Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem,nem vagyok másnapos.nem ittam alkoholt :lol:

Az a te bajod! :) Amúgy ebben semmi fura nincs. Ha három műszakoznál, akkor ezt állandóan éreznéd. Nállam ez úgy szokott lenni, hogy a gyárkapun kiesek, hulla fáradt vagyok, hazaérek, ránézek a gépre, írok pár hozzászólást, aztán nagyjából elmúlik a fáradtság. Átesek a holtponton. Van olyan is, hogy fáradt vagyok, de egyáltalán nem álmos. Olyankor néha nem is alszom egyáltalán.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg lehet, hogy nem lesz korai kelés. Sztrájk szaga van a dolognak. A munkatársaim beleuntak a baszogatásba (a lényeg aláírásomban), és úgy döntöttek, hogy betegácsi, marha egészségesen. Hát, ha ők nem mennek, akkor én sem. Én a múlthéten is azon voltam, úgyhogy a góréságból senki nem szólhat egy rossz szót sem. De a srácok lehet, hogy nagyon megszívják. De ezt már csak a muri kedvéért sem kellene kihagyni. A három műszakban van 9 technikus. A másik kettőben hárman jelentették be, hogy szabi. Ők meg is kapták. Nállunk senki nem megy be, és ott a legalább 300 bukott gép. Nem lesznek ám idegesek a fejesek. Áááá, dehogy! :lol: Kapják be! :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

hát igen,néha észhez kell téríteni az embereket...

sajnálom,hogy ilyesmire szükség van,de az idézőjeles kétkezi munkásokat gyakran semmibe nézik,az öltönyös mercis "üzletembereket" (de utálom ezt a szót...) meg istenítik mi mindent értek el...

hát a nagy f..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

aszt! Befejezem helyetted. :lol: Amúgy igazad van. De nem bánnám a dolgot, ha meg lennénk fizetve, és nem b@szogatnának állandóan. Vagy legalább azt ismernék el, hogy mi nem azért vagyunk technikusok, amiért ők górék. (mi azért kerültünk ide, mert értünk hozzá, ők meg azért oda, mert már nem tudták eldönteni, hogy épp melyik seggtől szaros a szájuk)

Link to comment
Megosztás:

az én esetemben inkább az a baj,hogy néha a koromból fakadóan gyakorlatilag lenéznek,és azt hiszik,rám lehet kenni minden balhét. de mindig megszívják :lol:

Fú miről maradtam le? : pedig csak aludtam egyet...Lyukak,kicsik nagyok szűkek? :)

Tomi,soha ne is foglalkozz az ilyen emberekkel,mint akik így lenéznek,engedd őket fürdeni a saját levükben...

Az egyik,a másik pedig hogy ha ők így viselkednek,ezzel máris korban alád mentek,és az ilyen gyerekes viselkedéssel amint lesüllyedtek,kiemeltek téged :)

Ne hari,hogy ezen így filozofálok,de sajna ugyanezt én is megkaptam az egyik volt cégemnél,mert hogy én milyen fiatal vok.. Ja,csak aztán mikor villantani kellett valamit szakmailag,akkor jött mindegyik,arról nem is beszélve,hogy nemhogy nem tudtak a külföldi vezetőkkel beszélni,(pedig a németet angolt vágják),de még érettségije se volt egyiknek sem...

Nekünk meg olyannak vagy jó ahogy vagy,és a mi Nyuszink is ilyennek szeret,és a többi meg teljesen érdektelen,nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Fú miről maradtam le? : pedig csak aludtam egyet...Lyukak,kicsik nagyok szűkek? :lol:

Tomi,soha ne is foglalkozz az ilyen emberekkel,mint akik így lenéznek,engedd őket fürdeni a saját levükben...

Az egyik,a másik pedig hogy ha ők így viselkednek,ezzel máris korban alád mentek,és az ilyen gyerekes viselkedéssel amint lesüllyedtek,kiemeltek téged :)

Ne hari,hogy ezen így filozofálok,de sajna ugyanezt én is megkaptam az egyik volt cégemnél,mert hogy én milyen fiatal vok.. Ja,csak aztán mikor villantani kellett valamit szakmailag,akkor jött mindegyik,arról nem is beszélve,hogy nemhogy nem tudtak a külföldi vezetőkkel beszélni,(pedig a németet angolt vágják),de még érettségije se volt egyiknek sem...

Nekünk meg olyannak vagy jó ahogy vagy,és a mi Nyuszink is ilyennek szeret,és a többi meg teljesen érdektelen,nem? :)

Jó böszész törzsfőnök, asszem sok ember kap ien pofonokat, bnőm is mesélt iet, csak őt a diplomája miatt nem akarták befogadni :-)) Najó ez nem uaz, de rossz volt, és hosszútávú

Közbe volt ám nálam a jézuska is,bár 3 napja szívok vele,de most eljött :)

%7Boption%7D

Hozott nekem motort meg váltót az asconába :) :D :D

Az asconába hosszanti elhelyezésű a moci? Hümm ez nekem most új

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.