Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Na, vannak fejlemények.

Lent van a HF... 2-es hengernél oéyan szépen átégett, hogy az valami csuda. Jól látszik a nyom.

Szóval ennyi a bibi... dugók meg se kottyannak, szóval azokat nem bántom. Ha még csapágycserére esetleg benevezek, akkor az plusz 4-8 e... +olaj... vagyis 35-50 között fogok megállni... remélem.

akkor sokkal jobb a helyzet,mint gondoltad.

bár hirtelen én se szívesen csengetnék ki 50 ezret :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt mindenkinek!

Sűrű köd. :unsure: Tegnap Db-ből hazafelé Görbeházától kapott el és azóta sem szállt fel.

Tegnap sikerült szert tennem egy fadobozos Genius 5.1-es hangfalszettre. Eddig is volt hangfalam, de sztereo. Hát ez teljesen más. ;) Tegnap próbaként megnéztük a Jurassic Park 3-at. A dínós üldözések nagyon odavágtak! ;)

Ma elkezdem a BC kalibrálását. Ha más nem lesz, akkor kiviszem a PC-t a kocsiba a 3000-es fordszám miatt. A haverok laptopján egyiken sincs soros port. :blink: Most pedig lépek melózni. Ha lesz időm, akkor pedig folytatom a leírást a BC beszereléséről.

Link to comment
Megosztás:

igen 9-én akkor lenne egy kis bowlingozós, biliárdos valami, csak ha bowlingban benne vagytok, le kell foglalni előre, így majd azt pontosítani kell. ;)

vagy marad a szokásos biliárd a Royalban

legyen bowling,kell egy kis újítás :blink:

csak akkor lassan tényleg körvonalazódnia kell a dolognak,hányan lennénk,pontosan mikor,stb :unsure:

egyébként pedig jó reggelt mindenkinek ;)

Link to comment
Megosztás:

Na, vannak fejlemények.

Lent van a HF... 2-es hengernél oéyan szépen átégett, hogy az valami csuda. Jól látszik a nyom.

Szóval ennyi a bibi... dugók meg se kottyannak, szóval azokat nem bántom. Ha még csapágycserére esetleg benevezek, akkor az plusz 4-8 e... +olaj... vagyis 35-50 között fogok megállni... remélem.

Huhh mitől tud az átégni? NAgy fordulattól? Nem túl kicsi az 1.8as ehhez a nagy kasznihoz?

Link to comment
Megosztás:

olyan izéé dolog ez a "betegség"...

szerintem az ilyen dolgok nem feltétlenül típus-specifikus meghibásodási lehetőségek...

hallottam pl 4 éves autót is,hogy átégett a hengerfejtömítés...fiat seicento egész konkrétan...

ha sokat megy gyorsan pályán,vagy nagy terhelésnek van kitéve a motor rendszeresen,akkor nem csodálom...sztem nem csak egy ecotec motor "feküdne ki"...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.