Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Úgy látszik, eddig volt a farhatalom. Már csak egyedül vagyok itt, aki nem hagyja elfeledni ezt a szép szokást.

lópikula cintányér! Itt ül még két másik faros is,csak épp videókat konvertálnak kazettáról digibe,és tömörítenek hogy te is megnézhesd :wub:

Érdekelne engem is ez a manta manta film Sanyi! mikor küldesz nekem belőle egyet?

Astra astra szerintem már nem lesz,megöregedtek a színészek! Bocsi Tomi!

De vajon volt-e ascona ascona? :P :P

Link to comment
Megosztás:

yeyoooo reggelt :P

csoda történt. kedd van,és az autóm még mindig olyan gyönyörűszép tiszta,mint vasárnap este :P :wub: :P

egyik kollegám itt áradozik az 1.6 twinport céges Astráról,azzal voltak pesten,és hogy 160nál 7 litert evet,és hogy mennyire jóóó megg mindennn B)

csak ennyit mondtam:

TUDOM :lol: :D :P

Link to comment
Megosztás:

halihóóó

Tamás! Tudtad, hogy a képed alatti fórumlakó szöveget már át tudod írni? 500 felett vagy már hozzászólások terén.... (keresd a profilodban a titulus sort) :wub:

Az opelek meg jóóóóók! :P

aham,mondta Nyuszim,hogy 500 után tudom szerkeszteni...majd kitalálom mit írjak oda :P

Link to comment
Megosztás:

....a végén te fogsz rávezetni lappangó alkoholizmusomra....ilyen fiatalon ? :wub: kár érte jó gyerek volt :P....

Nem vagyok már annyira fiatal B)

Nekem mindegy mit csinálsz, hogy éled az élted.

De talán ildomosabb lenne a hétvégi belehúzás/zúzás és hétközi hanyagolása, mert így megmarad az adott, alkohol hörpölésével töltött pillanat élvezete és nem válik mindennapos rutinná.

Szerintem :P

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok már annyira fiatal :P

Nekem mindegy mit csinálsz, hogy éled az élted.

De talán ildomosabb lenne a hétvégi belehúzás/zúzás és hétközi hanyagolása, mert így megmarad az adott, alkohol hörpölésével töltött pillanat élvezete és nem válik mindennapos rutinná.

Szerintem :P

Pista sztem vmit rosszul látsz :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.