Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Itt SZAKAD megint!!!

Sziasztok, már egy órája olvasom a fórumot, mert ma csak most jutottam géphez! ;)

Az előbb valaki petárdázott a ház előtt..... :lol: Őrültek!

Nekem holnap lesz karácsonyi parti - talán pénzecskét is kapunk, de nem biztos! Persze, jól levonják a 60 %-át. Piszokság - örülünk, hogy kapunk 20 000 forintot, aztán ott van 8000e a boritékban. A többi az állam bácsijé! :D :D :lol:

Turner! Szia! :D

Már régen meg akartam kérdezni, hogy te csörögtél rám valamelyik nap? Jött egy sms hogy volt egy nem fogadott hivásom - tőled!

De mivel éppen megbuggyanófélben volt a telefonom - azóta lapátra tettem - nem voltam benne biztos.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt SZAKAD megint!!!

Sziasztok, már egy órája olvasom a fórumot, mert ma csak most jutottam géphez! :D

Az előbb valaki petárdázott a ház előtt..... :lol: Őrültek!

Nekem holnap lesz karácsonyi parti - talán pénzecskét is kapunk, de nem biztos! Persze, jól levonják a 60 %-át. Piszokság - örülünk, hogy kapunk 20 000 forintot, aztán ott van 8000e a boritékban. A többi az állam bácsijé! :D :D :lol:

Turner! Szia! :D

Már régen meg akartam kérdezni, hogy te csörögtél rám valamelyik nap? Jött egy sms hogy volt egy nem fogadott hivásom - tőled!

De mivel éppen megbuggyanófélben volt a telefonom - azóta lapátra tettem - nem voltam benne biztos.... :lol:

Iggen..Én voltam a merénylő... :D Csak a Chyga cartárs telcsiszámát akartam volna elkunyizni...De foglalt voltál,és aztán sikerált más úton értekeznem vele.. :D

Édenkert kedves Sándor!!!!Édenkert ;)

Azért vigyázzunk majd a HELYES arányokra Nyuszka!!Tudod 1 nyuszira,hány "káposztafej" jusson... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Turner! Épp vele (Chyga) beszéltem! ;) :D

Jó reggelt mindenkinek! :lol: Hol van mindenki? Dolgoznak? Csak én nem?! :lol:

nemsokára megyek a fényképeimért - egy éve van digitális fényképző, és azóta egy papirkép se lett a fotókból! Senkinek nem tudtam megmuttni a sok jó Opletalisképet! De ma..... 125 db képet kapok kézhez, ha minden igaz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jövő hét valamikor?

Én csütörtök ön meg pénteken melózok, de a többi nap "szinte" akármikor ráérek...szinte...

Nekem jó, azért írtam hogy javasolt vmi te, hogy igazodjunk hozzád, írd be a tali topicunkba!!!!!

Ha majd csináltok képeket a talikról, tegyétek fel ide!!!! :lol:

Remélem, én is eljutok majd egy debrecenkedésre egyszer. :lol:

Naná, mert remlem mi is fogunk ám sok-sok rendezvényt szervezni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, az volt az ajándék... :lol:

A buli maga annyiora nem volt jó, mint a tavalyi pl. Túl hivatalos / protokollszerű / ülős buli lett. Nagy bálterem tele asztalokkal kiöltözött emberek... Szóval sz*r volt. Ráadásul aki evett pörköltet (én szerencsére nem) annak kivétel nélkül hasmenése van ma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.