Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Batta meg! Mondjátok, mi a f*szért vagyunk csórók? Miért kell minden álomért vért izzadni? Andi, Laciék, Endlos lakással, házzal küszködik, Roli, Tas, én autókkal, meg úgy általában mindenki valamivel. De útálom az ilyet... Nem azt mondom, hogy az égből hulljon a pénz, de azért egy picit mehetne könnyebben.

A Manta még sehogy se áll, pénz sehol, és nemsoká kezdenénk. De az már megálmodva, egyszer úgy is elkészül, nem is ez a probléma. De már a nem létező Volgámat is úgy elterveztem, hogy nomég. De a lottó ötös még mindíg várat magára.

Az ötletek: természetesen min. 3.0-ás motor, ha összehozható, akkor komplett Opel hajtás, ültetés, valami szolíd 16-os felni, ami 8'' vagy 8.5'' széles, ha lehet, akkor B oszlopot hátrébb tenni, hátsó ajtót eltüntetni, előre hosszú, keret nélküli ajtókat faragni (made in USA pimp style :unsure:) előre pedig vagy duplakör lámpa, vagy C Rekord lámpák. Króm lökösök, króm hűtőmaszk és króm kilincsek maradnának. Szóval egy szép és erős stricihintó lenne. :blink:

Ja, természetesen faros maradna!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Batta meg! Mondjátok, mi a f*szért vagyunk csórók? Miért kell minden álomért vért izzadni? Andi, Laciék, Endlos lakással, házzal küszködik, Roli, Tas, én autókkal, meg úgy általában mindenki valamivel. De útálom az ilyet... Nem azt mondom, hogy az égből hulljon a pénz, de azért egy picit mehetne könnyebben.

Én mindig erről álmodtam, hogy majd egyszer a saját házamat csinálhatom olyanra, amilyenre akarom, engem ez éltet, az alkotás, az autómmal többet küszködök, mint a házakkal :-)) imádom, ahogy az ötleteim megvalósulnak, és a lenagyobb kihívás az, hogy nem adom ki mesterembereknek, hanem saját kézzel valósítom meg, hogy minden olyan legyen, mint ahogy elképzeltem. A mesteremberek gyakran mondják, hogy így lehet, így nem lehet, pedig lehetetlen nincs, csak tehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tegnap a szerelőm rendbe rakta a fékeket. Szerencsére sem a dobokat, sem a betéteket nem kellett cserélni. A fékmunkahengert azt cseréltük, illetve rendesen összerakta a féket, mert az előző szaki kicsit elbarmolta. Megvolt a teleszkópok cseréje is. Mit ne mondjak, a régiek már semmire nem voltak jók...

Az autó átnézése közben kiderült, hogy a bal első kerék lóg, ergó kerékösszekötő csere lesz.

Ha minden igaz, akkor ma postára kerül a Futó Gabi féle BC-m. Szerda körül meglesz az első Corsa-teszt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

jóóó reggelt!

egy rövid időjárás-jelentéssel kezdeném. tegnap kocsit mostam,úgyhogy akármelyik pillanatban ránk szakadhat az ég :unsure:

igen dolgos hétvégén vagyok túl,nagyjából kipihentem,két raklap csempepakolással ;)

az évzárót már említettem,hogy részemről kétséges,de mivel a helyszínen is meg lehet váltani a jegyet,ha kedvet kapok hozzá,minden további nélkül elmegyek,nincs probléma.ha megyek,mindenképpen saját autóval szeretnék.

de én úgy gondolom ebben a percben,hogy inkább a debreceni talira,ill az "ünnepségre" koncentrálnám az erőforrásaimat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Batta meg! Mondjátok, mi a f*szért vagyunk csórók?

szerintem teljesen természetes,hogy mindenki próbál előre lépni.sőt jó dolog,hogy nem elégszik meg azzal ami van,hanem haladni akar.persze egy átlagos embernek ez sok nehézségbe ütközik,de így jobban meg is becsüli élete munkáját,akármiről legyen is szó.ha elkészült,akkor pedig jöhet a következő projekt ;)

én talán kicsit szerencsésnek mondhatom magam,sok mindenem megvan ilyen-olyan formában,de igazából megnézném,mennyi korombeli ember tesz ennyit ezekért...

áááá begyulladt egy ujjbegyem,és borzasztó rossz gépelni,mert mindig használnám azt az ujjam is,és akkor fááájjjjj :blink:

(neeeem,nem nyulkáltam rossz helyen. csak jó helyen szoktam :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

háát ez így nem feltétlenül igaz...ülhenék és tarthatnám a markom,hogy csak a szüleim támogassanak..

Ezzel nem modtál ellent nekem :-DDD

Nagyobb igényeid voltak, így többet tettél, mindneki a maga szerencséjének a pogácsa, ha sz*rban vagyok, csak magamnak köszönhetem, bár amikor az ember benne van épp, akkor minden mást, és mindneki mást hibáztat.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem modtál ellent nekem :-DDD

Nagyobb igényeid voltak, így többet tettél, mindneki a maga szerencséjének a pogácsa, ha sz*rban vagyok, csak magamnak köszönhetem, bár amikor az ember benne van épp, akkor minden mást, és mindneki mást hibáztat.

hát igen,ez így van sajna...

na de mesélj a kadett 4*4 meg kartervédő projektről,van-e vmi eredmény már?

Link to comment
Megosztás:

http://www.autosoldalak.hu/modules/hirek/k...06&h=11&id=1004

hát igen,ez így van sajna...

na de mesélj a kadett 4*4 meg kartervédő projektről,van-e vmi eredmény már?

Most még előttem van a kárpit átszerelés, meg apróbb belső felújítási munkák a belvárosi, és a nagycserei házban, legalább az egyiket el akarom adni tél előtt, inkább kinnt szeretném kiprószálni, és ezt eladni, a 4x4 előtt még jóval fontosabb a citröen rugózás (belülről gombbal állítható magasság), utána jön csak a többi. KAertervédőre még nem találtam megoldást, az a szép kép, amit tán szabot mutatott, amikor az autó alja műanyaggal be van burkolva teljesen, ott nincs semmi konkrét cím, szal nem tuom elérni őket.

Link to comment
Megosztás:

NyammNYamm

Micsoda klasszikus étel : frankfurti virslipár csemege mustárral, giroskiflivel, cappucinoval :-DDD nemrocc

Külső designre pedig abba az irányba fogok haladni, ami a régi opel Kapitän, és Super6-os

Nem mondanám persze szegénynek, ahogy te, én úgy gondolom, műszaki zsenik alkották (vagy nem) lényeg, hogy emberek voltak, akik abban a pillanatban a legmegfelelőbbet akarták kihozni, mint felépítésben, mint külsőleg, ez a pillanat most más, és én más vagyok, mint a foirmatervező volt 1984-ben, :-)) Ez a titok

Link to comment
Megosztás:

Kérdeztem, hogy mikor lesz debrecen tali, te meg mondod, hogy na kezdődik már

(a nászing amúgyis mindig gyűrött, és nedves lesz)

olvasgass alaposabban,és megtudsz mindent :unsure:

mikuláskor lesz,ill a debreceni régió alapításának évfordulójakor.

a nászing meg...ááááááááááááááááááááááááááááááá :blink:

Link to comment
Megosztás:

olvasgass alaposabban,és megtudsz mindent :unsure:

mikuláskor lesz,ill a debreceni régió alapításának évfordulójakor.

a nászing meg...ááááááááááááááááááááááááááááááá :blink:

Mikor feljövök, mindig elolvasom, amit addig írtatok, míg nem voltam, szal akkor ezekszerint ezt vhogy átléphettem, bsszu. Kitugya miket hagyhattam még ki ............ Gyurcsán nem mondott le véletlenül?

:-)))))))

Link to comment
Megosztás:

szép napot!

jelentem kivagyok... fáradva... 1 hete élesítették be az üzemben (3 év után) az oldószer érzékelő szimatokat, amik ha kell lekapcsolják az üzemet elektromosan... na ez az 1 hét, mint egy rémálom... tegnap már majdnem mind hermetikusan le volt zárva, mert 1 csepp oldószerre , vagy a semmire is bajt éreztek...

na ma mindről le kellett venni a zárást (gumikesztyű rulez) ... kiderült, hogy a 3 éve eltervezett rendszer így nem lesz jó... szóval egyelőre rettegünk, hogy ki fog szívni miattuk... a múlt heti délutánosok már szívtak 3x... legközelebb éjjelesek leszünk... király lesz a sötétben kapkodni. :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.