Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

141... egy telephely, a kifelé oldalon.... fehér kerítés, és mellette egy utca is van. akerítés kopott... hátul egy épület, és azon van kiírva a nevük írott betűkkel.

nem léptem én ki... csak a Pü-ket is nézem, amiket küldesz! :unsure:

KösziKöszi, szal jobboldalon Tábla előtt, csak azéért gondoltam, mert a zöld neved eltűnt az alsó sarokból, ahol a bejelentkeztt embákat látyuk

9.-én pont este vagyunk aktívabbak szerintem. Ettől még lehet, hogy össze tud jönni a csapat korán. Majd kitalálunk valamit.

Én benne vagyok.

Link to comment
Megosztás:

ezek rendesek, de ők csak gépműhely... nem fogják szétszedni is. vámospércsi úton. motorprofi... jó az ár, és a minőség is.

Tanusíthatom. Komplett motorgenerál volt anyaggal 106.

Sanyi! Kcsit bővebben... lécci

Bizony, nagyon el vagy tűnve! Csak nincs valami gond?

Link to comment
Megosztás:

Szép jó estét, sziasztok!

Mcckó jobbulást a gyerekeknek és a kocsidnak is!

Nyuszi hogy álltok a költözésse?

Sajna még nem tudom a 9-ét, hogy letudok-e menni!

Ma kértem szabit arra a 9-ikés hétvégére(elé,meg mögé egy napot),szóval ha kapok akkor el tudok menni,ha nem baj...

Link to comment
Megosztás:

Gyuri, köszi a kérdésedet, mondhatni beköltöztem :unsure: igaz még sok minden dobozban, és kong a lakás az ürességtől, de legalább már ott vagok, még sok a takarítanivaló, de nem baj, bár igaz a fáradtság mostmár kezd kiütközni rajtam...

Roli, édes, naná hogy nem baj, sőőőőőőőőőőőőőt, nagyon hiányzol ám már te is nekünk.

Link to comment
Megosztás:

Mi több, nekem is hiányzol ám, tesó! De nekem a 9.-e ugrott. Év vége, multiknál nincs szabi... Batta meg...

:blink:

a farosok különítménye mostanság úgy látszik,nagyon elfoglalt.reggelente nincs mit visszaolvasni az éjszakai életből :unsure:

mondhatnám hogy szép napot mindenkinek,de a 2,5 fok,valamint a hatttalllmasss köd miatt azt hiszem értelmetlen lenne ;)

Link to comment
Megosztás:

MICSODAAAA??? November végén inkább áldani kellene a 2.5 fokot! Mikor volt ilyen enyhe november? Én nem nagyon emlékszem rá. És neked még ez sem elég?

nekem elég.de nem november végére jellemzőek ezek a nagy ködök.

én inkább a hideget prefarálom ;)

egyébként azt hiszem pár éve volt ilyen nagyon enyhe október-november,meg is szívtam alaposan egy nap... :blink: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Arra céloztam hogy a téligumi acélfelnin dísztárcsa nélkül nem a legszebb látvány.

A képen a nyári van.

rakni kell rá dísztárcsát :blink:

sztem nagyon szép a gyári dísztárcsája,

meg amilyen telek vannak mostanság,sztem nyugodtan lehet alufelnivel járni..annyira úgyis igényes az ember,hogy ha saras,sós,akármilyen,lemossa :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt...

a lázasok még lázasok... vagyis az előbb húztuk le 37-re őket, meg kaptak lázcsillapító szirupot is...

Az este nagynehez sikrült rávenni őket arra is, hogy igyanak teátkakaótvizet vagy egyáltalán bármit... már1x pont velük éltünk át 1 egyhetes kórházi ápolást... na még1x nem adjuk a fiainkat!

Link to comment
Megosztás:

rakni kell rá dísztárcsát :blink:

sztem nagyon szép a gyári dísztárcsája,

meg amilyen telek vannak mostanság,sztem nyugodtan lehet alufelnivel járni..annyira úgyis igényes az ember,hogy ha saras,sós,akármilyen,lemossa :unsure:

Szerintem meg az acélfelni dísztárcsa nélkül kúl! ;) Nem sok ember van akinek tetszik, de nekem bejön. Nekem amióta G Astrám van, így járok télen-nyáron (könnyűfémfelnim még nincs). Megvettem és dobtam is le róla a gyári dísztárcsákat rögtön... Nekem azok nem tetszenek. Idáig talán 2 féle dísztárcsát láttam ami tetszik... (Peugeot 307 gyári, meg vmi noname, amit egyszer láttam egy G Astrán)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.