Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

na akkor most mielőtt bárki bárkit megbántana:

semmi baj azzal, ha kérdezel, vagy jelzed az észrevételeidet, csak ne várj azonnali megoldást, hiszen a fiúk akik ezen dolgoznak, mindezt szabadidejükben teszik. Azt hiszem hálásak kell lennünk nekik ezért.

a problémák csiszolásán lehető legjobb tudásuk szerint iparkodnak, és az én meglátásom szerint gyorsan.

Vélemányem szerint a hozzászólásod rejtse a lényeget, ne az avatarod, mert azt talán alig nézi valaki......

Nem megbántásként mondom, de légy kicsit toleránsabb, és türelmesebb, kérlek

Nyuszi, aza baj, hogy volt aki hülyének nézett.

Nem az a bajom, hogy most azonnal nem oldódott meg, hanem az, hogy azért b.szák le egyesek az embert, mert valamit szeretne, ha megoldanának. Ha egyszer is valamelyikük azt mondta volna, hogy oké haver, igazad van, a hiba nálunk van, majd visszatérünk ünnepek után erre....de nem(utólag beszerk.: Greg mondta), kapkodtak, kapkodtak, magukat is felhúzták, utána leb.sztak. Már ott tartunk, hogy Greg törölte az ucsó hsz-mat a topicból.

Szerinted ez normális így? Komolyan megfontolom, hogy visszarakom a régi rendszámkeretet....ezeknek minek több tag? Ha a meglévő, új tagot így fogadják? Én tehetek arról, hogy ez a bibi van?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én úgy gondolom, aki valamit is értett hozzá, megpróbálta orvosolni, tanácsot kaptál, lehet közülük egyikőjük sem volt illetékes a hiba kijavításában, így annk mikéntjéről, illetve a javítás várható időtartamáról nem nyilatkozhat.

lehet hogy az, aki kezeli az egész fórumot, még nem is olvasta a hsz-dat így nem is tud a hibáról!

A többit majd szóban.....

Link to comment
Megosztás:

Szerinted ez normális így? Komolyan megfontolom, hogy visszarakom a régi rendszámkeretet....ezeknek minek több tag? Ha a meglévő, új tagot így fogadják?

részemről én megköszönném ezt a gesztust

Én tehetek arról, hogy ez a bibi van?

ezt senki nem mondta

te arról tehetsz, hogy nem tudsz viselkedni

Link to comment
Megosztás:

azért b.szák le egyesek az embert

Hát barátom te még nem hallottad,hogy millen az mikor Dark lebac valakit. :lol:

Ez egy baráti közösség ahol mindenkinek alkalmazkodnia kell egy picit.

(még nekem is sikerült annak idején :lol: )

Olvass,figyelj és gondolkozz picit mielőtt nyilatkozol valamiről.

nyuszinak igaza van ezt a fórumot a "jómunkásemberek" szabadidejükben tartják karban és szögelgetik.

Itt az évvége mindenki feszült és ingerült.

"A Duna meg csak jön--egyre jön"

A türelem jókedvet terem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia, hááááát, nem is tudom... vegyes.A karaoke bárban voltunk, kicsit berekedtem :lol:

De én jobban szeretem a mozgalmasabb bulikat :lol:

Mit énekeltél? :lol:

Ja, nem tudom, te próbáltál beszélni egy Luigi-nevű fórumossal? Mert úgy sept. 10. körül érdeklődött vmelyik topicban debreceniek után, csak azóta nem igazán járt erre....legutóbb tán dec. 5.-én, de akkor is csak nézelődött. Írtam neki pü-t....hátha mostanság erre jár...25-ére ő is jöhetne.

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem tudom, te próbáltál beszélni egy Luigi-nevű fórumossal? Mert úgy sept. 10. körül érdeklődött vmelyik topicban debreceniek után, csak azóta nem igazán járt erre....legutóbb tán dec. 5.-én, de akkor is csak nézelődött. Írtam neki pü-t....hátha mostanság erre jár...25-ére ő is jöhetne.

Igen próbáltam. Kerstem már más fórumon is, de ne jelentkezett, illetve az itt írt püre nem reagált.

A talira sokan jöhetnének, de szerintem ha az eddigi talikra sem jöttek, illetve nem tettek javaslatot, akkor pont most karácsonykor még inkább nem lesz idejük.

Link to comment
Megosztás:

Igen próbáltam. Kerstem már más fórumon is, de ne jelentkezett, illetve az itt írt püre nem reagált.

A talira sokan jöhetnének, de szerintem ha az eddigi talikra sem jöttek, illetve nem tettek javaslatot, akkor pont most karácsonykor még inkább nem lesz idejük.

Majd meglátjuk...bízzunk a csodában. Tudod, Sanyi, Szabot, meg én ott leszünk 25.-én....Te is?

Hátha addig befutna ide...

Szóval mit énekeltél, hogy berekedtél? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd meglátjuk...bízzunk a csodában. Tudod, Sanyi, Szabot, meg én ott leszünk 25.-én....Te is?

Hátha addig befutna ide...

Szóval mit énekeltél, hogy berekedtél? :lol:

Én inkább bíznék Benzingőzben,I_S-ben, Dolingtonban...Mindegy januárban majd ha mki új erőre kapott, akkor kicsit erőteljesebb szervezésbe kezdek, és megpróbálom az eddigi emberkéket ténylegesen összeszervezni. Mivel ez a mailes dolog nem működik, így marad a telefon!

Tulajdonképpen mindent énekeltem, csak mikrofon nélkük, ezért rekedtem be....De szerintem ez már fáradtság is, mert alig aludtam, és most sem tudok vissszaaludni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképpen mindent énekeltem, csak mikrofon nélkük, ezért rekedtem be....De szerintem ez már fáradtság is, mert alig aludtam, és most sem tudok vissszaaludni... :lol:

Furcsálltam is, hogy milyen korán felkeltél....azt hittem, rossz volt a buli... :lol:

Kalapácsot küldjek? Az elaltat.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi....ennyire azért ne add ki magad! :lol:

Na akkor jöhet a tervezés...hova? Mikor? Meddig?

Miként tesztelünk? :lol:

Tervezésben teljesen rátok bízom magam. Mindegy nekem, hogy délelőtt, vagy délután, fűtött hely, vagy szélfútta parkoló, minden mindegy. Karácsonyi hangulatom lesz, nem zsörtölődöm semmin, amit kitaláltok ;) . De a 'teszt' érekében nagy, üres parkoló legyen a programban! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tervezésben teljesen rátok bízom magam. Mindegy nekem, hogy délelőtt, vagy délután, fűtött hely, vagy szélfútta parkoló, minden mindegy. Karácsonyi hangulatom lesz, nem zsörtölődöm semmin, amit kitaláltok :D . De a 'teszt' érekében nagy, üres parkoló legyen a programban! :lol:

Nagy és üres parkoló...a tecskónál vannak körülhatárolt fák... ;) De nagy a parkoló. A Vekeri-tónál van egy közepes parkoló...az tök sima...tavaly ott szórakoztattam a fiaimat..aztán abbahagytam, mikor megjöttek a yardok...persze ők is gyakorolni! :lol:

Azért még gondolkozom.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.