Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szia Nyuszifül! Aludtál még? ;)

Próbálkoztam, de sajnos napközben nem nagyon tudok.... :lol:

Így már a fejem is nagyon fáj!

Ráadásul az a terv, hogy mostmár megállás nélkül megy a hepaj szilveszterig :D , minden nap....

Szóval, ha 25-én én Sanyival ellentétben morcos leszek, és nem lesz karácsonyi hangulatom, akkor az ezért lesz :lol:

Túl van tárgyalva! de ne fagyoskodj sokat, majd felhívlak, ha Szoboszlót elhagytam. De ezt még úgyis ledumáljuk...

öööö.....azért addig kocsival mennék....mert lusta vagyok odáig gyalogolni :lol: S Hobiban meg jó a fűtés, nem fagyoskodok :D De különben is, ha te idáig lejössz értünk, egy kis fagyoskodás nem árthat :D

Link to comment
Megosztás:

Próbálkoztam, de sajnos napközben nem nagyon tudok.... :lol:

Így már a fejem is nagyon fáj!

Ráadásul az a terv, hogy mostmár megállás nélkül megy a hepaj szilveszterig :D , minden nap....

Szóval, ha 25-én én Sanyival ellentétben morcos leszek, és nem lesz karácsonyi hangulatom, akkor az ezért lesz :lol:

Megértettem főnökasszony! :lol:

Azért próbálj meg néha aludni! Jó! :D

Na, ezért jók az új kocsik! Az enyémben akkor sem lenne meleg, ha jó lenne a fűtésem...

Majd csak bemelegszik mire ideérsz! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Na szerintem én is íg leszek....

a délutáni szunyókálás után majd éjjel nem tudok aludni :lol:

Már Sanyival itt viccelődtünk msn-ben, mert már hamar elaludtak, ráadásul, mint egy gyerek kupac....kit hol ért utol a kalapácsos bácsi.

Lerendeztük őket, mind aludt.....közben persze infót kértünk nagynénémtől...mert most a redőny másik fele lett használhatatlan....mire a középső sírva kelt fel...majd a többi is felkelt. Most vigyorognak 1000-rel.

Link to comment
Megosztás:

Eddig mindig csúszott valamiért - általában azért, mert lesérült a szerelő... :lol:

De nem is baj, most, hogy nem készül olyan gyorsan, mert egyelőre hirtelen nem tudnám hova tenni. Kell keresni egy kiadó garázst.

Mikor megvettem 80 e forintért, olyan egyszerűnek tűnt, hogy kis ráfordítással lesz egy különleges kocsim, de olyan lassan készül, hogy sokszor el is felejtem, hogy egyáltalán VAN az autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Utálom a telet!

Reggelre befagyott az összes ajtóm!Ez normális jelenség??? :lol:

Ha nem ápolod le a gumikédereket akkor igen. :lol:

Szilikonos rongyal töröld át az ajtógumit és legyen a ZSEBEDBEN jégoldó,zárolajozó spray.

Nem drága de viszont hasznos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.