Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Höhö! :lol: Ezzel még az egyenest is görbévé lehet tenni. :wub:

De én itt leszek egész éjjel és nem hagyom ,hogy elkanászosodjanak!

Ráfaragtál! :P Otthon sosincs 100 disznónál kevesebb, úgyhogy tulajdonképpen én máris kanász vagyok! :D

Ja, és faruralom! :P

Link to comment
Megosztás:

álom édes álom....azért a szívem mélyén még mindig amcsi gép :wub:

mindjárt megyek is a megfelelő topicba :D

Maradj csak nyugodtan,itt is megy éjjelente a Camaro SS topic,fényképekkel ilusztrálva :P

Sanyi ezzel az autóval nem is lehet egyenesen menni! :lol: :P

Maci,még nemtom hogy lesz e sátor,ha másnem veszek,mivel lehet hogy kocsiban alszok!

Apró popó! Corsika,visszafelé pestig el tudlak vinni,bár ez attól is függ,mikor szánom el rá magam,hogy hazamenjek... B)

Link to comment
Megosztás:

Maradj csak nyugodtan,itt is megy éjjelente a Camaro SS topic,fényképekkel ilusztrálva :wub:

Sanyi ezzel az autóval nem is lehet egyenesen menni! B) :P

Maci,még nemtom hogy lesz e sátor,ha másnem veszek,mivel lehet hogy kocsiban alszok!

Apró popó! Corsika,visszafelé pestig el tudlak vinni,bár ez attól is függ,mikor szánom el rá magam,hogy hazamenjek... :P

asconával jössz ?

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó de te csak elméleti síkon vagy faros(ahogy én is),gyakorlatilag orros nem?

Ha rám gondoltál,én bizony kétszeresen is faros vagyok! Gelkóca,a válasz igen. :P

Jóéjt??? Sanyi?? Még csak most kezdődik az élet! Nekünk!

Találtam valamit,ami méltón lehetne az éjszakai farhatalom szimbóluma!

Kedves Farhatalmi Tagok! :wub:

Aki kitalálja mi ez a jelkép,az...az.... az nagyon ügyes :P

Link to comment
Megosztás:

a regi az :P kilincsel elore :wub: :P

eredményt hirdetek ideje korán,ugyanis van egy nagyon ügyes kollegánk(és nem azért mert csípem a búráját) de a megfejtés elsőre benne volt a válaszában....

Azt hittem senki nem fogja kitalálni,de nekem mától megváltozik még az avatarom is B)

Tas! Helyes! Ott az 5 pont(vagy sör?)

:lol: :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

eredményt hirdetek ideje korán,ugyanis van egy nagyon ügyes kollegánk(és nem azért mert csípem a búráját) de a megfejtés elsőre benne volt a válaszában....

Azt hittem senki nem fogja kitalálni,de nekem mától megváltozik még az avatarom is :P

Tas! Helyes! Ott az 5 pont(vagy sör?)

:P B) :lol: :D

Hozzászólok magamhoz : Éjjel a kilincs a kulcsszó a farosok közt! :wub:

Tas,az hogy előre vagy hátra,az olymindegy! :P :P

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Várom SzaboTunk hívását, hogy elkalauzoljam hozzánk...

Közben nézegetem a veki elektromos rajzait, meg a középkijelzőm csatijának fényképét, meg a lábkiosztás szerinti dolgait... hmm... szinte minden benne van, ami Futó Gabinak kelleni fog. :P

Farosok... pszt... nyugi van! :P Roli! Milyen asconával jössz? :wub:

a sátor nekem is kétes... pláne ha kicsit borongós idő lenne. A vekiben jól lehet aludni. B)

Link to comment
Megosztás:

Én azért gondolkodom valami farsúlyon, mert soxor olyankor is mászik a segge, amikor nem kéne. Sebaj, két zsák cement megoldja a problémám! :P

Mikor még ladám volt,esett egy kis hó,és anyám meg elküldött virágföldet venni...

Beraktam két zsákot a csomiba,és akkor vettem észre mennyivel másabb :wub:

Nyáron a nyári gumihoz nem kellett,mert az jól tapadt,de ha driftelni akartam akkor csak a gázt tapostam,és megindult :P

Sanyi,cementet ne rakj szegény verdába,mer akkor biciklivel is megelőzlek! B)

Bocsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép estét... a napi jó cselekedet is megvót.

Cseréltem olajat Tominak, utána kiderült, hogy vennem kell jégkék LEDet, mert valamiért az egyik angyali szemkarikám :P :P megadta magát. Utána sikerült kerítenem egy jó pákát, és minden eddig "csokival" vagy egyéb módon készült kötést megforrasztgattam. Kedves nejem igaz először hülyének nézett, de végül beletörődött. Előkészültem egy röpke beültetéshez is. B)

Összességében jó nap volt. :lol:

Farosok! Hol vagytok? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyok, ragyogok! Nem tudtad, hogy a farosok leginkább éjszakai lények? Nappal csak vagyunk, a mi világunk a sötétség. :P No és te, orrtúró, hol vagy ilyenkor? :lol: :D :P

farosok hehe :P ok nem orrturok

ameg mi toljuk magunkat addig ok meg vonszoljak magukat :wub:

:D :P

de ket mcdonalds talcaval a hatso alatt behuz ott kezifekkel jol lehet azzal is driftelni :D :D :D

farosok a bagoly szekcio :P B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.