Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Viszont itt csendes a légtér... Vagy itt is repülnek a dolgok néha?

Azért néha elképzeltem, hogy a régi főnököd hogyan kacsintott volna csábítósan? Ezen annak idején jókat kuncogtam magamban. Egy szemmel bonyolult. ;)

:unsure: :blink: max az ideg rángatta a szemét, akkor kacsingatott ;)

Link to comment
Megosztás:

Viszont itt csendes a légtér... Vagy itt is repülnek a dolgok néha?

Azért néha elképzeltem, hogy a régi főnököd hogyan kacsintott volna csábítósan? Ezen annak idején jókat kuncogtam magamban. Egy szemmel bonyolult. ;)

kacsintani tudott volna,persze a képességeihez mérten :unsure:

a másik szemét meg odaképzeltétek volna...

ettől függetlenül én nem nevetek rajta :blink:

ja és az idején az pontos J ;)

Link to comment
Megosztás:

hát nem...szívem szerint irtózatosan becsapnám,de akkor lehet darabokra törne,és kiáradna,utánunk jönne minden :unsure:

Én meg a kocsimba pattannék, és csak rónám a köröket. De annyira lestrapáltam, hogy nincs szívem addig beleülni, amíg ki nem pofozom. Az utóbbi időben sokszor pörgettem fel az agyam, és olyankor pörögtek a kerekek is. Most meg bánatbeteg vagyok, mert a motor eszméletlenül csattog, már alig van benne erő, és a váltóból elszállt az 1. és a 2. Úgyhogy most egy darabig bennem marad a feszkó. De utánna rendesen kitombolom magam!

ja és az idején az pontos J :blink:

Nem nyelvtan tanárnak tanultam! ;)

Node már ki is javítottam...

Link to comment
Megosztás:

Én meg a kocsimba pattannék, és csak rónám a köröket. De annyira lestrapáltam, hogy nincs szívem addig beleülni, amíg ki nem pofozom. Az utóbbi időben sokszor pörgettem fel az agyam, és olyankor pörögtek a kerekek is. Most meg bánatbeteg vagyok, mert a motor eszméletlenül csattog, már alig van benne erő, és a váltóból elszállt az 1. és a 2. Úgyhogy most egy darabig bennem marad a feszkó. De utánna rendesen kitombolom magam!

Nem nyelvtan tanárnak tanultam! :blink:

régen én is az autóval vezettem le a feszültséget,de ha teheted vegyél új autót,és akkor ez meg sem fog fordulni a fejedben :unsure: nekem bevált a módszer ;)

Link to comment
Megosztás:

Én viszont ha tehetem, ócskavasat fogok ezután is venni. Az új autó tucat, mindenki olyannal rohangál, nem tűnik ki semmiben. A régi egyedi, magadhoz mered igazítani, és ami a legfőbb: nem sajnálod annyira, mert olcsó hozzá minden, és nem a szervízben költesz rá súlyos (ez LY? :unsure:) tízezreket, hanem otthon szétszeded, összerakod, és máris jó.

Link to comment
Megosztás:

ezt az újjal is meg lehet csinálni,igaz sokkal többe van :unsure:

egyébként meg igazad van,egyre kevesebb a régi autó,mindenki igyekszik újítani.

magamról nem tudom elképzelni,hogy azért nem sajnálnék egy autót,mert olcsó hozzá minden :blink:

bár nyilván vannak elvetemült farosok,akik ezt másképp látják ;)

ja és igen,heLYes az írás,ötös leülhetsz ;)

Link to comment
Megosztás:

Én viszont ha tehetem, ócskavasat fogok ezután is venni. Az új autó tucat, mindenki olyannal rohangál, nem tűnik ki semmiben. A régi egyedi, magadhoz mered igazítani, és ami a legfőbb: nem sajnálod annyira, mert olcsó hozzá minden, és nem a szervízben költesz rá súlyos (ez LY? ;)) tízezreket, hanem otthon szétszeded, összerakod, és máris jó.

Enyém se új. Nem is tucat. Magamhoz van igazítva.... annyira nem sajnálom, nem túl drága hozzá az alkatrész, és most otthon szerelem!

:unsure: :blink: ;) Na Sanyi! ehhez mit szólsz? :P

Link to comment
Megosztás:

Már ülök, kösz! :unsure: Na ja, nem is montam soha, hogy normális volnék. :blink: Meg az újakba az nem tetszik, hogy optikailag egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni. Alávágsz egy mutatós felnit, leülteted, körberakod műanyaggal, körbesötétíted, neon, matrica, és elvileg kész. Tiszta tucat, és csicsa. Bár, mondjuk itt az emberek fejével van a gond. Sokat játszottak az NFS-el, és azt hiszik, hogy az a tuning. Pedig a letisztult formáknál szerintem nincs szebb. Persze, én régimódi vagyok, csak ritkán tetszik az, ami új (nem csak autóknál), de azért egy Audi Quattro, egy Lancia Delta Integrale, vagy Opel Ascona 400-as, no és a végére az Opel Manta I400-as úgy szép, ahogy van. Semmi csicsa, csak annyi ív, ami feltétlenül kell... Gyönyörűek. És persze mennek, mint a golyó...

Link to comment
Megosztás:

Enyém se új. Nem is tucat. Magamhoz van igazítva.... annyira nem sajnálom, nem túl drága hozzá az alkatrész, és most otthon szerelem!

:unsure: :blink: ;) Na Sanyi! ehhez mit szólsz? ;)

Számomra minden autó új, amit kb 1987 után gyártottak. Amúgy minden stimt, sarokba vagyok szorítva. :P (Mondjuk, azért még mindít több Veki karaván mászkál az utakon, mint C Commodore... ;))

Link to comment
Megosztás:

hát nem is az NFS-t kell mintának venni :unsure:

Azzal csak játszani kell. :P

Számomra minden autó új, amit kb 1987 után gyártottak. Amúgy minden stimt, sarokba vagyok szorítva. :blink: (Mondjuk, azért még mindít több Veki karaván mászkál az utakon, mint C Commodore... ;))

Igazad van! Sört? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Vezetni csak úton lehet megtanulni. Persze ezt próbáljuk meg elmagyarázni egy 18 éves chipagyú frissjogosítványos suttyónak...

ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy azokba sokkal-sokkal több,és valószerűbb fizika szorult,mint a bálványként imádott NFS-sorozatba

Link to comment
Megosztás:

Most meg bánatbeteg vagyok, mert a motor eszméletlenül csattog, már alig van benne erő, és a váltóból elszállt az 1. és a 2. Úgyhogy most egy darabig bennem marad a feszkó. De utánna rendesen kitombolom magam!

A csattogás okát ha megtalálod, akkor szólj, az enyém is dízelesen szól hidegen kssé, és baszottul zavar a szerelők szerint nem érdemes vele foglalkozni, márpedig ha vminek a hangja megváltozik azzal foglalkozni KELLL. Ja és VAscona javaslatára olajat is öntöttem bele, mégis kemény

Link to comment
Megosztás:

A csattogás okát ha megtalálod, akkor szólj, az enyém is dízelesen szól hidegen kssé, és baszottul zavar a szerelők szerint nem érdemes vele foglalkozni, márpedig ha vminek a hangja megváltozik azzal foglalkozni KELLL. Ja és VAscona javaslatára olajat is öntöttem bele, mégis kemény

hidrotőke :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.