Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

az egyik legjobb barátom járt hasonlóképpen,mint te...

1-1,5 évre akart autót venni,találtak egy kívűlről nagyon-nagyon patent rönó 19et...sajna nem nézették meg rendesen,és úgy kezdődött,hogy motorgenerál...szerencsére korrekt volt a kereskedés,így azt hiszem a hengerfej részét átvállalták.azóta felmerültek kisebb-nagyobb gondok (a menet közben a szélvédőre nyíló motorháztetőtől a kisebb kontakthibákig...) szóval most ott tart,hogy gyakorlatilag minden pocikáját megcsináltatta,és nem is akarja már eladni :unsure:

egyébként ilyen külső-belső állapotú 19-et nem nagyon láttam még.csak sajna van még olyan része,hogy motor,fék,elektronika..... :blink:

a reggelihet pedig jó étvágyat!

Link to comment
Megosztás:

itt gyakorlatilag az van, hogy a szerencsésebbeknek kibírja a sok km-t a hf tömítés a generálig... mert mondjuk kipusztulnak a lovak idő előtt..., vagy szakad egy szíj, és akkor megbontás, és megint nem lesz gond sokáig... vagy meg se bontják, és akkor ilyen tájban ez lehet.... persze sok a ha... és nem 0 km-től ismerem a kocsit... lehet nem 160 van benne... bár ennek ellent mond a futómű... abban a szerelő szerint annyi lehet.

Lehet a múltkor még a gyári tárcsákat cseréltük le...

roppant elhanyagolták... szóval vannak bajok, de már kevesebb...

AZ a r19, az nem véletlen az a fehér?

Link to comment
Megosztás:

de,kzool a CS felhasználóneve.

egyébként érdekesek a mai autók.megveszik újonnan,megy,megy,megy,semmi probléma.tkp semmi nem utal a belső amortizációjára.aztán egyszer megérkezik a baj.a rég vasaknál kívűl-belül érződik a használat,és tudni lehetett,hogy most mi baja lesz...és még időben,olcsón meg lehetett javítani.

most meg elmész a márkaszervízbe,hogy nézzék meg,és lövésük sincs,még szétvedve se nagyon láttak ilyet... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

de,kzool a CS felhasználóneve.

egyébként érdekesek a mai autók.megveszik újonnan,megy,megy,megy,semmi probléma.tkp semmi nem utal a belső amortizációjára.aztán egyszer megérkezik a baj.a rég vasaknál kívűl-belül érződik a használat,és tudni lehetett,hogy most mi baja lesz...és még időben,olcsón meg lehetett javítani.

most meg elmész a márkaszervízbe,hogy nézzék meg,és lövésük sincs,még szétvedve se nagyon láttak ilyet... :unsure:

És nagyon hiányolom az igazán értelmes elméleti, és gyakorlati szempontból is értékes szerelőket, akik nem legyintenek, meg nem küldenek idde-oda, hanem megtesznek mindent az autódért, mintha sajátjuk lenne.

Link to comment
Megosztás:

És nagyon hiányolom az igazán értelmes elméleti, és gyakorlati szempontból is értékes szerelőket, akik nem legyintenek, meg nem küldenek idde-oda, hanem megtesznek mindent az autódért, mintha sajátjuk lenne.

nem vagy egyedül szerintem...de az új autók lelkéhez nem nagyon ért senki...

Link to comment
Megosztás:

áááááááá kishíján lezúzták az autómat.

széchenyi-kossuth kereszteződés,kissrác úgy gondolta,hogy index nélkül átjön az én sávomba...

és pont oda,ahol én gurultam 40-50 körül...satu,kormány jobbraránt (padka,oszlopok,gyalogosok irányába..)

komolyan mondom,én már azt láttam,hogy nekemjön.pont megállt.így is azt hittem,a helyszínen megölöm :unsure: :blink: ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

áááááááá kishíján lezúzták az autómat.

széchenyi-kossuth kereszteződés,kissrác úgy gondolta,hogy index nélkül átjön az én sávomba...

és pont oda,ahol én gurultam 40-50 körül...satu,kormány jobbraránt (padka,oszlopok,gyalogosok irányába..)

komolyan mondom,én már azt láttam,hogy nekemjön.pont megállt.így is azt hittem,a helyszínen megölöm :unsure: :blink: ;) ;) :P

Sziasztok!

Najah,rég jártam erre...

Tomi azért az autód ugye nem szedett össze gyalogost? És miért nem ölted meg a gyereket? én biztos a helyszínen kentem volna fel a falra...

Olvasgattam itt az előzményeket....hát történnek dolgok ;)

Maci,már HF-nél tartasz? A héten én is szereltem,szétszedtünk egy olyan motort,amelyiknél egy henger kivételével mindegyikben olaj alatt állt a gyertya...de furamód az autó ment...

Valami tali akkor lesz?

Link to comment
Megosztás:

Na, vannak fejlemények.

Lent van a HF... 2-es hengernél oéyan szépen átégett, hogy az valami csuda. Jól látszik a nyom.

Szóval ennyi a bibi... dugók meg se kottyannak, szóval azokat nem bántom. Ha még csapágycserére esetleg benevezek, akkor az plusz 4-8 e... +olaj... vagyis 35-50 között fogok megállni... remélem.

Link to comment
Megosztás:

És nem trafi volt... de egyszer 20 km-t mindenki 130-al ment... mert a sort egy rendőrséginek hitt octávia vezette... "Tűszerész" felirattal... aztán sikerült megelőzni, amikor csak 120-al ment

Az én voltam a haverommal, de nem tűnt fel senkinek, hogy nem Tűzszerész, hanem Tűszerész volt ránkírva :-//

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.