Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

muszáj lesz neki! :wub: Tegnap egyébként meló után hajnalban elindultam vele csavarogni. Egy havert és a hugát vittem haza Tésre. Mit ne mondjak, a kiscsajszinak nem számít, hogy három személy, meg hegynek fel. Négyesben olyan gyönyörűen ment, és még így is rántott minden gázfröccsre. Kellemes a nyomatéka, meg az ereje. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem véletlen... nagy köbcenti! Nagy nyomaték! B)

Ma unokatesómnak mutattam meg a Roli régi ótóját a neten... válasz: minek 2.0?? ki se lehet használni a hazai utakon... :P eztet nem értettem tőle.

ui: mostanában a stiftjét úgy használja, mint amiben egy 3.0 sorhat :P lenne... padlógáz-padlófék...

azé én óvatosabb lennék vele. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Azzal mindenképpen óvatosnak kellene lenni.

Viszont ezzel a "minek 2.0?" kérdéssel a barátom is így volt, egészen tegnapig. Négyütemű Trabantja van, meg van vele elégedve, nem ment még 1.3-nál nagyobb autóval, és jó volt neki így. Mint mondtam, egészen tegnapig. :wub: Várpalotáig én mentem, semmi vagizás, meg észnélküli trepniig taposás nélkül, csupán egy-két kigyorsítást szúrtam be. No már ott volt mosoly az arcán, a huga meg állandóan mondta, hogy préselődik a hátsó ülésbe. De Palota után átadtam, hegynek fel ő ment vele. Élvezte a nyomatékot, az erőt, az úttartást. Szóval nem egy Trabi, na, és erre rájött ő is. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.