Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!!!!

Azt hiszem ez egy jó nap!!!!

Szinte mindent sikerült beszereznem, amit elterveztem, így már az ajándékokkal nem kell vacakolnom ;)

sa mi a legjobb az egészben, magamat is sikerült meglepnem néhány jó dologgal!!!!

Remélem a nap további része is ilyen jól alakul majd, pláne az esti buli :lol:

De jó annak a aki megy bulizni... :lol:

Szia!

Most volt itt 2 hét után végre a hűtőgépszerelő, és azt mondta, amire én számítottam, csak nem hitte el a kedves nagynéném...állította, hogy érdemes megcsináltatni.... számítások alapján 20-30e-között lenne...de a hűtő továbbra is 20-30 éves maradna. :lol:

Vehet újat....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha már itt vagyok, hozzászólok: Először is jó bulit, érezd magad jól! Másodszor: biztos is, hogy jobban jár a kedves rokon, ha lecseréli öreg hűtőjét. Szép dolog a hűség, de most ráköltené az x összeget, attól az még zabálja az áramot, hiszen 20 évvel ezelőtt még azért nem az energiatakarékosság volt a fő szempont (amely kivételes esetekben kifejezetten előnyös, hisz szüleim részéről én elég energiaigényes voltam 20 évvel ezelőtt :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sanya!!Remélem jó buli lesz! :lol:

A hűtőre vissaztérve téynleg nem érdemes foglalkozni vele!!!!Ráadásul mostmár oylan szuper hűtőket csinálnak, hogy egy régivel kinlódni igazán nem érdemes!Mert a végén annyira leamortizálódik, hogy javíttani sem lehet, és akkor a javításra költött pénz is odalesz.

szerintem...... :lol:

Húúú, nagyon hideg van.....totál átfagytam....

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt vagyok, hozzászólok: Először is jó bulit, érezd magad jól! Másodszor: biztos is, hogy jobban jár a kedves rokon, ha lecseréli öreg hűtőjét. Szép dolog a hűség, de most ráköltené az x összeget, attól az még zabálja az áramot, hiszen 20 évvel ezelőtt még azért nem az energiatakarékosság volt a fő szempont (amely kivételes esetekben kifejezetten előnyös, hisz szüleim részéről én elég energiaigényes voltam 20 évvel ezelőtt :lol: )

Én is ezt javasoltam neki, már 2 hete...de nekem nem hitt.

Sanyi, az a nagy energiaigény nem korábban volt mint 20 év? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, amire te gondolsz, az tényleg korábban volt, és tuti nagy energiaigénnyel járt, mert ilyen lökött kölköt nagyon simán nem lehet összehozni! ;) :D :lol:

Azért örülnék, ha ilyneket nem az én szemem láttára tárgyalnátok fiacskám!!!!Ügyelnem kell a jóhíremre :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért örülnék, ha ilyneket nem az én szemem láttára tárgyalnátok fiacskám!!!!Ügyelnem kell a jóhíremre :D :D

Bocs....csak nem tudtuk kihagyni......Nyuszifül...neked van titulus módosításra lehetőséged? beállítás/személyes adatok/adatok szerkesztése.....és ekkor állítólag van egy sor a szül.nap felett amiben módosítani lehet..

Nekem nincs...

Próbáltam Mozilla firefox 1.0.7-el, 1.5-el, Iexplorerrel, Msn explorerrel, most Opera-val...és nincs. :lol: :lol: :lol: ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs olyan sorod amiben venne van a neved????

Mindegy nem értem.....

Szerintem kár iylesmin aggódnod, pláne, hogy már mki így ismer,Mackósajtként....

Feltéve hogy ez volt a probléma, hogy ezt nem tudta dszerkeszteni, vagy mi a szösz....

Na addig amíg legalább én értem magam, addig megyek készülödni, mert asszem kezdek összefüggéstelenül írogatni....

Link to comment
Megosztás:

Nincs olyan sorod amiben venne van a neved????

Mindegy nem értem.....

Szerintem kár iylesmin aggódnod, pláne, hogy már mki így ismer,Mackósajtként....

Feltéve hogy ez volt a probléma, hogy ezt nem tudta dszerkeszteni, vagy mi a szösz....

Na addig amíg legalább én értem magam, addig megyek készülödni, mert asszem kezdek összefüggéstelenül írogatni....

Az avatar kép alatti sort akarom szerkesztgetni....ez a sor a titulus. Ide pl hangulatot is beírhatnál. De én nem tudok ilyet....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezért nem lehet haragudni....csak jó neked...látod neked ilyen lehetőséged is van...milyen böngészőt használsz?

:lol:

Internet explorer

Én láttam Nyuszi! :D Tetszik ez a titulus dolog! ;) Azt hiszem, csak ezért lépek be a MOTE kötelélkébe! :D No de én mi legyek?

:lol: :lol: nos nem is tudom, majd gondokozok, és kitalálok neked valami találót :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is IE van ugyhogy biztos nem a böngészővel van a hiba.De szerintem ezen kár idegeskedned.

Jól van na. :lol:

MOst jegelem az agyam. :lol:

csak bosszant. beírhatnám pl. hogy most fáradt vagyok, mert..., vagy akármi, mint az msn, be, vagy akármi.

De megígérték, hogy megoldják.

:lol::)

Link to comment
Megosztás:

na akkor most mielőtt bárki bárkit megbántana:

semmi baj azzal, ha kérdezel, vagy jelzed az észrevételeidet, csak ne várj azonnali megoldást, hiszen a fiúk akik ezen dolgoznak, mindezt szabadidejükben teszik. Azt hiszem hálásak kell lennünk nekik ezért.

a problémák csiszolásán lehető legjobb tudásuk szerint iparkodnak, és az én meglátásom szerint gyorsan.

Vélemányem szerint a hozzászólásod rejtse a lényeget, ne az avatarod, mert azt talán alig nézi valaki......

Nem megbántásként mondom, de légy kicsit toleránsabb, és türelmesebb, kérlek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.