Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

húhaa,én meg nemrég kezdtem. mit hoz akkor majd a jövő??? :wub:

jut eszembe,a bemutatkozómat is meg kéne már írni végre,így is kapok mindig,hogy mikor lesz már kész :P

Jaja! Bemutatkozó ide is, meg a hazai honlapra is, meg Nickname magyarázat, esetleg fotó magadról, meg egyéb dolgok. Le vagy maradva, mint az a bizonyos valamire való, ami nem folyik le a torkomon...

(azért nemtom figyelitek-e ki az első :P )

Az, aki a legjobban ráér! B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jaja! Bemutatkozó ide is, meg a hazai honlapra is, meg Nickname magyarázat, esetleg fotó magadról, meg egyéb dolgok. Le vagy maradva, mint az a bizonyos valamire való, ami nem folyik le a torkomon...

az a baj,hogy annyi sok minden jut eszembe,hogy nem tudom kilőni a mások számára kevésbé fontos dolgokat...aztán így inkább bele se merek kezdeni

meg van egy cikk-tervem is,de ehhez nyuszi is kellene. na de ez még talán távolabbi,mint a bemutatkozás...

Az, aki a legjobban ráér! :P
és mindenki arra szakít időt,amire AKAR :wub:
Link to comment
Megosztás:

és mennyire igaza van :P

általános iskola,fizika óra.tanár mondja,a víz gyakorlatilag összenyomhatatlan. akkor nagyon kis tudálékos voltam,szüleim nem győzték venni az enciklopédiákat,amelyeket aztán fél óra múlva kidobtam,mondván,hogy amikről szól,már rég olvastam. (no igen,régen szerény voltam,mostmár tökéletes :wub: ). szóval én egyből jelentkeztem,hogy ha gyakorlatilag összenyomhatatlan,akkor elméletben?

mindenki tekintete rám,aztán hirtelen a tanárra szegeződött. meg is lepődött,nem számított kérdésre.a válaszon még ő is gondolkodott picit,és azt mondta: ha gyakorlatilag igen,akkor elméletileg is. :P

de engem nem sikerült meggyőznie B)

Link to comment
Megosztás:

Láttam már motort, amin bebizonyosodott a gyakolat, és az elmélet. A srácnak direkt szűrője volt. Szakadó esőben belehajtott egy baszott nagy pocsolyába, a motor beszívta a vizet, és sűrítés közben széttörte a hajtókart, ami kilyukasztotta a blokkot, a szelepek elgörbültek, és a vezérműtengely 3 darabra tört. Szóval én már hiszek a fizikában.

Link to comment
Megosztás:

én használtam előző autómon direktet,de csak városban.országúton nem szeretem ha hangos az autó...

eső után pl jó a friss levegő.de pocsolyába nem hajtottam azért :P

hangra jó,másra nem :P

van olyan ismerősöm aki azt mondta,amikor kérdezték,hogy esőben lehet használni,nem szívja be a vizet?

"legalább tisztítja a motort" - hangzott a válasz :wub:

Link to comment
Megosztás:

Karbi? Soha többé! Iszonyatosan ellene vagyok az elektronikának, de az injektor egy szükségszerű jó. Amennyit én szoptam a karbis autóimmal... Bár a Trabi a Jawa karbijával igazán ütős páros volt! :wub:

háát...k-jetronikkal éltem 2 évet. annyi vákuumcsövet még nem láttam egy autóban. persze a fele nem működött. :P

de megcsináltattam. iszonyatosan fogyasztott,iszonyatosan ment. megérte :P

Link to comment
Megosztás:

Enyémben meg van vagy három vákuumcső. Nem bonyolult a szerkezet. Alul inkább a nyomatékot érzed. Nem egy nagy pörgő a 2.2, de ereje az van. Régi technika, de jó technika. Fogyasztás? Kit érdekel? :P

8 szelepes? nincs jobb motor a 8 szelepeseknél :P

fogyasztás engem se érdekelt túlzottan...csak a szüleim csesztettek érte mindig,hogy minek nekem ez.

mostmár fontos,mert vannak más hasznosabb dolgok,amikre költhetek. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Karbi! Én nekem teccik... A kadetton varajet-II volt.. na az mondjuk szivatott... aztán kénytelen voltam megtanulni... azután jó volt. :wub:

Gyerekek... beszálhatok a csevegésbe? Mert már úgy tűnik, csak akkor megyek pályamatricáért meg tankolni, amikor indulok. :P Mondjuk a mosás most van folyamatban...Ildi bevállalta... gondolom ezután jön az eső. :P

Link to comment
Megosztás:

miért ne szállhatnál? B)

nah,elhatároztam,legközelebb én is megbízom Andit hogy mossa meg az enyémet is :wub: eddig úgyis mindig fordítva volt...kíváncsi vagyok mit szól hozzá :P

eső...nyíregyen már esik,egyik haverom most szólt...pedig estére nagy gyorsulást szerveztünk :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.