Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

De remélem nem ez megy egész nyárig! :blink:

Amúgy új projekt a láthatáron. Lehet, hogy a Mantát hagyom egy jódarabig 2.2-nek (azért a többi okosságot megcsináljuk rajta), és veszek egy Volgát. Régóta szeretem, és ma egész nap azon filóztam, hogy miért is ne vegyek egyet? A Reki óta imádom a nagy autókat, és ráadásul a Volgát eszméletlen szépre is meg lehet csinálni. Igazi stricihintót faragnék belőle! :unsure: Csak ez a rohadt anyagiak... De akkor is lesz egyszer egy Volgám.

A spórolások rajta: veterán bizti, meg lóerőadó (a kor miatt). Aztán a 3.0 motort ebbe is bele lehet csúztatni, meg komplett Seni felfüggesztés, hajtás, valami fullos beltér, és gyí.

olio_1085511643_volga.jpg

Link to comment
Megosztás:

leghamarabb csütörtököt mondtak a gumisomék.

ciki :blink:

igen szép kis hózápor volt az imént...már kezdtem megörülni,hogy estére hófehér lesz minden...

iszonyat ami a városban van... emberek,emberek, kocsik, emberek... ááá

naná, hogy semmit se sikerült elintéznem, mert se egy szabad parkoló, se semmi... az ATM-eknél km-es sorok... mivan? világvége, hogy mindenki most akar pénzt felvenni?

dettó.

én mondjuk rafinált voltam,az egyetemnél vettem le pénzt (senki nem volt előttem ;))...de hatalmas dugó,rengeteg ember mindenütt... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.