Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Már sötét van, majd világosban elolvasom.

"Édesanyám gyújtsál gyertyát....."

kikaccsolták a villanyt a biciklidinamó meg csak arra elég, hogy a számcsigép menjen? ;)

mindent bevetsz a Manta projekt érdekében? :unsure:

:blink: Halihó beosontam egy kis csemegézésre

csemegét nekem is küldhetsz! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi képzeld, szombaton azután a manta után álltam amiről küldtem neked a képet, a piros :unsure:

De sajna HOBI úgy tele volt pakolva, hogy nem mentem arra amerre ő, hogy kiugorjak a lámpánál, bemutatkozni neki ;)

Csinálni kellene egy meghívót ilyen esetekre, ha látjuk parkolóban pl. a mantáűt, vagy bármilyen fanatikus opelótót, akkor oda tudjuk tűzni az ablaktörlője alá. Én biztosan örültem volna anno neki.

Kedves cartársak és cartársnő! :blink:

ti is megkaptátok a MOTE levelet postán? mit szóltok az éves tervezethez? ;)

Én nem kaptam semmit, bár nemtom, levelezési címnek nem a régi lakcímewm van-e megadva

Link to comment
Megosztás:

Csinálni kellene egy meghívót ilyen esetekre, ha látjuk parkolóban pl. a mantáűt, vagy bármilyen fanatikus opelótót, akkor oda tudjuk tűzni az ablaktörlője alá. Én biztosan örültem volna anno neki.

Én nem kaptam semmit, bár nemtom, levelezési címnek nem a régi lakcímewm van-e megadva

első ötletet támogatom.

második... hát... ha az van megadva, akkor ott keresd.

aztán tessék használni a klub tagnyílvántartó rendszerét!

Szegény Hemi így hiába fejleszt, ha a klubtagok pontatlan adatokat adnak magukról.

ui: a levélben van infó erről is.

Link to comment
Megosztás:

Hellóhallóelektrokalandor!

Fáradt vagyok, mint a dög. Jó kis nap volt, és úgy néz ki, hogy az elkövetkezendők is ilynek lesznek.

Endlos, a burkoláshoz a linket Gelko adta. :blink:

Nyuszi, csempé(s)ztél HOBi-val? :unsure: Ez gyenge poén volt. Fáradok. Megyek is aludni...

Jó éjt mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

első ötletet támogatom.

második... hát... ha az van megadva, akkor ott keresd.

aztán tessék használni a klub tagnyílvántartó rendszerét!

Szegény Hemi így hiába fejleszt, ha a klubtagok pontatlan adatokat adnak magukról.

ui: a levélben van infó erről is.

Basszsu olyan levélre emléxem, de azt emilbe kaptam, nem lakcímre. Szal hogy jutok a tagnyilvántartóba? Most megprószálom felül a tagokat.

Link to comment
Megosztás:

A levél ötlete már jó ideje porondon van, mint az is, hogy milyen legyena szélvédő matrica. Ötleteket várok már egy ideje, de ha lesz egy kis időm nem várok senkire és olyat csinálok amilyet, aztán azt kaptok :blink:

A mantákat szerintem ugyanott ahol anno Teloval megláttuk meg fogom találni.

Sanyi köszönjük HOBival a kedves szavakat ;) És bár nem reagáltam a múltkori miért vagyunk...ra, totál egyetértek veled, sajnos most érzem csak a bőrömön igazán :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Basszsu olyan levélre emléxem, de azt emilbe kaptam, nem lakcímre. Szal hogy jutok a tagnyilvántartóba? Most megprószálom felül a tagokat.

A Hemi által küldött levélben benne van a felhasználóneved és jelszavad a rendszerhez. Itt tudsz belépni.

Ha nem kaptál volna levelet, akkor pü Heminek és vársz, amíg lesz ideje válaszolni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:blink: Szégyelld össze-vissza magad. Kb 1 hónapja téma, Hemi is, én is többször belinkeltük... :unsure: A bűnbocsánat nálam megvásárolható, egy twix-edbe fog kerülni. ;)

tudom,olvastam,szörnyen restellem magam Mester,de annyi pénzem nincs,hogy a kutya oldalba... :P

(megnéztem a tagnyilvántartót,itt már jártam egyszer-kétszer ;) )

Link to comment
Megosztás:

A levél ötlete már jó ideje porondon van, mint az is, hogy milyen legyena szélvédő matrica. Ötleteket várok már egy ideje, de ha lesz egy kis időm nem várok senkire és olyat csinálok amilyet, aztán azt kaptok :unsure:

A mantákat szerintem ugyanott ahol anno Teloval megláttuk meg fogom találni.

Ma is láttam 2 olyan opelt a bemtéren, hogy bekaki, az egyiken hatalmas Opel matrica is volt. Milyen jó lett volna az ablaktörlőlapocska, arra gondoltam, hogy egy tenyérnyi lapocskán lenne egy jól látható MOTE embléma, ami ugye ha jól emléxem tartalmazza a rövidítés jelentését, és a webcím, semmi invitáló, vagy reklámszöveg. Persze csak oan Opelekre raknám, amelyeken láccik, hogy a gazdiuk mániákus, nem midnen opelre. Szélvédő matricával mi a gond? Én szívesen mexerkesztem. Az, amit én kaptam, ahelyett kéne, vagy vmi más?

Link to comment
Megosztás:

OK, szerkeszd, amúgy csak annyi van vele, hogy mi legyen rajta...legyen pl a weblap címe, vagy opel club Debrecen, vagy mi?de ha hamarosan úgyis talizunk akár személyesen is megvitathatjuk :unsure:

Hol tali, és mikor? Vmennyire előre kéne tunni, legalább azt, hogy meik hétvége, bár mi ketten összefuthatunk bármikor, szoktam járni tóciban gyakran.

-- Kezdetnek mindenképpen egy egyenes szélű átteccő fólára mintáznék, mert amikor mosom az ablakot, akkor nincs annyi sérülendő sarok, vagyis tovább tart a matrica.

-Kevésbé világos, mindinkább kellemes, izléses színeket használnék, jellegzetes opel színeket, pl. az is kellemes, ami az avatarkép alatt van, perszee nem erre gondoltam, egyazegyben. Opel színei, ha jól tudom fehér alapon szürke, és sárga csík ugye, vagy az az Irmscher tunning színei? Asszem az opel is ezt használja. Mennyire lehet színeket használni?

Link to comment
Megosztás:

javaslat, vagy legyen akkor a dec 9 ha már fixáltuk, csak nem disznótor, hanem Utó-Mikulás-napi muri

Aha szal fixálva, ezt megjegyeztem. Arra gondoltam, amíg nem adsz kokrétumokat (visszaolvastad, amit javítottam?) Addig csinálok pár tervet, és belinkelem ide. Izé ja azt nemtom, hogy kell, inkább felteszem hovais? mmmmmmmmmmmmmm Elküdlöm inkább az emiledre. Megadod?

Link to comment
Megosztás:

Laci,te hova figyelsz vezetés közben? ;) :P

ott mentél el mellettem,az e-on előtt,de nem vettél észre :blink:

igaz jött egy mentő,lehet arra koncentráltál,merről érkezik

bocs, csak épp bosszankodtam, mert a plázánál egy hülye buszos ki akarta kerülni a szélső, azaz buszsávból jobbra kanyarodókat, csak engem kifelejtett a számításból. :unsure:

Még szerencse, hogy tolva egy padlógázt, meg kormányt balra, már be tudtam osonni a belsőbe, ahol ugyi így épp egy Pajero elé vágtam be... cserébe elkerültem a busz oldalát, aztán a villamossíneken átsuhantam vagy 80-al!!! Érzésnek nem rossz ez, de kihagytam volna. KÖzben persze kezem a dudán bőszen vigyorgott...

szóval ezzel voltam elfoglalva... no meg a mentővel... amit a tükörből aztán láttam, hogy honnan merre... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.