Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én is oda készültem,csak nem fut a játék... max payne,windows xp..... :lol:

Szép darab,de ugye ez a második része? Mert az első nem megy XP alatt :)

Vagy ha ez az első,akkor azért nem megy,mert nem támogatja az xp plattformját...én is szívtam vele mire rájöttem...szal jó öreg 98! és jó reggelt is! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt

NAGYVITÁSOK vascona VS endlos :) :) :lol:

egy turbo motor felujitása alaphangon 5 guriga

egy c20ne motorból stabilba kilehet hozni 150(lehet 230 is csak meddig) pacit csak az agyad leeszi olcsóbb egy c20xe és nem zabál

MINDEN AMI MEGY AZ ZABÁL IS :)

az a 4500ft az órabér :D :D :D

ENDLOS HA MEGAKARSZ HALNI VAN EGYSZERÜBB MÓDLA IS MINT A V6 :) azok az autók amibe látod őket alaphangon olyan 20.000euro és csak kinézetre széria

Vascona a BJL-982 ről csak jót és szépet akarok hallani az ex drágaságomról :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vascona a BJL-982 ről csak jót és szépet akarok hallani az ex drágaságomról :) :)

Osz te mé nem alszol? :lol:

MSN bekapcs!

A te volt drágaságod már egy ideje az én drágaságom,és tudod hogy a dráááágaszáááágaimat mindig szerettem ahogy kell! :)

Most is szeretem,és törődök vele...

Endlos-szal pedig nem vitatkoztunk,megkérdezte,hogy mi tegyen a kadettbe

hogy erős is legyen és könnyű is... Olvasd vissza mit írtunk :)

Link to comment
Megosztás:

,magasabbról könnyebb előre araszolni,mint lentről rohadt magasat ugrani

s meik lenne a legkönnyebben beszerelhető 200LE fölötti moci? Mer ugye ebyról hozhatnék párszázér C20LET-es Cali-t, de az nagyon bonyi nem?

Endlos! Lehet meg kéne kerened Demo-t, hogy mennyiért faragna be neked C20XE-t. Szerintem "olcsón" kijönnél a buliból. :lol:

Köszi a tanácsot, Bogaras barátom 16-30 közt bevállalja, és computer, meg minden, sok iet csinált már, mer ugye a bogár mocik eléggé gyengék, ja és a nagy álmát csinálgatja közben egy Opel Senator coupe-t, nem is láttam még olyat, gyönyörű eddig, már szépen ki van kasznizva, lefényezve.

A Demo ő hol elérhető? Rákeresek tagok közt, na szal híttad csergőt, vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

s meik lenne a legkönnyebben beszerelhető 200LE fölötti moci? Mer ugye ebyról hozhatnék párszázér C20LET-es Cali-t, de az nagyon bonyi nem?

Köszi a tanácsot, Bogaras barátom 16-30 közt bevállalja, és computer, meg minden, sok iet csinált már, mer ugye a bogár mocik eléggé gyengék, ja és a nagy álmát csinálgatja közben egy Opel Senator coupe-t, nem is láttam még olyat, gyönyörű eddig, már szépen ki van kasznizva, lefényezve.

A Demo ő hol elérhető? Rákeresek tagok közt, na szal híttad csergőt, vagy nem?

Kint olyan 3-4e euro a C20LET Cali. Ha van.

4ért már az F28at is adják hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Endlos-szal pedig nem vitatkoztunk,megkérdezte,hogy mi tegyen a kadettbe

hogy erős is legyen és könnyű is... Olvasd vissza mit írtunk :lol:

A vitatkozás eredeti jelentése, Vitatni, megvitatni, nem fetétlenül konfliktus kiéleződését, csetepatét, veszekedést jelentene, hanem a vélemények, gondolatok, tapasztalatos összevetését, összehasonlítását, tök érdekes nem? Hogy a magyar nyelv mennyire alakul 10 év alatt is. Bizonyos szavak mást jelentenek, mert másképpen értelmezzük, és fiaink már arra használják. Adorjant pssssszzzt!!!! :-)))))))

Kint olyan 3-4e euro a C20LET Cali. Ha van.

4ért már az F28at is adják hozzá.

Nemrég nézegettem, mobile.de, meg ien hasonló lapokon, és biza vannak párszázért is jócskán.

Link to comment
Megosztás:

Talán azok nem véletlenül olyan olcsók :lol:

Lehet, hogy csak C20XE motorosak, vagy mittomén, rohadt a kaszni, de 10 év alatti ótók nagyon labilis árakon vannak, ha megnézitek. Egy Opel Sintrát is láttm milka alatt

Vagy csak a licitállás állását láttam, na mégeccer rákatt

Bár ha azt is belevesszük, hogy 4x4-et akarok, akkor egyszerűbb egy iennel megoldani, csak hát az lesz vagy 1 év, mire szépen áttelepítem, meg egy jó meleg garázst kell építenem hozzá kinnt. :-))

http://boerse.autobild.de/autobild/gebrauc...php?id=26274050

Link to comment
Megosztás:

Mackó! láttalak ma,kb 3 autóval mögötted mentem,de nem tudtalak elcsípni,mert hideg volt a motor :)

sajnos meghiúsult az autómosás,amikor elindultam a mosóhoz,elkezdett cseperegni az eső :lol:

utálom ha koszos az Astra

És ócskán.

te mér nem vagy költő? :)

Link to comment
Megosztás:

ha 4x4et akarsz,miért ragaszkodsz a kadetthez? egy A Vectrát vennél,apránként megcsinálnád a bajait,és mehetne tűzön vízen :lol:

Ha másik autóra váltanék, akkor nem ilyen kicsit lépnék, itt most a lényeg, hogy a kedettből mit hozok ki, új autót megvenni, vagy másikat az könnyű, arra bárki képes. A lényeg, hogy van egy autód, amit mexerettél, és hűséges típus vagy, és tudod azt, hogy ha másikat veszel, elvész a sok munka, amit ebbe öltél, és ismered az autód, hogy mik a gyengéi, erősségei, és ehhez több év kellett, meg a sok kis apróság, ami kijött rajta idővel, mosmár szinte akármit megcsinálok rajta, csak akna, és garázs híján járok szerelőhöz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.