Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ha nem ápolod le a gumikédereket akkor igen. :lol:

Szilikonos rongyal töröld át az ajtógumit és legyen a ZSEBEDBEN jégoldó,zárolajozó spray.

Nem drága de viszont hasznos. ;)

Szia Tomi!

Igen erre gondoltam, csak már reggel tűsarkúban ezen a jégpályán nem nagyon volt kedvem törölgetni :lol:

De este megcsinálom.

A zárral nincs gond, mert az nyílik.

A felszerelés már megvan kompletten, csakhát edddig még nem volt időm felhasználni őket :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Pedíg ezekre a dolgokra kell egy kis időt szánni. :lol:

Nekem is gondot okozott a befagyás. ;)

20 percet dolgoztam vele azóta meg minden okés. :D

Igérem, megcsinálom, csakhát tapasztalatlan utós vagyok, tudod....

No meg a régi kocsimnál nem volt ilyen :lol:

De ma !!!!Csakis ezzel fogok foglalkozni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, úgy néz ki holnap megyek felétek. (Mármint Debrecenbe) Ez még csak a beta verzió, tutira ma estére dől el, de nagyon valószínű hogy a debreceni Cora nem fog meglenni nélkülem holnap. Télleg, milyen idő van arra? Mert itt szakad a hó... :)

Hát elég furin is festenétek Ti magassarkúban,és műkörömmel... :blink:

OFF. A barátnőm egyszer rá akart beszélni hogy menjek végig fényes nappal az ő ruhájában a sétálóutcán. Hát én nem vagyok semmi jónak az elrontója, de ezt már én sem vállaltam be. Attól tartok, lincselés nélkül nem értem volna el a végéig. ON

Link to comment
Megosztás:

Nah, úgy néz ki holnap megyek felétek. (Mármint Debrecenbe) Ez még csak a beta verzió, tutira ma estére dől el, de nagyon valószínű hogy a debreceni Cora nem fog meglenni nélkülem holnap. Télleg, milyen idő van arra? Mert itt szakad a hó... :)

OFF. A barátnőm egyszer rá akart beszélni hogy menjek végig fényes nappal az ő ruhájában a sétálóutcán. Hát én nem vagyok semmi jónak az elrontója, de ezt már én sem vállaltam be. Attól tartok, lincselés nélkül nem értem volna el a végéig. ON

Itt derült az ég!Egyelőre, de állítólag éjjel belepi az országot a hó!

Holnap nem vagyok szabin :lol: de gondolkodok valami megoldáson :D

Na ezt a sétát megnéztem volna!!!Hát még a futást a lincseléstől!!!! :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Én múlt szerdán leápoltam az ajtóimat meg a zárakat. Nem szeretem a kellemetlen reggeli meglepetéseket. :)

De lehet, hogy új akksi kell, mert ez már nehezen indit reggel, pedig csak 2 napig állt az autó. :)

Ja, és beszerzek egy akksitöltőt is valahonnan, biztos, ami biztos. Bikakábel már van. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én már októberben lezsiroztattam a megfelelő alkatrészeket a szerelőmmel (persze, jó lenne azt mondani, hogy én magam csináltam, de ahhoz még nem értek.... :blink: ) - szóval a gömcsuklókat meg ilyeneket asszem, plusz a zsanérokat meg az egyéb ilyen kenendő cuccokat. meg az ablaküvegem is le van kezelve, hogy belűlről ne fagyjon rá a pára. :)

Amúgy nálam non-stop megy a szellőztetés (venti) és igy elejét veszem a párásodásnak. :) (de idétlen a kacsintó ikon....)

Link to comment
Megosztás:

Ja. Olyan, mintha arcideg zsábája lenne, vagy iszonyatosan ronda grimaszt vágna. De hogy vidáman kacsintana? Hááát.... Én egyébként elsumákoltam a téli felkészítést, mert úgy voltam vele, hogy télen műhelyben fog csinosodni... Ez csúszott, most meg Nyári gumi, nuku jégoldó, ja, és úgymond friss jogsi! :blink: Ráadásul a Rekordnak utólag beszerelt központi zára van, ami már -1C-nél befagy. Ha ezt akarom berakni a Mantába (márpedig akarom), akkor rettentően át kell nézni, és valahogy megoldani a vízmentességet.

Link to comment
Megosztás:

Megérkeztem én is! Szép estét mindenkinek!

Jelentem holnap fog érkezni hozzánk egy szép új hűtő....ja, ha nem említettem volna, akkor az a matuzsálem általunk volt többet használva, csak a gazdija szerette mindig a legjobbkor (amikor tele van kajával, felbontott tejjel) leolvasztani... a hűtő végitéletét is egy ilyen alkalomkor sikerült ki(lyukasztani)mondania.

Na de az új, az a miénk lesz...azt nem engedem neki leolvasztgatni.

Nyuszifül:Luigi látom válaszolt! :blink:

beszervezzük!

Link to comment
Megosztás:

Rulezke: Elektromos ablakot én bevállalom, bár fogalmam sincs, miből került hozzám, de Need azt mondja, hogy bírja majd az én üvegem is (a Mantáé nehezebb, mint általában, mert mivel keret nélküli, kell neki a tartás), és ráadásul még passzol is bele. Kiváncsi vagyok már a Rapidra. Ha kész lesz, akkor megnézhetem? (Három éve majdnem vettem egyet, igaz az 110-es Rapid volt)

Mackósajt: gratula az új hűtőhöz, ez is bírjon annyit!

Link to comment
Megosztás:

... Kiváncsi vagyok már a Rapidra. Ha kész lesz, akkor megnézhetem?

Mackósajt: gratula az új hűtőhöz, ez is bírjon annyit!

Mint korábbi nagy skodás, én is szeretném megnézni. Lehet majd róla szó?

A hűtő meg remélem tényleg jól fog szuperálni (az az igazság. hogy ha jól sejetm, pont egy ugyanilyen szuperál anyáméknak már vagy 3-4 éve...hibamentesen... kopp-kopp-kopp)

Link to comment
Megosztás:

Holnap nem vagyok szabin :blink: de gondolkodok valami megoldáson :)

Mostanra biztos lett hogy útba kell ejtenem Debrecent, bár valszeg csak 11-12 óra felé érek oda, mert előbb még mennem kell Miskolcra meg Nyíregyházára is. A nagyobb baj az hogy sajna alvás sem lesz az éjjel, mert hajnali 2-kor indulás... :)

Ha valaki mégis úgy gondolja, akkor ezen a számon megtalál: +36309129680

Viszont sajna nem a Calibrával megyek, hanem egy ilyennel: (nem pont ezzel, de így néz ki)

lt28_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mostanra biztos lett hogy útba kell ejtenem Debrecent, bár valszeg csak 11-12 óra felé érek oda, mert előbb még mennem kell Miskolcra meg Nyíregyházára is. A nagyobb baj az hogy sajna alvás sem lesz az éjjel, mert hajnali 2-kor indulás... :blink:

Ha valaki mégis úgy gondolja, akkor ezen a számon megtalál: +36309129680

Viszont sajna nem a Calibrával megyek, hanem egy ilyennel: (nem pont ezzel, de így néz ki)

http://www.kepfeltoltes.hu/051219/lt28_www...ltoltes.hu_.jpg

És pontosan meddig leszel debrecenben? Meg esetleg útvonalad mi lesz? Hogy ne kelljen letérned, hanem arra kószálnánk...talán.

pü-ben is jöhet.

Link to comment
Megosztás:

És pontosan meddig leszel debrecenben? Meg esetleg útvonalad mi lesz? Hogy ne kelljen letérned, hanem arra kószálnánk...talán.

pü-ben is jöhet.

Nem szégyellem én hogy Debrecenbe kell mennem, miért írjam PÜ-be? :blink: Naszóval, pontos utcanevet így fejből nem tudok, de a Veres Péter utca környékén (illetve egy vele párhuzamos kis utca, sajna nem tudom a nevét), illetve van még egy utca ahova megyek: a Tesco mögött, a kórházhoz lehet eljutni rajta, meg ugye a Cora. Mivel Debrecen az utolsó helyem, addig leszek ott ameddig jónak látom, onnan már csak hazafelé kell jönnöm. A munkahelyemen úgysem fognak megvárni, mert lesz este 8 mire hazaérek...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.