Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

helló LEEDER

mizu ma megkaptam a levelet holnap irány a BOTSCHAFT :P :P

Na végre örülök neki!

Mán' csak azon imádkozzunk,hogy ne kérjenek el megint egy vagyont biztosításra vagy a murva annyuk tudja mire,mint a múltkor...

Tudjá dógozni,oszt szépüjjenek a szörnyek! :wub: Főleg az a fehérebbik fajta B)

Link to comment
Megosztás:

ja arra figyelj hogy a kereszt az uvegen legyen utközbe meg a kezedbe a fütőszál meg az ápolónőbe :P :wub:

Értem. Tehát a "fűtőszál" az ápolónőbe, ahol surlódás közben hő termelődik, a kezemben pedig vagy Unicum, vagy St. Hubertus? (Segítsetek, min van még kereszt?)

Álj, tudom már, min van még kereszt! De a bőr és nemibeteg gondozó zárójelentését Aszpirin kúra közben inkább nem lobogtatnám. :P

Link to comment
Megosztás:

Értem. Tehát a "fűtőszál" az ápolónőbe, ahol surlódás közben hő termelődik, a kezemben pedig vagy Unicum, vagy St. Hubertus? (Segítsetek, min van még kereszt?)

Álj, tudom már, min van még kereszt! De a bőr és nemibeteg gondozó zárójelentését Aszpirin kúra közben inkább nem lobogtatnám. :P

Sanyi igyá még valamit :wub:

Link to comment
Megosztás:

Rakjál bele 1.0-ás Corsa blokkot! Mennyi csiri-csáré villogós, világítós divatos tunyinglóf@szt tudsz tőle a motortérbe behányni! :wub: Hogy nem megy? Kit érdekel? Csavart küszöb, piros féknyereg, wunderbaum, böszme lökös, és gallytörőrács, orrba-szájba kopoltyúk, és senki se fogja kérdezni, hogy hogy megy, csak azt mondják: Dá cééép!

Link to comment
Megosztás:

roli találtam tuningot az automata váltóhoz

más konverter erösitett lamella sor meg másik mágnesszelepek

induláskor nem 600 rpm en zár hanem 1800 hehe asikithatnak a kotonok a felnin

Eddig ez volt minden kétségem az épülő ascona felé....

Mennyi píz ez? mer szerintem ezt nem szabad kihagyni...

És ezentúl még nyugodtabban alszok :wub:

Link to comment
Megosztás:

Rakjál bele 1.0-ás Corsa blokkot! Mennyi csiri-csáré villogós, világítós divatos tunyinglóf@szt tudsz tőle a motortérbe behányni! :P Hogy nem megy? Kit érdekel? Csavart küszöb, piros féknyereg, wunderbaum, böszme lökös, és gallytörőrács, orrba-szájba kopoltyúk, és senki se fogja kérdezni, hogy hogy megy, csak azt mondják: Dá cééép!

meg rakd bele a 3.0 generátorját ami elveszi a ménes felét de legalább világitanak a ledek :P B)

Eddig ez volt minden kétségem az épülő ascona felé....

Mennyi píz ez? mer szerintem ezt nem szabad kihagyni...

És ezentúl még nyugodtabban alszok :wub:

még nemtudom de kideritem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.