unsure:

Donatellás naptárat nem vettél? Ja ha csak az a probléma, hogy elköltözött a szomszéd akkor most hétvégén, jővőhétvégén......lehet bulizni!?!

Csak nem állást keresel?

SZEVA TELO!

Link to comment
Megosztás:

Az ismerőssel voltam kocsikat nézegetni.

nos az off autók kihulltak a rostán... fapad, fényezett, törött stb.

aztán láttunk astrákat... fapad, jó állapot, csak drága...

meg láttuk ezt itt

Na ez tényleg makulátlan. szerintem. én ha most csak ennyi zsetonom lenne, meg is venném kapásból. A srác még veleng... mert mit kezd a skodájával... (Rulezke!!! Nem kell egy 120-as skoda? olcsón? :unsure: )

szal nem tom, de bejön nagyon a vekike! C20NE, gyári állapot, nem volt törve, csak a delco generátor csapágyát kéne cserélni, mert erősen kivan szegény. Amúgy pöccre indult, nem csattog, nem rohad, stb. Remélem hallgat rám a srác. az adatlapon a lóerő el van írva.

Link to comment
Megosztás:

SZEVA TELO!

Császtok! Bocsi, kicsit elvoltam tűnve most, Rastalosnak segítettem dobcuccot cipelni az új próbaterembe.... :unsure: Király hely, a Kerepesi úti készenléti rendőrségi egységek telephelyén belül van. Ha vki jártas itt pesten, az sztem tudja miről beszélek. Nem volt egyszerű a bejutás... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.