Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem a tesóm, a barátnője :wub:

de még kapóra is jön, mert úgy látom a farosok(huh, ezt elsőre nem így sikerült leírni) :P által szerzett erőfölényt vissza kell szerezni :P

ööö esetleg foglaljam le kis ideig tesód bnőjét,míg zuhizol? B)

a farosok most úgy látom behúztál a farkukat.

úgyhogy sztem ki is tűzhetjük az orrosok zászlaját :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, és hogy visszatérjünk az erőfölényre, jelentkezem én is :P

Nyuszikám, kedves, nincs ebben semmi kivetni való, az egész úgy kezdődött, hogy éjjelente senki nincs itt a fórumon, csak mi gyarapítjuk az oldalakat Sanyi, Tas, meg én... és rájöttünk hogy farosok vagyunk... ennyi...

Szóval ne mérgelődj :wub: (hanem vegyél egy hátsókerekes Opelt, és nyomulj velünk éjszaka is) :P B)

Link to comment
Megosztás:

A rendőrök éber szeme kerüljön el, testvérem! :wub:

Na ja,nem ártana.... :P Jöttünk haza Tassal a bal sarokba,és kinn álltak a zsernyákok az út másik oldalán,úgy bámultak mintha arannyal lett volna bevonva mindkét autó :P

De megúsztuk ám! Tasnak szerintem még kiakadt volna a szonda,az én verdám meg még nincs átíratva...

Link to comment
Megosztás:

na én kinek köszönhetted ezt is????? B)

Amúgy meg hiába erőlködsz itt lápmával, meg díszráccsal....Hobi nyomába sem érhettek :lol:

magamnak,hogy beléptem :D

ki akar Hobi NYOMÁBA ÉRNI? egyenesen letoljuk :wub: :P :P

(egyébként Hobi meg azért ilyen szép,mert én takarítom :P )

Link to comment
Megosztás:

de nagy a punnyadás ezen szép napon...

azt hiszem mától elkezdek kopaszodni.

egy leírást kell készítenem a Windows beépített tömörítőjéről,képekkel,értehető magyarázattal,hogy egy általános iskolás is megértse.szó szerint ezt az utasítást kaptam...

ki sem merem mondani milyen cégnél vagyok,hogy az alkalmazottakat így kell okítani....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.