Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

MOst beszéltem telefonon egy igen tisztelt szervizes emberrel is, aki azt mondta, hogy abszolút nem biztos, hogy HF bajom van, de a szemesi túra során ki kell derüljön, mert egy relatíve hosszú üzem, rövid idő alatt, ahol a vízfogyásnak mutatkoznia kell ha tényleg az a baj.

LED... a lámpában lévő még be nem kötött cumókról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Nem... 18. szám... alma utca.

Akkor azt nemtom kijaz...

Akire én goldolok,az ott van az alma utca vége felé,majdnem a buszmegállónál..de lehet ám hogy az kasztis?Mindegy,annak ellenére hogy ott lakok,nem rossz tőlem :P

Csak legyen jó az autód...Készítek neked is sörikét! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Sza mucus! Még mindig nem jó a messengerem! De a söröd megvár egy hét múlva!

blokk olajtekno valto szetakasztva varja a gazdajat hogy konyoruljon rajta :P

amugy szaaaa :P

juteszembe a vinyot leradiroztad mert ha nem az instalba benne van a tv tuner driver de megvan nekem a masik vinyon is B) :wub:

Link to comment
Megosztás:

Má tele van filmmel! :wub:

De igazán megköszönném egy pár sörrel,ha kiírnád egy cd-re az összes installt,és elhoznád!

Ha csak nem én megyek hozzád addig,ki tudja! :P

Attól függ minden hogy alakul a vasárnap,mikor végzek Baján az autóval,mert akkor onnan pestre mennék,nem haza :P

Sajna nem tudom mit kezdjek a messengeremmel,ha van valami fontos,írj pü.ben,oszt válaszolok!

Szegénység: holnapig :lol: mer holnap fizetés! ....

Jó estét emberek! Az éjszaka a farosoké? :D

Mindig az övéké! B) Elsőkerekes rokonaink ilyenkor már zúzzák az ágyat!

én is melózok reggel,de még csak álmos sem vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Má tele van filmmel! :wub:

De igazán megköszönném egy pár sörrel,ha kiírnád egy cd-re az összes installt,és elhoznád!

Ha csak nem én megyek hozzád addig,ki tudja! :P

Attól függ minden hogy alakul a vasárnap,mikor végzek Baján az autóval,mert akkor onnan pestre mennék,nem haza :P

Sajna nem tudom mit kezdjek a messengeremmel,ha van valami fontos,írj pü.ben,oszt válaszolok!

Szegénység: holnapig :lol: mer holnap fizetés! ....

Mindig az övéké! B) Elsőkerekes rokonaink ilyenkor már zúzzák az ágyat!

én is melózok reggel,de még csak álmos sem vagyok...

dehogy zúzzák :D

Link to comment
Megosztás:

nem hagyhatom hogy a hátsókerekesek átvegyék a hatalmat :P

szólóban...mekkora szöveg B)

mikor lesz márrrrr keddddd :P

de mostmár lépek,további jó nemtudommicsinálást :P

Köszönjük,szerintem megyünk szántani(szirénaszó utánig is) :wub:

A hatalom pedig már a mienk,még nem láttalak benneteket hátrafelé driftelni elsőkerekessel :lol: :D

Tomi mi lesz kedden hogy így emlegeted?

Link to comment
Megosztás:

Ennye no, há' nem tod? Gyün a főnökasszonypajtás! A szántás pedig kicsit szünetel, mert az autó fejlesztés alatt áll. Hiába driftel hátrafele, a körforgalmat akkor se bírja úgy megbulizni, mint mi! :wub:

Jaaa,elnézést,nem vagyok ám tisztába ezekkel a dolgokkal! Ki hol lakik,meg milyen messze...

Ja,elsőkerekessel elég gáz,én a Gsi-vel próbáltam csak pörögni hátrafele,jó is lett, húztam a kézit is,de volt elég kraft,viszont gyerekek! rohadtul nem tudtam hogy hol vagyok :P :P B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.