Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ehe ehe! B) Hát nem cééép? :P No, majd holnap kicsinyítem, mert ebbe Mackótestvér beleköt.

Reméljük csak nem! De ha mégis akkor csak csináld,amíg meg ilyen addig nézegesd csak,én is imádom ezt az autót,de főleg az alakját :P

Már csak azon töröm a fejem,az én monogrammomnak melyik autó felel meg? :lol: :D V.R.? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Majd segítek ezen is, ne aggódj! De céép! :P És van benne V.R. is. :P

ok,elöre is köszi!de most megyek dögleni,mert nemsoká fel kell kelni! de hogy ha le sem fexek? :wub:

jóéjt Sörös testvérem!

ja és készítsd a keresztelőre magad,a bw-n a manta találkozhat a kistesójával! B)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet a későn és a korán fekvő klubtagoknak is! :wub:

Ma már egyedül koptattam a gumikat Debrecenből. Meg is látszott a menetidőmön... :P (Rocket Tommy is back again!)

Végre péntek, meló alig, szal asszem megkreálom idebent mackó villogós kütyüjét. Így szombaton csak be kell applikálni a gépsasba. Megyek is és összeszedem hozzá, ami még hiányzik...

Mindenkinek szép napot!

Link to comment
Megosztás:

ezúton tolmácsolom Nyuszi üzenetét :wub:

nagyon jól érzik magukat,már első nap lebarnultak,és azt mondja nagyon széépp az éégggg :P

viszont drága minden elmondása szerint.

el sem hiszi hogy ott van,haza se akarnak jönni :lol:

de azért remélem hamarosan magamhoz ölelhetem ismét :P

mindenkit üdvözöl!!!!

röviden ennyi B)

Link to comment
Megosztás:

Mi is üdvözöljük! :lol:

Sok puszi és üdvözlet innen a bal sarokból is Nyuszinak,meg (Sanyi nevében)az egész nyugati félteke nevében is! :wub:

Tas,egy V8 ból szerintem a legalapabb is bőven sok! :P Amit mutattál azt szerintem előbb meg kell tanulni vezetni :D

De azér bejön :P B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.