Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

farosok hehe :D ok nem orrturok

ameg mi toljuk magunkat addig ok meg vonszoljak magukat :wub:

de ket mcdonalds talcaval a hatso alatt behuz ott kezifekkel jol lehet azzal is driftelni:P

farosok a bagoly szekcio ;) :P

Pali mi van veled? Ennyit még életedben nem írtál egyszerre! :P

A tálca az hamarabb elkopik mint a gumi! És a tálca nem ereszt kék füstöt! :D

Szóval a farhajhászok utolérhetetlenek! :P

Orrtúrók :D ez tetszik! de azért szeretjük őket is,csak ezt éjjel nem hangoztatjuk :D

Jaja! :P Bár, azért télen kicsit irígyelem a frontosokat, na de száraz aszfalton... hmmmm, de jóóóó a faros! B)

Télen irígyled? Én meg nem! Télen megcsúszok a jégen farossal,azt tudom korrigálni,ORRossal igencsak ORRsövényt fogok nyírni,és még az ORRkarikám is kieshet! Azzal mindenbe beleüti az ember az ORRát :lol:

Meg aztán mi van a csajokkal? Télen bundában mindegyik.

Bezzeg nyáron? Én inkább nézem a farukat! Akinek meg nem tetszik,nézze az ORRukat :D :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Meg aztán mi van a csajokkal? Télen bundában mindegyik.

Csodálod? Amilyen fűtés van a Mantában! B) De az tuti, hogy télen még játékosabb, viszont könnyebben kitör. Nomeg itt Fehérvár eléggé dombos vidék. No, érdekes ám pár helyre felmászni. Ezért (is) kell a cement. :lol:

Most gondolkodom azon, hogyha a frontosok inkább nappal, míg a farosok inkább éjjel írnak, akkor mit csinálnék, ha Fronterát vennék? :wub: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Csodálod? Amilyen fűtés van a Mantában! B) De az tuti, hogy télen még játékosabb, viszont könnyebben kitör. Nomeg itt Fehérvár eléggé dombos vidék. No, érdekes ám pár helyre felmászni. Ezért (is) kell a cement. :P

Most gondolkodom azon, hogyha a frontosok inkább nappal, míg a farosok inkább éjjel írnak, akkor mit csinálnék, ha Fronterát vennék? :wub: :P :P

UAZ-okat keresnel ellenfelnek es a loerot ugy mered hany eket tudsz huzni:)

porogni meg azzal is lehet mar csinaltam de akkor is a gazos villastargonca rulez :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

húúú mikről marad le az ember egy hétvége alatt :P

én az elsőkerékhajtást prefarálom,legalábbis hétköznapi használatban...

hátsókerekest meg meg kell tanulni,hogy ki tudd élvezni az előnyeit,no meg a hátrányait...

ja és tévhitben éltem,nem kedden HANEM HOLNAP JÖN HAZA Nyuszi B) :wub:

már nagyon hiányzik :P

szép estét mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

én az elsőkerékhajtást prefarálom,legalábbis hétköznapi használatban...

hátsókerekest meg meg kell tanulni,hogy ki tudd élvezni az előnyeit, no meg a hátrányait...

Szóval úgy érted, hogy az elsőkerekes csak egy tanulóautó, azért, hogy könnyebben megszokja az ember a farost? :wub:

na le lehet szállni rólam :P :P

Itt kimoderáltam magam...

A lényeg, hogy rendben! B)

Link to comment
Megosztás:

Szép estét kedves Faros barátaim! :wub:

Bár az egyiknek már köszöntem mert itt ül mellettem!

Na szóval: család kibővült!!!!

Próbaút megvolt,sőt,Sanyi! az első kilincs is rendőrök előtt! :P :P B)

Szóval happy minden...majdnem...van egy kis váltóbólolajfolyás,de majd megoldódik!

Link to comment
Megosztás:

Ugyan, ilyet ne mondj! Mondjuk, még nem ismerem a melletted ülőt, de szerintem ő nem faros, hanem elől hátul 50-50% százalékban osztott. :P

Próbakörhöz gratula, úgy meg könnyű csapatni, ha a körzeti megszívott jó cimbora. :D :P

Különben meg ne legyél ennyire diszkriminatív! A helyes köszöntés: Kedves faros, és remélhetőleg a jövőben faros barátaim! B) :lol: :D

Ja, igen, 10 óra múlt, élednek a farosok! :P

Hű, B+, remélem, nem Tas ül melletted, hanem a barátnőd! :wub: Mert ha Tas, akkor jól belenyúltam! :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan, ilyet ne mondj! Mondjuk, még nem ismerem a melletted ülőt, de szerintem ő nem faros, hanem elől hátul 50-50% százalékban osztott. :P

Próbakörhöz gratula, úgy meg könnyű csapatni, ha a körzeti megszívott jó cimbora. :D :P

Különben meg ne legyél ennyire diszkriminatív! A helyes köszöntés: Kedves faros, és remélhetőleg a jövőben faros barátaim!

Ja, igen, 10 óra múlt, élednek a farosok! :P

Hű, B+, remélem, nem Tas ül melletted, hanem a barátnőd! :wub: Mert ha Tas, akkor jól belenyúltam! :P :D

tascona :

hüüü mivaaaan?????

orros is vagyok ha föláll ? ha ? B)

de faros alapbol, de a nemeket nem vitatom mert a lepcsön lefele csattogot nenm komalom csak amin le lehet huzni szex utan a kredit kártyaT

a kotont nem a sebváltora húzom mert kezet szoktam mosni

DE MESSZI LAKOM A BEKÖTÖ UTTÚ ÉS SZÍDÜLÖK AZ ASZFALTON ÉS EZÉ ÜLÖK OMEGÁBA :lol:

IGY KIVÁNOK NEKED LOTTÓ ÖTÖST :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja, persze kiccsávó! Azér' a 2.2 nem babapiskóta! Egyre jobban érzem, hogy tényleg lejáttszuk. :P Hidd el, az orrod elé tolom a seggem, aztán szagolhatod a kipufogóm! :D

de az 1.4 se pilótakeksz :lol:

ööö benzinszagból kaptam már eleget az első autómtól :wub: azt már nem merem kiejteni a számon,csak halkan és zárójelben írom le mi volt (GTi) :P

szombat éjjel vele álmodtam B) imádtam

nagyon jók ezek a régi vasak :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kell bemutatni a régi vasakat. Trabival kezdtem. Egyszer kilyukadt az első dob. Nem épp benzinszag volt, de a "fűtésen" keresztül dőlt be a gáz. A motoraim pedig mind idősebbek nállam. A Simsonom 1969-es, a Jawa-m pedig 1973-as. Úgy is mondhatnám, gyűjtöm az "ócskavasat".

nekem néha az hiányzik,hogy érzed,te irányítasz mindent...

most meg...kis gázzal indulsz,le akar fulladni.elektronika megilyed,rányit a pillangóra,és nagy rántással elindulsz...

régen meg...leléped,bovden rándul,jön a levegő,mellé a sok-sok benzin,és már szántod is az aszfaltot :P

néha hiányzik,de állandó jelleggel már nem kellene :wub: csak hétvégente élvezni kicsit :P

ezzel a gondolattal kívánok szép jó éjszakát B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.