Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egy kis áztató eső után roppant jó kimenni. Megy össze-vissza, lehet játszani. Mondjuk nedves úton nehéz megfogni az elejét, de a hátulját gázzal finoman lehet írányítani, úgyhogy a móka hatalmas! :blink:

Különben is, a gyorsulgatókat (mostmár) nem nagyon értem. Egyenesen mindenki tud menni, és egyértelmű, hogy az erősebb autó/gyorsabb reflexű soffőr győz. A csúszkálgatás nagyobb móka.

(No, mester, akkor én most hogy beszélek? :unsure:)

Link to comment
Megosztás:

ejnyebejnye Sanyi! :unsure: :blink:

az előbb találtam egy érdekes adatlapot az iwiw-en...

" 9 hónapi bezártság után -mindenki nagy örömére- megszülettem a fent említett időpontban. Azóta több dolgot értem el az Életben,elsőként az ajtókilincset.

Egyszer másfél hónap alatt képes voltam kiolvasni 16 könyvet,hogy megkaphassam a papagájomat,aki gyakorta szarik a szőnyegre.Elég bunkó dolog,én sem szarok az ő kalitkájába.

Meg akartuk tanítani beszélni,de értelmesebb faj lévén mostmár csipog a család. Zenész családból származom,bennem is van egy vonóval. Apám(??) harangozó,anyám dob(oz)ol, öcsém meg a bizonyítványáért oboázik... Én a táncban jeleskedem - lábtangózok. Múltkor is vettem direkt tangóbugyit,ami nem kényelmes,mert kettészeli a fingot. Rendszeresen sportolok: kocsmai verekedés, véraláfutás. Öcsém is sportember,kedvence a 200 női mell. Szokták rám mondani,hogy érdekes arcom van: "Érdekes,hogy ez egy arc." Ittasan ez fokozódik. Szeretem a francia pezsgőket,belga söröket,a magyar borokat,és a román arcszeszt. Egy 450m2-es házban élünk,szegényesen,de büszkén.Kiizmosodtunk öcsémmel,mire felhúztuk. Emiatt rontottam a bizonyítványomban 0,1-et,így csak 4,9 lettem. Emiatt nem lettem agysebész,csak géplakatos. Tisztességesen élünk,naponta többször is.

(Legalább fél)testvéremet megtaláljátok a Fővárosi Állatkertben a ketrecem mellett:"

;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

No igen. Adódhatnak azzal is gondok. De nektek annyiban szerencsétek van, hogy ha megcsúszik a kerék, akkor a sz*rból titeket kifele húz az autó, engem meg beletol.

no igen. mert ugye az autó van értünk ;) ;) :P

szívesen értekeznék erről,de öööö pár perce már máshol kellene lennem :unsure: ;)

nem szeretném ha elfenekelne valaki,hanem inkább azt,hogy én fenekeljem el :blink:

további szép napot nektek!

Link to comment
Megosztás:

Még nem tudom, majd ha lejön. Node valahol nekem gyakorolnom kell. :unsure: És még kasztnizás előtt jó lenne ráérezni pár trükkre. Most még törhet a kocsi... (hú, ha ezt a biztosító olvasná... :blink:)

Te figyóka van vhol egy tanpálya, ahol műjég van, és direkt a csúszásokra van kitalálva, ilyen oktatójellegű pálya, a TVbe láttam, asszem nem költséges, de hogy meik város, asznememléxem

Link to comment
Megosztás:

A Hungaroring mellett van kiépítve. Az nekem nem jó. Én driftelni szeretnék, ott meg azért azt mégse szabad. Maradnak a nagy bevásárlóközpontok parkolói egy-két gyors köre, amíg nem készülnek elzavarni. No meg az összes kanyar és körforgalom.

Hanem Endlos! Ezt találtam neked: "Vectra 4x4-ből eladó a teljes hajtáslánc. Váltó, osztómű, kardánok, hátsó futómű. OLCSÓN, CSAK VIGYÉTEK !!!" topel@citromail.hu vagy 06-20 968-35-70 (bár én is inkább az Audi-t vagy BMW-t javaslom)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap megjött a BC-m. ;) Ma igyekszem haza, hogy még világosban be tudjam szerelni, szal hamarosan képek és beszámoló várható. :blink:

Nekem az évadzáró 99%, hogy ugrott. Tegnap du szóltak, hogy szombaton is gyártás lesz az induló soron, mert nincs meg a darabszám és "számítanak" a részvételemre (azaz be kell jönnöm). :unsure: De legalább rendesen fizetik.

Link to comment
Megosztás:

üdv!

iszonyat milyen sötét van...én ilyen "fényviszonyok" mellett még aludni szoktam :blink:

nagyon becsapós az éppen nedves út,folyamatosan hallom ahogy a sok meglepett autós pánikolva satuzza a féket lámpánál...

a BC-re én is kíváncsi vagyok,bár inkább a megjelenítésre,mert ha jól emlékszem a B Corsában 1 soros a kijelző.Gondolom maga a BC ugyanazt tudja,amit más típusok változata.

Sanyi bevásárlóparkoló? sokszor mehetsz vásárolni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tomi! Jó szerelést! Ha valami nem megy, akkor Gabit is, és engem is elérsz telefonon! ;)

Tamás! A megjelenítés olyan, mint amit a http://www.bcweb.hu oldalon találhatsz... van ott f astra és b veki kijelző is fotózva! :unsure: Az egyiket ismerem is, hogy kié! :blink:

Ja, és annyi még hozzá, hogy a b vekis képeken még csak 8 karakteres volt a kijelzés, de már 10! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.