Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Egy barátom egy Merci szervízben dolgozik. Mit ne mondjak, mesél olyanokat... Azt állítja, hogy a fekvőlámpás "zöldséges" merci volt az utolsó, amit autónak lehet nevezni az MB-nél.

És nállam az Opel Manta az Über Alles! :lol:

ez igaz sajna...de szinte minden márkáról elmondható a minőségromlás.

az Auto Bildben volt autófeltörés-teszt. a mercit 2-3 pec alatt kinyitották (a politikájuk szerint a személyi biztonság fontosabb) a H astrába pedig egy rablók által használt eszköz sem passzolt. nem tudták kinyitni!

(rongálás nélkül értendőek a fentiek)

érdekes cikk,érdemes elolvasni :lol:

Link to comment
Megosztás:

A gyárilag megcsinálásról csak annyi a véleményem,hogy mióta tapasztalatokat szeretzem afelől,mit hogy lehet,és mennyire széles körűek az lehetőségeink egy kis bátorsággal,és türelemmel,azóta nem érdekelnek azok akik egy név alatt futva összecsoportosulnak,és jó pénzért megcsinálják azt,amit más nem mer,nem tud,nem ért,és zsebrevágnak érte egy rakat lóvét...

Engedj meg a merevítésről még egy szót :lol: :

A pályautók kasztnija kívűlről teljesen műanyag,és üvegszál,a jelenlegi műanyagosom is ilyeneket önt,ezeket EGYBEN le lehet kapni az autóról,és állhatsz neki szerelni...

Ha csak a forma1-es ótókat nézed,nézd majd meg amikor a motort piszkálják! egyben hever a földön a kaucsuk keverék műanyag burkolat...

Endlos,nem szégyen olyan helyeken sem dolgozni,semmi sem szégyen amiért pénzt kapsz! :D

Van akinek még arra sincs lehetősége,megbecsülné ha neki is lehetne ilyen helye!

Na

Ámen ;)

Hát nekem is vannak autóépítő álmaim, már beszerezgetme lassanaként a hozzvalókat, de örülök, ha egyelőre a sajátom lesz oan, amit elképzeltem.

Tanultuk régen az önhordó karosszéria tulajdonságait, és bár már megnemmondom, milyen típusok voltak, de pl. a régi Ladák, Fiatok, stb., ha szétvágtad volna őket, télleg szétestek volna (úgy értem a tetejét), de az újabbak (80-as évek főleg német gépei) már elépítmény nélkül is megállnak tehát igazad van, de a félelem még benne van az emberekben a régiek miatt. :-))

Munkahellyel kapcs meghát, mindenkinek vannak álmai, mire lenne büszke, ha kimondhatná na ez vagy, ezt dolgozom.

szeva!

ööö ha lehet ne használj már nem idevaló szavakat :lol: thx

Nálam ez a szó nagyon is odavaló, mást jelent, mint bunkó paraszt tanyasi satöbbiéknél, nálam a nyomatékosságot jelenti, hogy nagyon is beletrafáltál

ez igaz sajna...de szinte minden márkáról elmondható a minőségromlás.

az Auto Bildben volt autófeltörés-teszt. a mercit 2-3 pec alatt kinyitották (a politikájuk szerint a személyi biztonság fontosabb) a H astrába pedig egy rablók által használt eszköz sem passzolt. nem tudták kinyitni!

(rongálás nélkül értendőek a fentiek)

érdekes cikk,érdemes elolvasni :D

Talán mert a mercire szakosodtak a szerszámaik nem? :-DDD Mondjuk ukrajnában népszerűbb, mint az astra.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt Opelesek!

Ma kicsitt jobban vagyok, szal egy délelőtti lusti után ugrok a Corsa-nak és megcsinálom, ami még hiányzik. :lol:

Nyuszi megnyugtatására rendesen felöltözve (esetleg takaróval a hátamon), forró teával a kezemben (amit közben kortyolgatok) fogok szerelni. Jó lesz, nyuszi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szárnyat fel, övfeszítő patronokat be. Ezen felül kesztyűtartó világítást, és ha marad rá időm, akkor a belső világítás tudását kibővítem egy kicsit.

Huhh nekem még alapvetőbb doglaim vannak rajta, szivargyújtó, kasznihuzatás, festés (2 éve volt festve, csak kinnt állt hóban fagyban másfél évet használatalnul)

Adorajnt amúgy ezen a módon sem megy, így is az első hozzászólásra ugrik. :-)) namidn1, majd böngészgetem

Oppá, az leeht a baj, hogy én mindig törölgetem a kukikat, meg mindent, és ez a javascript, vagy cgiscript azok által jegyezné meg, hogy épp hol jártam ucsóra

Link to comment
Megosztás:

Huhh nekem még alapvetőbb doglaim vannak rajta, szivargyújtó, kasznihuzatás, festés (2 éve volt festve, csak kinnt állt hóban fagyban másfél évet használatalnul)

Adorajnt amúgy ezen a módon sem megy, így is az első hozzászólásra ugrik. :-)) namidn1, majd böngészgetem

Oppá, az leeht a baj, hogy én mindig törölgetem a kukikat, meg mindent, és ez a javascript, vagy cgiscript azok által jegyezné meg, hogy épp hol jártam ucsóra

igen,ha törölsz mindig mindent,akkor nem tudja,hol jártál :lol:

de jó,mindenki szerelget mindig,csak én vagyok úgy,hogy beleülök és megyek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Huhh nekem még alapvetőbb doglaim vannak rajta, szivargyújtó, kasznihuzatás, festés (2 éve volt festve, csak kinnt állt hóban fagyban másfél évet használatalnul)

Én most hoztam festésből. Ok, nem full festés volt. Jó annak, akinek autófestő az édesapja... :lol:

Oppá, az leeht a baj, hogy én mindig törölgetem a kukikat, meg mindent, és ez a javascript, vagy cgiscript azok által jegyezné meg, hogy épp hol jártam ucsóra

Ott a pont... :D

de jó,mindenki szerelget mindig,csak én vagyok úgy,hogy beleülök és megyek? :D

Látod mit hagysz ki! :lol: Nem is tudom mit csinálnék, ha nem bütykölhetném a kocsit...

Link to comment
Megosztás:

Én most hoztam festésből. Ok, nem full festés volt. Jó annak, akinek autófestő az édesapja... :lol:

Én magam festem, korábban is én festettem, csak lusta voltam lelakkozni, meg egykomponensűvel csináltam, és nen lett tuti, másét nem vállalnám. mert nem tökéletesen csinálom, de a magamnak még ecsettel is. De most szombaton amit láttok, az nem referenciamunka :-pp

Nya mostmár megyek, mert nem haladok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.