Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Van még buliazelsőkonnektorfelszerelésére, buli a jönavízasajátcsapombólemlékére, buli a leterítettemazelsőszőnyegememlékére és még sorolhatnám. :D

:P :P B) ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóó

És én tettem is egy ígéretet....magamnak....remélem nem kell batartanom :lol:

Én is.

komolyan? :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

B)

nemtom láttad e Holmiék Vectra Caraváját (nyíregyháziak),na az valami istenien volt megcsinálva...

csak németországban kb 150el beléjük "szaladt" egy durrdefektet kapó lengyel autós :wub: :P :P

Íííí, az húzós lehetett!

amúgy nem láttam azt a vectrát... ha van kép róla, akkor megnézném. :lol:

Én is, én is!

Link to comment
Megosztás:

Íííí, az húzós lehetett!

hajnal kettőkor felhívtak,nagyon zaklatottan,hogy valami dunántúli havert keressek már,de sürgősen...

akkor még nem mondták mi a baj...

hoztak egy b caravan kasztnit,és a kombi részéből akartak utánfutót csinálni...

namármost az ütközéskor a tréler fejreállt (!!),és kigyulladt!!!!

egyikőjüknek nem nyílt az ajtaja a sérüléstől,és az ablakon mászott ki,aztán futás el az autótól,nehogy felrobbanjon....

hallgatni is rossz volt :wub: :P :P

keresek képet!

Link to comment
Megosztás:

hajnal kettőkor felhívtak,nagyon zaklatottan,hogy valami dunántúli havert keressek már,de sürgősen...

akkor még nem mondták mi a baj...

hoztak egy b caravan kasztnit,és a kombi részéből akartak utánfutót csinálni...

namármost az ütközéskor a tréler fejreállt (!!),és kigyulladt!!!!

egyikőjüknek nem nyílt az ajtaja a sérüléstől,és az ablakon mászott ki,aztán futás el az autótól,nehogy felrobbanjon....

hallgatni is rossz volt :wub: :P :P

keresek képet!

Báz, nem semmi lehetett! Nekem elég volt a saját kocsimat törve látni B) , de azt lábra állítottuk :lol: .

Link to comment
Megosztás:

én nem vagyok semmi jó elrontója :wub: B)

(úgysem láttam még a Manta mantát :P )

Én sem (bocsi Sanyi), pedig Dec 25 óta megvan (köszi Sanyi), de nincs aki megnézze velem. :P

Pá mindenkinek! Léptem redőnyt szerelni. Este 8 körül jövök vissza. Akkor szerkesztgetek egy kicsit az oldalunkon. Majd beírom a weblap topic-ba a változásokat. :lol: Esetleg egy msn chat-ben is benne vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.