Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Rolikám!

Nekem most egy kis szerencse kéne.... de nagyon... lehet sokba fog fájni a javítás a kocsin... má megint...

:unsure: Vagy egy kisebb nyeremény a lottón.

folyik az olajom, meg fogy a vizem... :)

nem hangzik jól :D első körben hengerfejtömítésre gondolnék...

hallottam már olyat,hogy átégett a tömítés,de nem keveredett a víz és az olaj egymással,így egy tömítés cserével megoldódott a probléma

Link to comment
Megosztás:

Én is hallottam... de ez most nagyon nem hiányzik... :unsure:

ráadásul a kedvenc szerelőm épp Bogácson áztatja magát... meg 1 hét van BW-ig... ááááá

és kívűlről látszik vmi olaj? nem lehet hogy vmi szimmeringnél szivárog? bár a vízfogyás ekkor más probléma lehet...

Link to comment
Megosztás:

Jól látod... nem a szerelőn aggódom. Hanem azon, hogy mibe fog ez kerülni. :unsure:

Hááát, ha csak a tömítéssel van gond...

Nekem, amikor a motor generált csináltuk, akkor 20 volt a síkolás meg a szelepfészkek köszörülése, meg asszem 7 volt a tömítés.

Amúgy sziasztok!

Hogy mekkora köd volt reggel Böszörmény és Görbeháza között!

Link to comment
Megosztás:

Huh, fél 12 óta most értem végére a chat résznek... Igaz, hogy közben ebédeltem meg melóztam is, de szép termés volt. Az eszperente résznél lehaltam. Hogy miket kitaláltok! :)

Bár már mackó írta, de azért hivatalosan is bejelenteném, hogy 19-e óta debreceniek vagyunk. A Bethlen Gábor utca 39 2/16 alatt lakunk. A költözés már megvolt, a pakolás viszont folyamatosan folyik.

A netet megrendeltük, de még időbe telik, amíg bekötik. Addig marad a céges net. Most nincs főnököm, szal itt vagyok. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na... kedden megyek egy Alma utcai szerelőhöz, aki kemény 3e forintos munkadíjért lecseréli az olajat, meg kicseréli a karter mindkét tömítését szakszerűen... ja meg egyúttal kipucolja az esetleges dzsuvát is belőle.. és meg is várhatom a helyszínen... persze lehet lesz 1 óra...

Meg rászagol a hengerfej gyanúmra, de nem javasolja, hogy akkor le is vegye, mert akkor csütörtökre tuti nincs kész, mert ő akkor már felújíttatná... én is... úgyhogy, ha hazajöttem BW-ről, akkor visszatérünk rá, ha egyáltalán tényleg van ilyen gondom.

Meg megvettem az olajam, és a Szabot olaját is... Szombaton olajcserélős, LED villogtatós beépítős meetingre van kilátás nálunk, ha valakit esetleg még érdekel. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.