Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Roli ne beszélj zőccségeket! Dógozni kell akkor is. Bár inni attól még lehet. B)

Nekem mondod? :wub:

Mostanában alig volt olyan hétvégém,hogy józanul jötem volna haza...

Bemegyek halál nyugiban,és hazajövök félve,hogy mi lesz a megállít Zalalövő 5 rendőréből az a kettő amelyiket még nem ismerem,és megszondáztatnak :P

Dógozni kell,igényeik vannak a lányoknak...a kicsinek is,és az öreglánynak is :P

Sanyi mit sikerült ma beszélned?

Link to comment
Megosztás:

megelőztelek...jah és nem dolgozom...sajnos B)

meló...az meg mi???? :wub: :P :P

kollégám a héten már nem jön melózni,a pécsi telephelyen intézkedik valamit...

szóval ha eddig azt mondtam háváj van,akkor a hét hátralevő részére már nem is találok szavakat :lol:

nem tudtok valami jó vírusírtó progit,most a nod van fent,de egy nagy szar...egy vírus minden nap legalább 2x elérkezik hozzám...és mindig ugyanaz...

Link to comment
Megosztás:

Sanyi mit sikerült ma beszélned?

Felhívtam Hajniékat, ők még bizonytalanok, pár hét múlva lesz tuti, hogy kelle-e nekik a papíros Senator? De megadták Tas számát. Tas mondta, hogy ha nem Hajniék veszik meg a magyar papírost, akkor van rá más vevő is. De nem 300, hanem 350 a két kocsi együttes ára. És állítólag az ipse telefonszáma nállad van. Majd az kellene nekem. De Hajniék is, és Tas is segít a fékügyben, és Tas nagy ötlete, hogy Commodore hátsó hidat rakjak be. Az is ötcsavaros, és nem annyira játékos a fék összehozása, mintha tárcsát dobnék alá. Annyi, hogy a felfogatási pontokat kell variálni, meg kardánt kell hozzá gyártatni. De az sem probléma, mert az ötös váltómhoz úgyis kell egyet faragni, úgyhogy a váltó a szélesítéssel fog bekerülni.

Link to comment
Megosztás:

Aham.

Szal lógok egy telefonszámmal? :wub:

Megbeszéltük.De mindezért cserébe kérek ám egy padlólemezt! :P

Hát Tasi koma elg furcsa volt ezen a héten...Szerintem már utál...

Kétszer hívtam fel a héten ,mindkétszer mintha valami rapperrel beszéltem volna...csak ennyit mondott mindenre hogy : yo...yo.....yo :P

Hallod pali? Mivan?!

Link to comment
Megosztás:

Csoda, hogy annyit tudott mondani. Én se vagyok egy matyóhímzés hangilag, de ő még nállam is jobban meg van fázva. Úgyhogy az aszpirinkúrámat egy nővérkével átengedem neki.

ez jól hangzik...tényleg a kormányt leváltottad már ? :wub:

Kormányváltás még Szemesen megtörtént, Roli és Tas mester segedelmével. Bár Roli próbált ügyes lenni, az index kapcsoló mechanikája mégsem működik. Mindegy, így olyan Trabantos feelingje van. :P

Link to comment
Megosztás:

tényleg,nem is mondtam,hogy taliztunk Corsikával.

igazából nem tudtam milyen emberre számíthatok,mivel annyira nem aktív a fórumon,de személyesen megbizonyosodtam,hogy milyen jókedélyű ember.nice to meet you! B)

ja ha valakinek avon cucc kell,ő tuti tud szerezni :wub: :P :P igaz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.