Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

még nemtudom de kideritem

Tökmindegy

Nekem már az is elég,hogy van rá mód,és meg lehet csinálni...innentől kezdve már "csak" dolgozni kell :wub:

tescóba minden van és instant mint a kávé meg kompatibilis minden model és márkával :lol:

És viccosztálynak hívják,ugye mucus? :P :P B)

Link to comment
Megosztás:

Ménes? :D hehe

Arra a pár darab aszott szőrű szürke marhára gondolsz,amit úgy kell nógatni hogy bökjék mán előrébb egy méterrel a kasztnit? Akkor inkább drótszamár :P

a székely terminátorra gondolsz józsibácsi bicajon ÉLŐ SZÖVET FÉMVÁZON :P :wub:

ja vicc ostály a kajováknak :P B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont Tas, gondolj bele, micsoda motorfék! Minden villogó, világító kótyavetyét bekapcsolsz egyszerre, és rögtön blokkolnak a kerekek! :wub:

az már hibrid ascona lenne :P

Mekkorra f@szság! mi itt azon törjük magunkat hogy lehetne jobbat,erősebbet,mit rakjunk hova,és izzadunk mint a lovak,bezzeg ha valamit el akarnánk b@szni,az bezzeg pikk-pakk menne ócsó pénzér :P

Link to comment
Megosztás:

Na ja! Elb@szni azt nagyon tudnánk! :wub:

Azt nem fogok soha...az élet véges,de ha életem utolsó egy évére készülne el az az ascona,amit elképzeltem,és minden olyan lenne rajta,amilyennek én szeretném,akkor is úgy feküdnék be a faágyba hogy "ne mán,de megérte!" ... Aztán jönne a homok,meg a virág :P

Link to comment
Megosztás:

sanyi állits gyujtást az anyóson :wub: :P

Azt nem fogok soha...az élet véges,de ha életem utolsó egy évére készülne el az az ascona,amit elképzeltem,és minden olyan lenne rajta,amilyennek én szeretném,akkor is úgy feküdnék be a faágyba hogy "ne mán,de megérte!" ... Aztán jönne a homok,meg a virág :P

ez romantikus másodállásban nem hentes vagy baltával B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

na azé korzát nembántani 1.2 erős vadállat még kuplung nélkül is legyorsulja az ellenfeleket hálás jószág volt emént mosmán az örök vadászmetzőkre :wub: :P B) :lol:

És messze a legtöbb piros lámpát hagyta magára az összes közül :P Volt hogy a lámpa nem is látta hogy ment el alatta valami :D

Szerintem az az autó most a legnagyobb csávó az egész vadászmezőn :P

Kuplung,első kerékagycsapágy,és fék nélkül is istenkirály az összes többi f0stalicska között

Link to comment
Megosztás:

Csak egy tipp: ha azt írod, hogy "közösüljön vele", akkor 'a' helyett használj '@'-t. Mi értjük így is, de a server nem. B)

Egyébként meg hogy gondolod, hogy itt káromkodsz világnak csúfjára, b@zdmeg? :P

ha elolvasod mégegyszer amit írtam,ott van hogy "a" helyett a kukacot használtam! És azt cenzúrázta le!

Most mi a f@szt csináltam volna mást?

Na bezzeg ezt most kiírta :P

Velem van az erő :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.