Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó délutánt!

Ma bombariadó volt a suliban, valami balfenék miatt két órát fagytunk a hidewgben, mig a szakemberkék átvizsgálták az épületet. Persze nem volt semmi.....

Hpgy lehet valaki ilyen buttta!!!!? :roll: Úgyis elkapják a telefonálót, tuti valami kiskölyök volt.....

"Good morning fellows! Sit down please! Yesterday we had a bomb warning as you might remember... Bela, please tell us about the actions we had to do..." :lol:

Bela: "őőőőőőőőőőő.... höhö.... hhhhöhöhö" :twisted:

"Thank you, sit down Bela! Your homework for tomorrow: please write an essay about bomb warnings: what's in the background, what makes a child do such stupid acts :evil: and what are the consequences... :lol: "

Link to comment
Megosztás:

Szia! :lol: :lol:

ugy látszik, ilyen ez a péntek.

nekem nemrég ért véget a második műszak is, megyek és kikúrálom magam a kockára fagyásból..... :lol:

Szia!

Látom neked is eseménydús volt a mai nap.Mostanában nálunk is bombariadók vannak, de a városháza, meg hasonló hivatali épületekben :shock:

Link to comment
Megosztás:

:twisted: Gonosz nőszemélyek! Höhöhö! :twisted: Egyébként ilyenkor fix, hogy iskolából kicsapás a következmény. Nálunk szakközépben legalábbis így volt. Viszont az is biztos, hogy ez nem fogja meghatni... Na lásuk, hogy lehetne megszégyeníteni, vagy legalábbis örök életre elvenni a kedvét. A diákság egyébként tuti gonoszabb dolgot találna ki. Rulezke kérdezd őket, biztos, hogy isteni ötletet adnak.

Link to comment
Megosztás:

Na lásuk, hogy lehetne megszégyeníteni, vagy legalábbis örök életre elvenni a kedvét.

a leggonoszabb az lenne, ha egy műbombát rejtenénk el a szobában, ahol vannak, vagy kötnénk rájuk, hadd érezzék, milyen dolog ha azt hiszi vki komolyan, hogy tényleg veszély fenyegeti.De persze, megjátszva hogy tényleg éles, és tanakodnak a szakemberek.

Bár ez elég nehezen kivitelezhető :evil:

Link to comment
Megosztás:

Én még éppen megúsztam a kedves noszogatásokat a bemutatkozóra :lol:. Bár túlzásba nem vittem sem a bemutatkozót, sem a nick magyarázatát.

Jaaaaaa, én nem az ittenit mondom, bár azt is parancsra írtam meg, nem akartam leleplezni magam :oops: :lol: Bár a nickemet nem is magyaráztam

Hanem a MOTE lapjára, szekciótagos bemutatkozót nem írtam még

Link to comment
Megosztás:

Én itt is sasolok ám!

Akkor jó :lol:

Csak gondoltam mackósajt holnap azt fogja hinni, megint nem voltunk itt, és hogy tudja hová lettünk :lol: Tudod fontos a jó kartársi viszony ápolása :lol:

Jut eszembe miért is nincs neked msn-ed???

Olvastam a leírásodat a kocsiról, írhatnál nekem is eyget :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem, még nagyon piás koromban pár sörért vagy pálinkáért bármilyen verset, levelet írtam, vagy mondtam tollba. Aztán a háladíjjal még visszajöttek, mert jól sikerült :lol:. De már nem iszok (annyit), és nem is írkálok...

Régebben én is írtam verseket, mostanában már én sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.