Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép estét mindenkinek!

Micsoda benya téma folyik itt? (ki)

Az én jószágom beéri jelenleg 3 literrel 100 km-en! Mert jelenleg robogóval nyomulok! :)

Tamás,örülök hogy találkoztunk vasárnap! Méltón vagy tagja a bolond de vidám kis csapatnak! :D

A benyád meg szerintem simán kifolyt a tanksapka mellett,ugyanis tesóm barátjának a legújabb astrát adta alá a cége,és kártyával tankolunk bele,na én meg ilyet régen csináltam úgyhogy annyit tettem bele,hogy több egy csepp se ment volna bele...Viszont hamar elhagytam belőle 3 litert a tanksapkán keresztül...az sem zár légmentesen,és szerintem a G astráé sem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

sanyi a logo alapjan v8 kell a mantaba

nezd meg WWW.MANTAV8.COM

Kéne, és már ki is néztem, hogy mi kéne! :unsure: A Caprisok most építenek egy meglepetés autót. Egy "szakadt" piros hármas kasztniba dobnak be egy 5.7-es Mustang blokkot. Nem is olyan nagy, a Manta orrába simán belemenne... :)

húúúúú de fáradt vagyok,most érzékelem...22 óráig dolgoztam...

Nagy kunszt, én is... Bár én eszt a szót, hogy fáradtság, nem nagyon ismerem. :D

Holnaptól újra éljen a tizenkét óra, hétvégén is.

Link to comment
Megosztás:

öööö mondjuk úgy,hogy megérte 100km-t menni :unsure:

nagyon megérte :D

megérte...leadtál 3 kg-t? :lol: :D

Kéne, és már ki is néztem, hogy mi kéne! :) A Caprisok most építenek egy meglepetés autót. Egy "szakadt" piros hármas kasztniba dobnak be egy 5.7-es Mustang blokkot. Nem is olyan nagy, a Manta orrába simán belemenne... :D

Sanyi,Tas amit mond ott egy LS1-es V8-as blokkot tesznek a mantába! :) és az aluminium blokk ám,nem olyan nehéz!

Link to comment
Megosztás:

Rolex

unalmas a melo? :) :D :lol:

jo is az nyomni :D

Nem dolgoztam az éjjel Pali! Délutánra mentem! Csak későn fekszem,és korán kelek!

Ja és a motorokkal kapcsolatban is melléd kell álljak! Ehhez kivételesen rengeteg dokumentációm van,tudod mucus,én is netezek néha! :D

Nos összesen gyárilag csak 3 motorral adták ki a mustangot:

-2.8 V6-os,hengerenként 2 szeleppel.Ez volt a Mach 1,az alap,és a legelső

-5.0 V8-as,hengerenként 2 szelep ez is(302 CID)és King Cobra volt a típusjelzése

-5.0 V8,mint az előző,szintén 302 Cid motorkóddal,de VV típusjelzéssel,valamivel gyengébb mint az előző változat

Az összes többit 3 versenyautógyár,és egy John Shelby nevű muki csinálta,mindet limitált mennyiségben,némelyikből kevesebbet gyártottak,mint a mi Lotus Omegánkból :unsure:

Ezekben már volt valóban 6.0,de még 7.2-es is.Mindegyik V8.

A leírás ahonnan olvastam csak 1986-ig írta le a dolgokat,onnantól kezdve nekem sincs információm,de 5.7 nekem sem rémlik a fordnál,azt a chevroletnél használták,meg minden hasonló nagy amerikai autógyártó cégnél ugyanezt,csak más szívósorral,és egyéb módosításokkal...(Pontiac,Dodge,Chrysler,Plymouth)

Egyébként a Mustang 2.8 V6-osát később egy az egyben belerakták a Taunusba is,és némelyik Ghia felszereletségű fordban ott volt a vágtató paci jele a szelefedél jobb oldalán :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Én nem vagyok "kutyabőr párti", mert szerintem csúnya...

De nem szólok bele, mert a te kocsid. :unsure:

szépnek nem szép,de hasznos...

sajna a 4esen járok,igen sokat,és rengeteg a kavics,meg éjszaka a bogár is...máskor nem használnám

de majd először kipróbálom,és ha jónak látom,akkor megveszem.

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam Nusit, és tényleg, 5.0-ás. A 2.8 V6 pedig nemcsak a Taunusba, de a Capriba is belekerült. Hogy gyárilag-e, vagy úgy, mint az enyémbe a 2.2, azt nem tudom, de az összes Capris ilyen motort vadászik magának. :unsure:

Biztos mer cuppra bemegy,nem kell faragni semmit...az nem is olyan jó...azt mindenki megcsinálhatja :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.