Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Felnéztem a weblapra. Belenéztem a szavazásokba is. Na melyik autótípus van az élen? :blink: És ebből csak egy az én szavazatom.

esetleg csapágyak cseréje... de semmi se lehetetlen... ha holnap szörnyűséget találok, lehet kiugrik a blokk is.

Ez ismerős valahonnan... A Motorprofi Kft-t tudom ajánlani (vagy nekem is te ajánlottad?). Árban és minőségben is nagyon jók voltak. Csak az a főtengely köszörülés ne lett volna. :unsure: Mondjuk így is 2 nap alatt megvoltak.

Link to comment
Megosztás:

én ajánlottam... a főtengely dolgot meg asszem korrektül megcsinálták végül. szóval kizárólagosan velük fogok egyezkedni.

Jaja, megcsinálták rendesen. Csak jó lett volna elsőre, mert ugye ez egy nap csúszást jelentett. És hát még egy nap autó nélkül... Asszem senkinek nem kell magyarázni.

De még a plussz úttal is messze ők voltak a legolcsóbbak.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Amint lekerül a hengerfej, és látom mi a bibi, döntök... de csak arról, hogy mennyire tudok zsebbe, vagy picit azon túl nyúlni... eladás nem forog a fejemben, mert most már gyakorlatilag minden meg lesz csinálva rajta... és tényleg lehet, hogy a következő még rosszabb... kivéve ha az egy 0 km-es kocsi... de ahhoz meg most nem úgy állunk, a tudomány mai állása szerint. Szóval marad. :unsure:

Tomi! Mikorrra vagy várható? kb.?

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Mikorrra vagy várható? kb.?

2-kor próbálok innen lépni, de még el kell mennem futómű beállításra (szombaton volt egy bal első kormányösszekötő-csere, nem akarom a gumit leetetni). Amint ott végeztem, rögtön DB-be indulok. Én olyan 4 óra magasságára tippelek.

Link to comment
Megosztás:

oké! Addig még lehet megkísérlem leszedni a HF-et, ha megindulnak a csavarok könnyen... bár úgyis új csavarokkal akarom összerakni, szóval minden lehetséges... :unsure:

mielőbb látni akarom a probléma gyökerét, no meg aki tudna ma fuvarozni, az délutános, tehát délelőtt ér rá... elvileg. minden esetre siralmas a helyzet... vagyis a látvány.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Laci,elég rossz olvasni amiket hétvégén írtál :unsure:

nem nézted,a kiegyenlítőtartályban úszkál olaj? mert ha nem,akkor talán szerencsésebb a helyzet...

nem szívesen lennék most a helyedben... de reméljük,nem komoly a baj.

Tamás,a BC teszi a dolgát? erről még nem olvastam,csak hogy szerelgettél így-úgy :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tamás,a BC teszi a dolgát? erről még nem olvastam,csak hogy szerelgettél így-úgy :unsure:

Előbb kalibrálni kellene, de erről ma kikérem mackó véleményét. Meg időm se volt rá. A cikket a beszerelésről elkezdtem, de csak akkor lesz elérhető, ha kész lesz (51 képből 17-nél járok).

Link to comment
Megosztás:

Előbb kalibrálni kellene, de erről ma kikérem mackó véleményét. Meg időm se volt rá. A cikket a beszerelésről elkezdtem, de csak akkor lesz elérhető, ha kész lesz (51 képből 17-nél járok).

van olyan funkció,ami kalibráció nélkül is használható? vagy most egyelőre csak nézegeted?

Link to comment
Megosztás:

van olyan funkció,ami kalibráció nélkül is használható? vagy most egyelőre csak nézegeted?

Működik, csak nem pontos értétkeket ad vissza. A beszerelés óta (szombat este) 6km-t mentem vele (tegnap boltba, ma melóba), mert mint fentebb írtam szombaton kormányösszekötő csere volt és előbb el akarok menni futómű beállításra, nehogy elfogyjon a gumi.

Link to comment
Megosztás:

Sziazstok, mackó kitartás.

azon vagyok! Azért kezdtem el én az egészet, mert így ha lassan készül el, tudom, kit okoljak... de asszem ilyen bajom nem lesz! :unsure:

Tomi! a megtett út végett figyel a km számllók adatait... meg amikor majd jössz, hasonlítsd össze a sebesség értékeket...

mi pl. mikor még nem tudtuk, hogy bibis a moci, hasonlítgattunk...

óra-bc-gps... a bc mindig gps-hez igazodott, az óra meg csak 2 km-t tért el max. Így pl. tényleg elhittük, hogy 150-el mentünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.