Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hé! Mi ez az orr-far párharc? Opel, Opel, nem?

Amúgy jó reggelt mindenkinek! Rájöttem, hogy imádok kora reggel vezetni. Azt hittem, hogy macerásabb lesz ez a napi 60km oda, 60km vissza. Eddig csak egy hátrányát látom: az üzemanyag. Most már tisztán látom, hogy anyagi megfontolásból ki kell próbálnom a buszt... :wub: Bár ennek is vannak előnyei: A buszon lehet aludni, reggelizni. Csak "száguldozni" nem. :P

Asszem néznem kell valami db-i melót. Nincs kedvem minden nap buszozni!

Link to comment
Megosztás:

így van,buszos hét,kocsis hét,jól mondod! mellesleg hátha leviszik a benzin árát annyira,hogy megérje autóval járni...vagy ne álmodozzak ilyesmiről? :wub: :P

Álmodni lehet... :P

Egyenlőre ez lesz, mert nem hiszem, hogy találnék a Jabiltól jobban fizető állást a környéken. Már 5 éve itt vagyok, ezt-azt elértem. Amíg nem muszáj, addig nem akarok váltani. Persze nézelődni lehet...

Link to comment
Megosztás:

Álmodni lehet... :wub:

Egyenlőre ez lesz, mert nem hiszem, hogy találnék a Jabiltól jobban fizető állást a környéken. Már 5 éve itt vagyok, ezt-azt elértem. Amíg nem muszáj, addig nem akarok váltani. Persze nézelődni lehet...

én mindössze 3 km-re dolgozok a lakástól,mégis mindig autóval járok.buszmegálló a lakástól kb 30 méterre,valamint közvetlenül a munkahelyem előtt van.szóval nem lenne nagy megterhelés busszal járnom...autóval azonban sokkal rugalmasabb,ha pl elalszok :P ,és kényelmesebb...

de legalább drágább :P

Link to comment
Megosztás:

Ja amúgy egész délután forrasztgattam, zsugorcsöveztem, faragtam a Tomi által kreált elektronikát egy dobozkába... potival helyettesítettem a fix ellenállást a sebesség változtatásáhot. Szépen megcsináltam, a kis kontroll LED-ek szerint jó volt, aztán azokat megint lekapcsoltam, bezártam a dobozt, kimentem kipróbálni...

És nem működött... sehogy sem... aztán idegességemben lehet sikerült benne kibacnom valamit, mert már a táp LED sem világít benne... :P

Tomi! Ha ezt holnap olvasod, feltétlen hívj fel lécci... szóval most szomorú vagyok... viszont az angel eye újra teljesértékű karikákkal rendelkezik. azt sikerült jól megcsinálnom. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.