Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mindig csak a munka meg a munka,pedig tudjuk,hogy aki dolgozik az nem ér rá pénzt keresni. :lol:

Tegnap vettük meg a gyereknek a karácsonyi ajándékot és a debreceni Gazdaságos Áruházban csoda történt velünk ugyanis a játékosztályon találkoztunk egy valódi,élő játékosztályos eladóval aki még segíteni is tudott. :lol: ,persze ezután jött a feketeleves:kerek egy órát álltunk sorba a pénztárnál. ;) ,viszont ezután taliztunk mackosajttal.Végüli a nap mérlege pozitív lett ,az ajándékok nagyjából megvannak a tali megvolt. :lol: Viszont Mackosajtot a parkolóban kishíján elsodorta egy wagonerplusz. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem is mondta mi történt!Igen az a aprkoló elég....., én nem is jártok oda vásárolni. Utálom...Pedig ott lakok pár méterre tőle

Én még nem vettem senkinek semmit.....

Ááá, nem volt komoly...csak a wgoner...egy kicsit közel ment el, mikor gyalogszerrel voltunk...a kabátomat megpöckölte a tükre...csak azt nem tudom, ha kicsit bambább, akkor most gipszet kapok? :lol:

Ja, SZIASZTOK!!!!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor üdv a klubban!!!!

Hétvégén tuti nem pihenek, lassan vásárolgtnom kéne, ha mást nem, kaját mindenképpen az ünnepi menühöz... :lol:

Részvétem.... "cukrosbácsi' volt ma?

Képzeld...ma megkaptuk a cég ajándékát..... egy szép, nagy zöld TEVA dombornyomású papírszatyiban.

Link to comment
Megosztás:

És mi lészen az? :lol:

Van benne egy kis párna szerűség, ami egy pokróc takarót rejt...aztán egy teljes üveg akácméz....van még egy csomag lilatehenes szaloncukor....meg egy garnitúra borospohár+hozzá egy fa tartó....meg kaptunk két szép igazán ízléses tálcát(tényleg szépek)... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van benne egy kis párna szerűség, ami egy pokróc takarót rejt...aztán egy teljes üveg akácméz....van még egy csomag lilatehenes szaloncukor....meg egy garnitúra borospohár+hozzá egy fa tartó....meg kaptunk két szép igazán ízléses tálcát(tényleg szépek)... :lol: :lol:

Tyűha, nem semmi! Én még nem tudom, mit kapunk, ma derül ki... 7-kor kezdődik a karácsonyi party... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tyűha, nem semmi! Én még nem tudom, mit kapunk, ma derül ki... 7-kor kezdődik a karácsonyi party... :lol:

Csak azt nem tudom, hogy ezen felül mit fognak még adni...mert még fognak...azoknak, akik elmennek a Főnix-be az évzáró bulira....tavaly is ott kaptam egy hasonló méretű szatyrocskát még.

Link to comment
Megosztás:

Csak azt nem tudom, hogy ezen felül mit fognak még adni...mert még fognak...azoknak, akik elmennek a Főnix-be az évzáró bulira....tavaly is ott kaptam egy hasonló méretű szatyrocskát még.

Mi tavaly csak egy hátizsákot kaptunk... mondjuk elég profi kis hátizsákot. Tavalyelőtt meg egy polár pulcsit... Kíváncsi vagyok most mi lesz. Mikulás ajándéknak meg most egy mindenféle finomsággal teli ajándékcsomagot kaptunk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem oly sok munkám volt ma,hogy még csak most tudom rátok nézni kicsikét ;) ,mi a cégünktől nemigen szoktunk karácsonyi ajándékokat kapni,most pl az lesz,hogy a privatizáció után vagy maradunk vagy nem.El lehet dönteni,hogy mi a jobb: menni vagy maradni. :lol: Nekünk inkább a velünk szállítmányoztató cégek szoktak csomagot küldeni és azt a dolgozók szétosztják egymás között.Elárulok 1 titkot de ne szóljatok a főnökeimnek,most pont a vámhivatalból jöttem ,ahol nagyon finom valódi Gönci barackpálinkával kínáltak én + elfogadtam. :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem oly sok munkám volt ma,hogy még csak most tudom rátok nézni kicsikét :D ,mi a cégünktől nemigen szoktunk karácsonyi ajándékokat kapni,most pl az lesz,hogy a privatizáció után vagy maradunk vagy nem.El lehet dönteni,hogy mi a jobb: menni vagy maradni. :lol: Nekünk inkább a velünk szállítmányoztató cégek szoktak csomagot küldeni és azt a dolgozók szétosztják egymás között.Elárulok 1 titkot de ne szóljatok a főnökeimnek,most pont a vámhivatalból jöttem ,ahol nagyon finom valódi Gönci barackpálinkával kínáltak én + elfogadtam. :lol: :lol: :D :D

Sajnos, hogy ez van...nem jó hallani.

A pálinkához meg gratula...biztos jó...bár én szinte anti vagyok...vagy inkább Laci? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.