Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nehogymá ilyen miatt legyetek csendbe... ááááááá

A szélcsend meg jól jönne.

Tegnap az eső nem jött jókor este... pont 2 tábla gipszkartont fuvaroztunk haza unokatesómmal...

Ám így már szinte fullon kész van a szoba neki. Lassan házak építését is vállalom. :lol:

kocsi holnap délben lesz kész... vazze, a hűtő, amit rendeltek először, az nem jó... nem bele való. :lol:

Ezért csúszik... ááááááá

Link to comment
Megosztás:

Nehogymá ilyen miatt legyetek csendbe... ááááááá

A szélcsend meg jól jönne.

Tegnap az eső nem jött jókor este... pont 2 tábla gipszkartont fuvaroztunk haza unokatesómmal...

Ám így már szinte fullon kész van a szoba neki. Lassan házak építését is vállalom. :D

kocsi holnap délben lesz kész... vazze, a hűtő, amit rendeltek először, az nem jó... nem bele való. :lol:

Ezért csúszik... ááááááá

ő találta ki,azt hitte gyenge leszek és megtörök biztos :D

mackó te már annyira sokoldalú leszel,hogy az már majdnem gömb :lol:

vectra meg tényleg igazán kész lehetne,már egy pár napja ott van náluk..

Link to comment
Megosztás:

Véletlenül segget csináltam a számból. Egyszer már elajándékoztam a szar motort. De az csak ott rohad, én meg elfelejtettem az ígért szavam. Ma rám telefonált egy cimbora, hogy kellene a motorból neki pár cucc, én meg mondtam, hogy ott van, vegye ki belőle. Ezt megtudta az, akinek először ígértem. Nem cseszett le, meg semmi ilyesmi, de szarul esett nekem, hogy elfelejtettem. Ezért most keresek egy ugyanolyan mocit, ami azért jobb, mint a másik volt, és azt odaadom. Ennyi...

Ezek szerint még igényt tart a motorodra a srác? Mert ez nem volt egyértelmű. Én úgy cselekednék, hogy ha komolyan kell neki, akkor most vigye, mert van rá érdeklődő. Vagy csak 1-2 dolgo kell a mostani csákónak? Mi annak az 1.6osnak a jelzése? Kívácsi lennék, hogy az enyémnek is mi lehet, vmi C16 ND, vagy iesmi lehet. Jó lenne gey ien honlap, ahol emg lehet nézni a régebbi motorokat is.

:lol:

vectra meg tényleg igazán kész lehetne,már egy pár napja ott van náluk..

A mi bogarunkat 5 hétig csinálta egy kasznis csákó, vagy 6, már nem is emléxe. Csak rozsdás volt midnenütt.

Milyen volot amúgy a mozi? Mit néztetek?

Link to comment
Megosztás:

Igen, tudom! De azért te is jól bírtad! :P No jó, mit kapjon a győztes? Foghatja a malac farkát! :lol: Majd ott sörözünk, és én állom. Neked úgyis van soffőröd, én meg úgysem megyek sehova. ;)

nem JÓL hanem JOBBAN bírtam :D :lol: :D

sörben benne vagyok,az hogy lesz-e sofőröm,ne hamarkodjuk el,lehet majd öntögetni fogja a kétdekásokat ;)

nem gondoltad,hogy veszteni fogsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre él a forum,és mozognak benne a lakók! :lol:

Sanyim,nem jött össze a hétvége,mesélte Fikusz?

Viszont most eszek,aztán szerelek egy 1.6 16V astrát,nem kell az az egyhatos? kiveszem kompletten :lol:

Aki nem ír az veszít,ilyet játszatok,mert rossz hogy nem vagytok itt!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre él a forum,és mozognak benne a lakók! :lol:

Sanyim,nem jött össze a hétvége,mesélte Fikusz?

Viszont most eszek,aztán szerelek egy 1.6 16V astrát,nem kell az az egyhatos? kiveszem kompletten :lol:

Aki nem ír az veszít,ilyet játszatok,mert rossz hogy nem vagytok itt!

csáááá

SZERELSZ EGY OPELT? azt nem kell szerelni tééééééé :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyim,nem jött össze a hétvége,mesélte Fikusz?

Említette, de nem tudom, miért nem. Sajnálom. De azt tudom, hogy te 300 ezret mondtál a kettőre, Tas már 350-ről tudott, utolsó egyeztetésnél meg a srác már 400-at mondott. Az már tényleg sok...

Nem kell az az egyhatos? kiveszem kompletten :lol:

Kösz, de az nem olyan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Említette, de nem tudom, miért nem. Sajnálom. De azt tudom, hogy te 300 ezret mondtál a kettőre, Tas már 350-ről tudott, utolsó egyeztetésnél meg a srác már 400-at mondott. Az már tényleg sok...

Kösz, de az nem olyan! :lol:

a srác sztem örülne egy olyan motornak :lol:

Link to comment
Megosztás:

16S-t ígértem, azt kap. a 16V meg majd esetleg (hangsúlyozom, estleg) majd bemászhat a Corsám vagy Kadettem orrába. Bár, ahogy magam ismerem, nekem a 2. autóba sem lesz elég egy 2.0 alatti motor. :lol:

Én is nagyon gondolkodom egy nagyon spéci motoron, de nem feltétlenül cm3 nvöelés kellenem, mert azzal ugye a súly is nő, inkább ezt a maocit szeretném finomítani

teljesítmény-fogyasztás szempontok alapján, mert eléggé idfeálisnak tartom ezt a motort a kadettembe 90 paci eléggé jól megdob, ah kell. Autópályán, meg Honda V-Tecekkel, meg golf-Gti-kkel versenyzek :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.