Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mindennek meg van a maga előnye, és a hátránya is.

A hátránya meg az hogy már lassan mindent én csinálok ;) .Ami addig nem is zavar amíg magán jellegü kéréseket nem kell teljesítenem.

Yeeesssssssssssssss!!!!Máshol nemigen tudnék ilyen nyugisan fórumozni, meg msn-ni :lol: :lol: :lol:

Esetleg otthon?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A hátránya meg az hogy már lassan mindent én csinálok :lol: .Ami addig nem is zavar amíg magán jellegü kéréseket nem kell teljesítenem.

:lol: Ez jó!!!

Esetleg otthon?

Na jó de abban nincs semmi érdekes

Meg hát az én munkahelyemben ez az egyetlen jó dolgo, ami hirtelem eszembe jutott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fene egyen meg titeket! :lol: Szegény dolgozó munkásembernek elfárad a szeme a sok olvasásban! :lol: Nembaj, csak így tovább, de a 25.-e a jogsim megérkezésétől függ. De bízom benne, hogy fix. Csak hogy kedvet csináljak hozzá: Aki ott lesz, annak tesztvezetés! ;)

Benne vagyok? De hogy? Én vezethetem a Mantát? Vagy Te? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Húú, én azt már régen akartam kipróbálni, de aztán mindig elmaradt!!!

Ha nem nagy ördöngősség, és szerinted képes vagyok rá, akkor mehetünk!!!!

Most csak annyi a gondom, hogy kicsit fáradt vagyok...de szerintem menne...ja, a gond csak az ára...ha jobb idő lenne, akkor a coránál is mehetnénk...bizalomkártya pontokért. :lol::) Az van bőven.

Sanyi. Van fedett pálya is nálunk...csak ott nem jó a kártya... :lol: Tudjátok, csóró vagyok.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Időpontot jó előre, és akár én is ott lehetek.

;) Te kis drága!!!

Ne akarj mindent egy találkozásba sűríteni :lol:

a coránál is mehetnénk...bizalomkártya pontokért. :lol::) Az van bőven.

Ezt nem is tudtam...

Igaz kártyát is csak nemrég csináltattam, mindig olyan sokan voltak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.