Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ne sunyizz!

Írj! Lécci! Drift Master! Írj! :unsure:

Indul, röfög. Tépek, pörög.

Kuplungról lépek, mit nekem fékek!

Gumi füstöl, kocsi pördül,

Szám széle görbül.

Nem leszek rest,

Teszek egy kettest,

Kanyar jön ismét,

dobom a seggét.

Még csúszik, tartom,

Húzom farom.

Előttem út tágas,

Dobok egy hármast.

Itt a négyes, móka vége,

Sok a néző, rendőr nem kéne...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok,mi ujság veletek?

Régen voltam már fenn,nem nagyon van időm gépezni.Sok a meló,meg aput műtötték és legtöbbet a klinikát járom mikor szabad vagyok.Közben az A Corsát javítgatom,készítem eladásra,festegetem,csinosítom hogy jobb áron el tudjuk nyomni.Sajnos elég rozsdás a festék alatt és mikor csiszolom a pici rozsdafolt tetejét 5 perc mulva már egy tenyérnyi helyen kell lekaparni az egészet.De legalább lekötöm magam.

Link to comment
Megosztás:

Nektek meg jó munkát! (még ha ilyen ritkán van... ha jól emléxem Sanyi te is melózol, ugye?)

Igen. Ma is, meg holnap is... :unsure:

Ja meg kellene egy gyertyakábel is,mert elszakítottam.Mindenhol csak szettben árulják.

Ej, miért laksz olyan messze? Az 1.6-os motoron jó kábelek vannak (más se jó benne), adnám én mind a négyet...

Link to comment
Megosztás:

szép jó estét!

csak egy rövid helyzetjelentést írnék,aztán rohanok tovább...

Nyuszi és én is teljesen romon vagyunk :unsure: de legalább amikor egymásra nézünk,mosolygunk a másik fáradt arcán ;)

príma lett a redőny,kicsit alpinista is voltam,kint voltam az ablakban,segítettem a mesternek.hát mit ne mondjak,elég félelmetes volt :blink:

holnap kora reggel nálunk ablak-ajtó csere,szóval igen megterhelő ez a hétvége...

remélem minnél többen eljutottatok az évzáróra,és jól éreztétek magatokat! várjuk a beszámolókat is ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos nem jutottam el az évzáróra. Elég sűrű napom volt, de sikerült beleszorítani a BC beszerelését! :unsure: A BC bent van, viszont össze még nincs rakva a kocsi (ahhoz már sötét volt). A beszerelés hamarosan a web-en. :blink:

Most megint balra el, mert holnap korán kezdődik a napom, hogy mindent be tudjak fejezni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos nem jutottam el az évzáróra. Elég sűrű napom volt, de sikerült beleszorítani a BC beszerelését! :unsure: A BC bent van, viszont össze még nincs rakva a kocsi (ahhoz már sötét volt). A beszerelés hamarosan a web-en. :blink:

Most megint balra el, mert holnap korán kezdődik a napom, hogy mindent be tudjak fejezni.

Küdd majd el, kirakjuk a magazin részre is!

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Gratula! Ügyi vagy!

Jelentem a veki beteg... hengerfejtömítés minimum... hazaúton derült fény a bibire... hazáig újabb 5 liter vizet evett meg... :unsure: de nem szipogott... jött 130-al... csak itthon, az alapjárattal adódott némi gond... kicsit amerikai feelingje lett... durrogás nélkül, ám fehér köddel erősen eleresztve... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek volna a közelben Torx kulcskészlete... a nagyobbacskákból... motorszereléshez... az ne habozzon, legyen oly kedves adja nekem kölcsön!!!

Reménytelen, hogy egy szerelő is elvállalná a kocsit gyorsan...

Van egy fickó józsán, aki nekem csinálgatja az ótót, ilyen melókat gyorsan megcsinál, és nem egetrengető összeget kér érte, otthon dolgozik a garázsában, nagyon alapos, és megbízható, és ált. 2 napon belül ad időpontot. Ha kell a száma megadom, ha rám hivatkozol, akkor bittosabb, hogy gyorsan bevállal.

Á, ez az én szavaimmal lesz a saját szívásaimról. Persze a nagy bakikról hallgatni fogok (pl, hogy én a teljes kijelzőt kivágtam, holott négy kábelt nem kellett volna :unsure: ). Az eseményről 52db kép készült.

Ezek a szétvagdosások jó oktatókárok, sokban volt nekem is részem anno

Link to comment
Megosztás:

Van egy fickó józsán, aki nekem csinálgatja az ótót, ilyen melókat gyorsan megcsinál, és nem egetrengető összeget kér érte, otthon dolgozik a garázsában, nagyon alapos, és megbízható, és ált. 2 napon belül ad időpontot. Ha kell a száma megadom, ha rám hivatkozol, akkor bittosabb, hogy gyorsan bevállal.

jöhet pü-ben... de még gondolkozom, mert elvileg és gyakorlatilag se vagyok ilyen dolgokhoz hülye, csak szerszámom nincs...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.