Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A te ujjaidból nem ugyanolyan, de azért köszi! :lol:

Amúgy a cégnél szeretnek játszani a napokkal. Most ezt a három napot (H. K. Sz.) szombatnak mondták ki, hétvégi túlóra pénzzel, amire az ember vagy bemegy, vagy nem (ezt itt úgy szokás mondani, hogy nem kötelező, de erősen ajánlott), viszont a szombatok kötelező hétköznapok, hétköznapi fizetéssel. Úgyhogy én most a talira szabit veszek ki szombatra, ami hétfő... Agyrém.

Link to comment
Megosztás:

A te ujjaidból nem ugyanolyan, de azért köszi! :D

Amúgy a cégnél szeretnek játszani a napokkal. Most ezt a három napot (H. K. Sz.) szombatnak mondták ki, hétvégi túlóra pénzzel, amire az ember vagy bemegy, vagy nem (ezt itt úgy szokás mondani, hogy nem kötelező, de erősen ajánlott), viszont a szombatok kötelező hétköznapok, hétköznapi fizetéssel. Úgyhogy én most a talira szabit veszek ki szombatra, ami hétfő... Agyrém.

öö nekem teljesen átlátható,amit írsz (bár maga a rendszer fura valóban). lehet zseni vagyok? :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, most mivan??? Amúgy mindegy, a lényeg, hogy ma nem dolgozol, mert neked szombat van. Én sem. Szabim utolsó napja. Ki kellene élvezni, e helyett fájó torokkal, teát szürcsölve ülök a monitor előtt. Odakint köd, hideg. Pedig menni kellene fabrikálni a járgányt...

Na mindegy, 11-ig pihit írok elő magamnak, addig talán felszáll a köd és akkor!

Akkor egyedül vagyok itt zseni??? :lol:

Majdnem. Ugye milyen kevesen maradtunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, most mivan??? Amúgy mindegy, a lényeg, hogy ma nem dolgozol, mert neked szombat van. Én sem. Szabim utolsó napja. Ki kellene élvezni, e helyett fájó torokkal, teát szürcsölve ülök a monitor előtt. Odakint köd, hideg. Pedig menni kellene fabrikálni a járgányt...

Na mindegy, 11-ig pihit írok elő magamnak, addig talán felszáll a köd és akkor!

kööööd??? itt süt a nap :lol:

vagy nálatok még nem kelt fel nap? :lol:

betegen meg inkább pihenned kellene,jó opel megvár :D

Link to comment
Megosztás:

kööööd??? itt süt a nap :lol:

vagy nálatok még nem kelt fel nap? :D

betegen meg inkább pihenned kellene,jó opel megvár :D

Lehet, hogy felkelt, de a ködtől nem látszik. :lol:

OK, rád hallgatok. Ma pihi lesz. Ha már Sanyi is filmezik, akkor én se leszek rest. ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy felkelt, de a ködtől nem látszik. :lol:

OK, rád hallgatok. Ma pihi lesz. Ha már Sanyi is filmezik, akkor én se leszek rest. :D

na szép...én meg melózzak miii ;)

én mostanság eléggé le vagyok maradozva zenék és filmek terén...sajnálom rá a sok időt.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

na szép...én meg melózzak miii :D

én mostanság eléggé le vagyok maradozva zenék és filmek terén...sajnálom rá a sok időt.. :lol: :lol:

Zenékből nem is érdekelnek nagyon az újak. Én már csak ilyen maradi vagyok, a múltban élek. A mai modern zenék meg egyenesen le vannak sz@rva részemről. De a filmek jöhetnek ám csőstül! :D

Tom, most nagyon lehangoltál. Bár igaz, ami igaz, a második részek ritkán olyan jók, mint az elsők (ez alól kivétel: Terminator, Predator, Alien).

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

A gép végre összerakva! ;) Juhhéééééé!!!! :lol: :D :D

no de a szoba többi része még sehogy se áll... vagyis,bútorok bent, de nem a helyükön még

egyelőre.

a gép a legfontosabb? ;)

mondjátok,miért van az,hogy ha kilépek a fórumról,aztán pedig máshonnan,vagy máskor vissza,akkor azt írja,hogy nincs új olvasatlan topik??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtom fizikailag lehetséges-e,de nem lehetne B2 lökösöket rakni rá? mert ha már fizet a biztosító,akkor fizessen :lol:

nem is rossz ötlet

:lol:

csak az a bibi, hogy nem biztos, hogy ki kell cserézni mindkettőt.

Ha elkanyarodsz felénk, akkor megnézheted magad is. Elől észre sem vettem, hogy baj van. :D

Link to comment
Megosztás:

nem is rossz ötlet

:lol:

csak az a bibi, hogy nem biztos, hogy ki kell cserézni mindkettőt.

Ha elkanyarodsz felénk, akkor megnézheted magad is. Elől észre sem vettem, hogy baj van. :D

nemtom eljutok-e felétek,már megkaptam a feladatot mára :lol:

a lökösök pedig meglepően sokat kibírnak,mint írtam korábban,fater kocsijába belecsúsztak lámpánál,nagy csatt,és neki abszolút,mikroszkóppal sem látszik semmi....

nekem annak ellenére,hogy a vonóhorog megnyomta a klímahűtőmet,a lökösön fizikailag nem történt sérülés....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.