Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hát igen,de arrafelé megyek haza...

gondoltam rápróbálok a wireless háló keresésre,és három helyet talált egyből,egy routeres,meg két másikat,és simán csatlakoztam is rá,mert nem volt jelszóval védve...király :lol: mostmár kábel se kell ide :)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Padlólemez behegesztve a tütün,holnap gurul! :) Gyönyörű szép lett! Csak éppen a gyári kerekei az omegának kiérnek a mostani szélesítésig :) hová fog esni az ET13-as AZEV? :)

Mehetek a műanyagoshoz...vagy rommá lesz keményítve és ültetve,de úgy hogy egy cm-t sem süllyed a kasztni hátul az ívre...

Endlos,akárhányan is mondjuk,nem hiszed el hogy olcsón jót iszonyat nehéz szerezni/csinálni?

Hidd el ha nem akarnánk neked jót nem mondanánk!

A turbóssal nagyon sok bajod lesz,de a legutóbbi elgondolás a 2.2-vel,meg az öszkerékkel már közelít az igazsághoz! :lol:

Nálam is így kezdődött,csak nekem volt aki segített,és adatokkal,tényekkel támasztotta alá az elképzeléseimet...

Nézz utána mindennek,mit hogy lehet,fizikailag hogy fér el,kivitelezhető-e,mi kell hozzá egyátalán hogy összeálljon,és hogy mindez mennyibe kerül...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.