Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

még csak v1.5, mert ez még 2 dobozban van, és olcsóbb is volt, meg ezt csak számgéppel lehet babrálni. A v2.0 már 1 dobozban van, drágább, és ezt már a user is tudja állítani. És elvileg egyszerűbb a beszerelése.

magyarán,amire oda eljutok,hogy lesz pénzem venni egy ilyet..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én is így gondoltam... :blink: ;)

nem tudjátok hétvégén milyen idő lesz?

remélem jó! Mert még sajna mindig nyári gumival nyomulok.... mert egyrész nem volt igazán hideg mostanában, másrészt meg ha sürgősen nem találom meg a felnikhez a csavarokat, akkor azért is zsebbe kell nyúlni, no meg ugye a téli gumik kukák a felniken.... :unsure:

Aztán jó lenne, ha nem kéne féljek a pesti úttól.

Link to comment
Megosztás:

hát igen,most egyáltalán nem kedvező az időjárás A TÉLIGUMIKNAK. nekem tetszik ez a 7-14 fok :unsure:

egyébként meg azt mondják sima,száraz úton 0 fokig a nyárival jobban lehet fékezni.

ez igaz lehet,de menet közben,meg úgy érzésre nagyon kellemetlen 0 fok körül a nyári gumi

Link to comment
Megosztás:

remélem jó! Mert még sajna mindig nyári gumival nyomulok.... mert egyrész nem volt igazán hideg mostanában, másrészt meg ha sürgősen nem találom meg a felnikhez a csavarokat, akkor azért is zsebbe kell nyúlni, no meg ugye a téli gumik kukák a felniken.... :blink:

Aztán jó lenne, ha nem kéne féljek a pesti úttól.

a 14eseket elvitték de van még egy 16os garnitúrám ;)

hát igen,most egyáltalán nem kedvező az időjárás A TÉLIGUMIKNAK. nekem tetszik ez a 7-14 fok :unsure:

egyébként meg azt mondják sima,száraz úton 0 fokig a nyárival jobban lehet fékezni.

ez igaz lehet,de menet közben,meg úgy érzésre nagyon kellemetlen 0 fok körül a nyári gumi

nálunk lustaságból még a nyári van az astrán és múltkor mentem vele 2fokban..nagyon kemény volt ;) pattogott meg minden...bár az egy öreg gumi

Link to comment
Megosztás:

vettem észre :blink:

olvass! :unsure:

és kár, hogy elvitték, de így jobban jártál! ;) mindenesetre köszönöm a lehetőséget. 16-ossal nem sokra mennék, mert ahhoz felni is kéne... de akkor már inkább nyárra... bár a 256-os fékeim már így is virítanak, hogy milyen picik, szóval szerintem marad ez a méret... nem akarom felhívni rájuk a figyelmet... majd 1x...

inkább ha már tuning, akkor egy 2. ótó... de most más projektek futnak...

ha minden összejön, szombaton teli csomitérrel jön haza a veki... mert most már szinte 100%, hogy ezzel megyünk. Ha valaki akar, akkor szóljon, hogy jönne... elfér, hely még van 3 embernek... csak a vacsit fizessétek... a többi nem lényeg! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Még mindig van dolog? áááááááá

rendben, fülelek, figyelek! :unsure:

No ma kicseréltem a vekin a szelepfedél tömítést, meg a benzinszűrőt... végre... hónapok óta húzódtak ezek...

érdekes módon a kocsi alapjárata újra egyenletes lett... nem csoda, hisz a régi benyaszűrő úgy el volt koszolódva, hogy szinte fekete benzin folyt ki belőle... kicsit meg is gyűlt a bajom a csatlakozókkal(mivel ez olyan gyorscsatlakozós már), mert nem akart sehogyse szétjönni... de nem fogott ki rajtam! Én voltam az erősebb... úgy tűnik a szelepfedél tömítés csere is jó lesz, mert nem látszik olajfolyás nyom... pedig ma már mentem is vele vagy 20 km-t...

Link to comment
Megosztás:

és kár, hogy elvitték, de így jobban jártál! :blink:

neked olcsóbban adtam volna és tároltam is volna...de nem voltál biztos magadban :unsure:

telefonáltak ma a 16osra is de nagyon más árról beszélt mint én...megvárom míg leesik az első hó aztán meglássuk

Link to comment
Megosztás:

A Hungaroring mellett van kiépítve. Az nekem nem jó. Én driftelni szeretnék, ott meg azért azt mégse szabad. Maradnak a nagy bevásárlóközpontok parkolói egy-két gyors köre, amíg nem készülnek elzavarni. No meg az összes kanyar és körforgalom.

Hanem Endlos! Ezt találtam neked: "Vectra 4x4-ből eladó a teljes hajtáslánc. Váltó, osztómű, kardánok, hátsó futómű. OLCSÓN, CSAK VIGYÉTEK !!!" topel@citromail.hu vagy 06-20 968-35-70 (bár én is inkább az Audi-t vagy BMW-t javaslom)

Sanya kössz hog gondoltál rám, cserébe ha érdekel, van 2 Mantás drifteres videóm, bár lehet, hogy már láttad őket, vhonnan innen töltöttem le. Ha kell, jelezz vhogy, és akkor átsúvasztom msnen, vagy másképp, a linket már nem emléxem, honnan van.

ez is egy extrem sport :unsure:

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Basszu felhívtam a figurát, a hajtáslánc már elkelt egy hhónapja :-mmmmmmvvvvvvvvvvv

Szurkoljatok nekem, kinéztem Brémába egy 3.0 V6-os Sintrát, metálzöld, 98-as évjáratú 2700 euróért mindne extrával (szurkoljatok, hogy újabb beteg álmom gyorsan pihenjem ki :-))))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.