Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen, csak annál terjedelmesebb vmi, vagy kombinálva egy teljes alsó védelemmel, a kartervédő, amit adnak az F-astrához már lehet kapni, nagyon drága, ahhoz képest, hogy milyen

A Serif szeritem megéri, elég masszív darab. De volt már itt a forumon szó egy olyan helyről, ahol az egész alvázat beborítják lemezzel és az még a fogyit is csökkenti. Bár az már tényleg elég húzós árban van. De most nem jut eszembe a hely neve. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A Serif szeritem megéri, elég masszív darab. De volt már itt a forumon szó egy olyan helyről, ahol az egész alvázat beborítják lemezzel és az még a fogyit is csökkenti. Bár az már tényleg elég húzós árban van. De most nem jut eszembe a hely neve. :unsure:

Tucc vmi konkrétabbat róla?

Link to comment
Megosztás:

Tucc vmi konkrétabbat róla?

Ha tudnék leírtam volna. :blink:

Próbálj visszakeresni alvázra, hátha, bár én nem nagyon jártam sikerrel. De a neten is biztos van róla, mert egy cikk volt belinkelve, ha jól emlékszem. Talán totalcar. Talán... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tessék előre is rakni,hogy megismerjenek ha szembe jössz!(vagy inkább oldalcsuszásban driftelsz állandóan) :unsure:

Mi az,hogy bűnbánat az F Astra után??? :blink: Ezt nem értem.Kevés olyan autó van amit olyan könnyű megvenni és fenntartani mint azt.

Formailag hihetetlenül nagyot vétkeztek a Kadett után, de aztán a G-vel helyrehozták, én művészi szemmel nézem, mint autóművészeti remekeket, bár a tervezők nem mindig szárnyallnak eléggé szabadon, én mint formatervező kezdtem a pályafutásomat, még általános iskolában az akartam lenni, csakhát nem bírok ülni aegy asztalnál.

Link to comment
Megosztás:

Értem.

Vagyis értem,hogy mire gondolsz bár nem értek vele egyet.Nekem formai és használati szempontból is jobban bejön az F Astra mint az E Kadett,persze ez mindenkinek egyéni ízlése szerint van.(azt pedig én tiszteletben tartom).

Nekem mindig azok az autók tetszettek amelyek kilógtak a sorból formájuk,kinézetük szerint.

Citroen CX,Corsa A 2 ajtós lépcsőshátú TR,Renault Megane II 3 ajtós,60-as-70-es évek Angol csodái :unsure:

AMC PACER stb...Ami után megfordul az ember és azt mondja:mi a fene volt ez!!

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon jó, mert műanyag, könnyű köszi gelko, honnan vannak neked ien forrásaid? Csak hát nincs elérhetőségük, az ár ott van, azt jónak találom, de semmi cím, meg cégnév. :-((((((((((

Értem.

Vagyis értem,hogy mire gondolsz bár nem értek vele egyet.Nekem formai és használati szempontból is jobban bejön az F Astra mint az E Kadett,persze ez mindenkinek egyéni ízlése szerint van.(azt pedig én tiszteletben tartom).

Nekem mindig azok az autók tetszettek amelyek kilógtak a sorból formájuk,kinézetük szerint.

Citroen CX,Corsa A 2 ajtós lépcsőshátú TR,Renault Megane II 3 ajtós,60-as-70-es évek Angol csodái :unsure:

AMC PACER stb...Ami után megfordul az ember és azt mondja:mi a fene volt ez!!

Most veszekedni lenne kedvem, sajna olyan vagyok :-)) De amúgy ha megfigyeled az autók fejlődését a kocka kadett után mekkora lépés volt a csepp, a világ legkisebb légellenállású szériaautója, amit máig is csak a GSi győzött le kis értékekkel :-)), persze Lotus tervezéssel lehet is

Link to comment
Megosztás:

Ööööö,hát izé.... ;)

Az első szélvédőre tessék feltenni a matricát!!!!

nagy matrica nem fog kerülni az autóra.

ha majd lesz debrecen.opelklub.hu formátumú,vagy más,a mi régiónkat jelző matrica,azt fogok felrakni :P

megőrülök!!!!!!

most állok be a garázsba,veszem le a hoodprotectort,ÉS EGY EGÉR SZEMEZ VELEM A MOTORTÉRBŐL ;) :unsure: :blink: ;)

most agyalhatok,hogy csaljam ki onnan,no meg a garázsból,nehogy beköltözzön....

Link to comment
Megosztás:

most állok be a garázsba,veszem le a hoodprotectort,ÉS EGY EGÉR SZEMEZ VELEM A MOTORTÉRBŐL :lol: :unsure: :blink: ;)

most agyalhatok,hogy csaljam ki onnan,no meg a garázsból,nehogy beköltözzön....

Sajt? Mondjuk mackósajt? ;) :P ;)

Jó reggelt mindenkinek!

Jó ez az alvázvédő, de a jobb alsó sarokban megpillantottam a közelítőleges árat. Nem semmi. Nekem a Corsa-ra már nem érné meg...

Astra F, erre csak annyit mondok, hogy én azt szerettem volna venni, szal nekem tetszik a formája, méghozzá nagyon. Hozzáteszem a kocka Kadett is tetszik. :lol: Azt is hozzáteszem gyorsan, hogy mióta megvan a Corsa, azóta az tetszik, de második autó (értsd: a Corsa mellé) az Astra G lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egér-sajt... engem hagyjatok ki... :blink:

formák... hmm.. kinek a pap, kinek a papné (Nekem Ildi), nekem jobban tetszik a D kadett és az F astra, mint a G astra és az E kadett.

De ugyanígy a sorrend vectrában: tetszik B1(ami nekünk is van) és C2(az új orrú C vectra), és nem tecc az A, B2 és C1(ez utóbbi főként az első lámpái miatt)

És még ami teccik az a kedves nejem formája! :unsure:

Kezdünk jobban lenni, bár Bencusnak egy teljes lerakat van az orrában gyűlő anyagból(pedig este is leszívtuk neki)

Lassan gyógyulunk. Nekem sos... délután már meló.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

az egérfogónak nem volt lakója reggelre...még az este beszéltem egy rágcsálóirtós barátommal,és ő elmondott mindenféle dolgot ;)

a tapasztalatok alapján már nem lehet a motortérben.mivel a finom sajtra sem ment,lehet már a garázsban sem. remélem is! :unsure:

formai témához csak annyit,hogy a kerek formákat szeretem :P az F Astra GSi kivitelben valami csodálatos,illetve a B2 és C1 Vectrák tetszenek,természetesen a G Astrával együtt ;)

a C2 nekem gyári kivitelben nem tetszik,az OPC azért javított rajta ezt azt :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sajt? Mondjuk mackósajt? :unsure: :blink: ;)

Jó reggelt mindenkinek!

Jó ez az alvázvédő, de a jobb alsó sarokban megpillantottam a közelítőleges árat. Nem semmi. Nekem a Corsa-ra már nem érné meg...

Astra F, erre csak annyit mondok, hogy én azt szerettem volna venni, szal nekem tetszik a formája, méghozzá nagyon. Hozzáteszem a kocka Kadett is tetszik. :P Azt is hozzáteszem gyorsan, hogy mióta megvan a Corsa, azóta az tetszik, de második autó (értsd: a Corsa mellé) az Astra G lesz. ;)

Astra G a király jeeeeeeeeeeeee, meg a szpídszter :-))

Link to comment
Megosztás:

Formai témához csak annyit,hogy a kerek formákat szeretem :blink:

Valahogy sejtettem! ;)

No de hogy ne huncutkodjak, én is leírom a véleményem. Szóval nekem az autók formavilága a nyolcvanas évek végéig jön be. Onnantól kezdve nagyon kell keresgélnem, hogy mi is az, ami tetszik (persze itt nem a sportkocsikra gondolok, hanem az "átlag autókra"). A régiek között viszont szinte mindegy, hogy ívelt-e, vagy szögletes (a lényeg, hogy vagy erős legyen, vagy nagy, de a legjobbak a nagy és erős autók. :unsure:) Ja, és ne legyen telegyűrve elektronikával. Igaz, hogy ez a formán mitsem változtat, de nagyon el tudja venni a kedvemet. És Opeléknél számomra az E kadettnél (bár a C kupé tetszik igazán), E Rekordnál (ebből a B és C tetszik nagyon), B Mantánál nagyjából megállt az autógyártás, tehát cirka '89-ben. Az újabbakból pedig az A Omega, A, B Senator ami még tetszik. Az Astrák viszont nem. Egyik sem (kivéve HOBi, de az más tészta, neki személyisége van ;)).

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

az egérfogónak nem volt lakója reggelre...még az este beszéltem egy rágcsálóirtós barátommal,és ő elmondott mindenféle dolgot ;)

a tapasztalatok alapján már nem lehet a motortérben.mivel a finom sajtra sem ment,lehet már a garázsban sem. remélem is! :unsure:

formai témához csak annyit,hogy a kerek formákat szeretem :P az F Astra GSi kivitelben valami csodálatos,illetve a B2 és C1 Vectrák tetszenek,természetesen a G Astrával együtt ;)

a C2 nekem gyári kivitelben nem tetszik,az OPC azért javított rajta ezt azt :blink:

Van egy kedvenc boltom pesten, ahol éppen egy olyan kütyüt láttam, amin csak röhögtem, de most, hogy ezt írod, már látom, hog yvan benne ráció. A kütyü azt csinálhja, hogy elriasztja a rágcsálókat motortérből. Vmi ultrahangos, vagy vegyszeres vmi, nem figyeltem meg, csak röhögtem rajta. Ha akarod, beszerzek neked egy lyat számlával, stb.

Link to comment
Megosztás:

igazad van.

akkor még AUTÓGYÁRTÁSRÓL volt szó. akkor még mérnökök dolgoztak,nem programozók :blink:

én nem merem kimondani,milyen 80as évekbeli autó tetszik,mert az nem Opel :unsure:

de szögletes,és baromiii jóll nézzzz ki ;)

ja és töröld meg a szádat :P

Van egy kedvenc boltom pesten, ahol éppen egy olyan kütyüt láttam, amin csak röhögtem, de most, hogy ezt írod, már látom, hog yvan benne ráció. A kütyü azt csinálhja, hogy elriasztja a rágcsálókat motortérből. Vmi ultrahangos, vagy vegyszeres vmi, nem figyeltem meg, csak röhögtem rajta. Ha akarod, beszerzek neked egy lyat számlával, stb.

hmmm nem is hallottam még ilyet.

köszi,de nem tartok igényt rá ;) ha továbbra is jelen lesz a közelemben,akkor szólok a havernak,azt kiírtja ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.