Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A fene vigye a hideget! Bocsi Sanyi! ;) :unsure: ;)

Aki annyira a seggére enged fék nélkül, annak elnézem. ;)

Akkor most hentes nélkül vagyunk? Hm, na szétnézek az ismerősök között...

Az nagyon jó lenne! Meg akkor cucc is kellene, mert nekünk nincs.

Sanyi, ha BMW cucc kell, akkor szólj. Van BMW-s ismerősöm. Egy bontanivaló E30 ott áll az udvarán, abból termeli az alkatrészt a guruló verzióhoz. :blink:

...

Sanyi, én is most néztem meg az új Hazárd megye lordjait. Nagyon bejött a film! Azért én a Corsa-val nem próbálkozom kilinccsel előre menni.

A BMW cucc nem lenne jó, mert mint írtad, az E30, viszont az négycsavaros. Nekem E36 kellene. Bár, lehet, hogy a padlólemez, diffi, meg a féltengelyek, plusz a fékek jól jönnének. De Rolinak van egy BMW bontós ismerőse, úgyhogy először ott próbálkozom.

A másik: maga a film szerintem elég gagyi, a régiben Daisy-nek azért nem csak annyi volt a szerepe, hogy bárgyún vigyorog, és domborít, és Bo sem volt ilyen lüke, de a vezetés része eléggé tűzbehozott. A körforgalmas részt tuti begyakorlom! :P

Link to comment
Megosztás:

Úgyfest kapom már ;)

Remélem most sikerül hibátlanul leírnom az email címem :blink: ;)

Ha mégsem, szólj, nekem is meg a klubnak is van még meghívója :P

Mackó, pihenésnek nem nevezném ;) , egész nap kint voltam, meló volt, mos tértem haza...és még mennem kéne a lakásba takaírtani, de hulla vagyok.És holnap hétfő utááááálom :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha mégsem, szólj, nekem is meg a klubnak is van még meghívója :P

Mackó, pihenésnek nem nevezném ;) , egész nap kint voltam, meló volt, mos tértem haza...és még mennem kéne a lakásba takaírtani, de hulla vagyok.És holnap hétfő utááááálom :unsure:

THX, de ezt most kivételesen sikerült, most nem írtam el az email címem :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Belevágtam, de marha idegesítő. Egy asztmásnak nem nagyon lehet olyat mondani, hogy végy akkora levegőt, amekkorát csak tudsz, mert még beledöglik. De nem ez hergelt igazán. Ha valaki azt mondja, hogy nyugodjak meg, no, az idegesít fel a legjobban. Egyébként akik kipróbálták, és végigcsinálták, azok mind nagyon dícsérik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.