Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Én egész télen járhatok fagyoskodva dolgozni.

8-9 km 12-15 perc alatt a vízfőfok éppen megmozdul. Mi lesz -20ban?

hááát a turbódízelek úgy melegednek,ha picit turbónyomáson járatod,azaz nem teljesen finomkodva,hanem a turbó hagy járjon.bár a 2200 az már abba a tartományba esik.

nekem akkora éri el az üzemi hőfokot a motor,amikor beállok a melóhelynél a parkolóba :lol:

ülésfűtésed van?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nincs. De sosem a seggem fázik!

Hanem a kezem (kesztyű), meg a tükör tiszta pára, meg az ablak fagy be.

Be kell kapcsolni a klímát hogy párátlanítson.

nem kell addig beülni,amíg full hideg az autó belül :lol:

egyébként valóban egy életbe kerül,mire lemegy a pára...

Link to comment
Megosztás:

Akkor járjon egy fél órát az udvaron?

Tényleg. Mennyit fogyaszt alapjáraton a kocsi hogy mondjuk csak fűtsön vagy klímázzon.

nem kell járnia,csak amíg az utastér levegője felmelegszik,és nem olyan hőmérsékletű,mintha mellette állnál :lol:

alapjáraton a benzinesek 1-1,2 litert fogyasztanak óránként,úgy tudom. dízelről nem tudok ilyesmit

Link to comment
Megosztás:

Én egész télen járhatok fagyoskodva dolgozni.

8-9 km 12-15 perc alatt a vízfőfok éppen megmozdul. Mi lesz -20ban?

Javaslok egy egyszerű ponyvát, ha kinnt állsz, eléggé jól bevált, nem hűl ki annyira az autó, a motor (nem akartam elhinni, de ez van), és nem fagy le az ablak, nem jegesedik

A számgépház nem tud segíteni.

no hungarian találat a google-ban... majd lesz valahogy, még van időm gondolkozni. :)

Én bemennék notebook üzletbe a Kossuth utcán a Datanet mellett (Mobil), meg esetleg a bethlen utcán a Kölcseivel szemben van egy PDA bolt

én beindítottam,ablakfűtés,ventilátor,aztán ablakmosóval eltávolítottam.

az én autóm nem egészen a szabad ég alatti alvásra van berendezkedve :lol:

Senkié sem :-((

Debrecenben tucc ilyen helyet, vagy ezt meg kell rendelni postán?

Link to comment
Megosztás:

Én két parafatáblát teszek elé.

Debrecenben tucc ilyen helyet, vagy ezt meg kell rendelni postán?

Nem tudom. Nézd meg a honlapot. Ma már mindent küldenek futárral.

Nekem is jó volna a csomagtértálca. Lassan szervezni kell egy pesti beszerző körutat.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Mindjárt robogok is el. csak felugrok.

reggel 5-kor nem volt nálunk fagy, így nem is kellett se kaparnom, se olvasztanom :) Ti a tajgában laktok? :) :)

párátlanítani a klíma király, elvégre efféle dolgot id tud. Nekem 7 km a melóhely, sebességet betartva, villogó lámpákkal elvileg 8-9 perc. 5 km után már határozottan meleget fúj a kocsi, de még nem teljesen üzemi a hőfok.

Ami érdekes, hogy a veki most tuti nem eszi a vizet, mégis nekem van a legnagyobb párafelhőm... Lehet a sportauspuff miatt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Mindjárt robogok is el. csak felugrok.

reggel 5-kor nem volt nálunk fagy, így nem is kellett se kaparnom, se olvasztanom :) Ti a tajgában laktok? :) :)

párátlanítani a klíma király, elvégre efféle dolgot id tud. Nekem 7 km a melóhely, sebességet betartva, villogó lámpákkal elvileg 8-9 perc. 5 km után már határozottan meleget fúj a kocsi, de még nem teljesen üzemi a hőfok. :lol:

Én 10 órakor mentem ki az autóhoz, hog menjek vásárolni, és b*ott jégvirágok voltak a szélvédőn. :-DDD

Hátul, meg oldalt ilyen kásás jég 10ÓRAKOR

Nekem is pár perc kell, hogy meleget fújjon

Link to comment
Megosztás:

Én 10 órakor mentem ki az autóhoz, hog menjek vásárolni, és b*ott jégvirágok voltak a szélvédőn. :-DDD

Hátul, meg oldalt ilyen kásás jég 10ÓRAKOR

Nekem is pár perc kell, hogy meleget fújjon

Irigyellek benneteket!

Én kb 1km-re lakom a munkahelyemtől,még be sem melegszik az ascona,és már ott vagyok!

A szivató még a héten be sem volt nyomva :lol: :) :)

Viszont kaptam(loptam) a cégtől egy ilyen szép zöld flakonos jégoldót,végigspriccentem vele az üveget,egy db ablaktörlés,és már indulok is :) jófajta...bár a meleg lenne ilyen a kocsiba...

Az ascona amúgy sem a fűtéséről híres....

Link to comment
Megosztás:

Nálam meg lesántultak a lovak. 6270 1/min-nél 177km/h a vége... :) Persze én is németben néztem meg... :lol:

Ma a cégnél annyit haladtam a melóval, mint az elmúlt 3.5 hétben összesen! Ennek az lesz a vége, hogy holnap is sokáig bent kell lennem (az USA-ban helyi idő szerint 14:00-kor kezdődik a meló és velük kell egyeztetni a mérési adatokat). Ha ez a sejtésem bejön, akkor viszont csak szombat reggel vagy vasárnap délelőtt tudok Db-be menni (szombat este céges Karácsonyi parti lesz). Mackó, hogy dolgozol, mikor tudok a tükrökért menni? Örülnék a szombat de-nek, mert akkor vasárnap szerelnék. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.