Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt!

Végre sok-sok nap után sikerült végre aludnom, 8 óra hosszat, ez azért jó mert legalább már nem fáj a fejem, és kicsit pihentebb is lettem, de ez most sajnos meglátszik rajtam.Azaz a szemem alatt akkor akarikák vannak, hogy még szemüveggel sem tudom eltakarni :oops:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szia! Örülök, hogy aludtál, a karikákra viszont két megoldást tudok javasolni:

1. Vissza az ágy, aludj tovább, álmodj székeket!:lol:

2. Napszemüveg, vagy ha még az is kevés, akkor 30% fólia rá... Ha a szélvédőt elsötíti, akkor a szemedet is.

Mindenesetre én a helyedben a további alvást választanám.

Link to comment
Megosztás:

Szia! Örülök, hogy aludtál, a karikákra viszont két megoldást tudok javasolni:

1. Vissza az ágy, aludj tovább, álmodj székeket!;)

2. Napszemüveg, vagy ha még az is kevés, akkor 30% fólia rá... Ha a szélvédőt elsötíti, akkor a szemedet is.

Mindenesetre én a helyedben a további alvást választanám.

:lol: :lol: :lol:

megfontolandó :wink:

Valószínű az alvás lesz a nyerő, csak még előtte megyek és csapok még egy kört a járgánnyal :wink: Ez a délelőtti furikázás kevés volt :oops: És csak felbosszantottam magam

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre megint netközelbe kerültem....Tegnap rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam idejönni.

Látom van termés....volt mit olvasnom. De megérte.

MÉg szétnézek itt-ott, aztán ha tudok jövök....bár lehet megyek hűtőt venni....besz.rt a jelenlegi...bázzz! Mostanában minden tönkre megy a közelemben....van valami nrgatív kisugárzásom? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én eddig csak a pozitívat vettem észre Mackósajt. (Persze erektronikus kütyükre még lehetsz más hatással :lol: )

egy hete a vez.nélküli bill+egér kobináció csinált a kezemből triplaszaltót...vennem kellett újat....vettem hát 1 tunerkártyát is egyúttal...persze be se tudtam izzítani, gyárilag lehetett rossz, kicseréték....melóhelyen éjszakára megyek, áll a fél üzem....reggelre besz.rt a hűtő....soroljam... :lol:

Ja, pozitív.....HIV ?

Link to comment
Megosztás:

Ja, pozitív.....HIV ?

:lol: Hüle!:lol: Ez bizony eléggé szép pech széria.

Más. Tudnál nekem segíteni zeneügyileg? Most láttam egy nagyon jó klippet f@sza zenével és szöveggel párosítva. Az érdekelne, hogy hogy hívják azt a csajszit, aki a Jazz+Az feloszlása után a Cotton Club Singersben énekel. Az ő szóló klipjét láttam ugyanis, ahol minden férfit felgyújt, de sem az előadó nevét, sem a szám címét nem írták ki. Nos, akkor ami érdekelne: Előadó+ szám címe+ szólóalbumáról van-e? Ha véletlenül nem tudná senki a választ, akkor átnyomnátok kérdésemet az Unatkozom>>Milyen zenét szeretsz, hallgatsz most? topicba (MOMC tagsággal ott nem tudok megszólalni cirka egy hónapja)?

Előre is köszi mindent!

Link to comment
Megosztás:

Ööööö.... Izé... Halgatok néha mást is, amit én igényes zenének tartok. A jazz+Az-t a cifra, nyakatekert, érdekes és értelmes szöveg miatt szeretem, meg Auth Csillát is meghalgatom, plusz még régebben rongyosra halgattam a kocsiban a Not for Sale albumát is. De csitt, ez bizalmas infó! :lol:

:smt045 Hallgatok, ígérem.....

Hé emberek!!!!!!!!!!! :lol:

Eddig nem találtam semmit, de "Nem adom Fel..." :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.