Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ügyintézés: külö szólni kellett a rendőrnek, múltkor hogy ugyanmár vegye ki a körözésből az irataimat... erre jééé tényleg .. majd holnap kiveszem.... én még kidumálom magam, de pl.. ha tesómat kapják el a körözött forgalmival az már gázosabb szerintem....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Berágtam a sok töketlenre a gyártósoron és bejöttem a helyemre netezni!

Ennyi szerencsétlent egy rakáson! Ha tehetitek ne vegyetek Ph***ps műholdvevőt!

Na mindegy...

Nálatok is ilyen lehangoló az idő? Kénytelen vagyok pörgős zenét hallgatni, hogy életkedvem legyen...

Link to comment
Megosztás:

Földijeim,cartársak!Nem tudtok Debrecenben vagy a környéken olyan autóüveges céget aki az üvegen levö karcolást (nem repedés)el tudja tüntetni?Az történt,hogy a szélvédőmön,szemmagasságban keletkezett egy kb 4 centis karcolás.Meg szeretném csináltatni mihamarabb,nehogy szétrepedjen az üveg.Előre is kösz.

Ilyet is lehet csinálni? Akkor engem is érdekel! Ezt hogy csinálják? Lepolírozza vagy mi?

Link to comment
Megosztás:

A melóban nekem is gond van a zenével. Mindenki tuc-tucos, attól nekem pedig olyan rossz hangulatom szokott lenni, ideges leszek, az meg senkinek se jó. Ha pedig én választok, akkor mindenki rimánkodik, hogy valami "emberibbet" tegyek be. Pedig szerintem a Metallica még nagyonis lágy rock. Ezért aztán álltalában csak a görgősor nyikorgását hallgatjuk, és szent a béke. Hiába, amiben gitár, dob, és egyáltalán élő zene és énekhang van, az már nem zene :evil: ... Miért különbözőek az emberek? Miért nem lehet mindenki rocker? :twisted:

Link to comment
Megosztás:

A melóban nekem is gond van a zenével. Mindenki tuc-tucos, attól nekem pedig olyan rossz hangulatom szokott lenni, ideges leszek, az meg senkinek se jó. Ha pedig én választok, akkor mindenki rimánkodik, hogy valami "emberibbet" tegyek be. Pedig szerintem a Metallica még nagyonis lágy rock. Ezért aztán álltalában csak a görgősor nyikorgását hallgatjuk, és szent a béke. Hiába, amiben gitár, dob, és egyáltalán élő zene és énekhang van, az már nem zene :evil: ... Miért különbözőek az emberek? Miért nem lehet mindenki rocker? :twisted:

Én mindenfajta zenét szeretek, ami jó. Lehet az rock, metál, vagy akár "tuc-tuc" is, ha jó... :lol: Ha látnátok egyszer a playlistemet.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet valaki ilyen buttta!!!!? :roll: Úgyis elkapják a telefonálót, tuti valami kiskölyök volt.....

Az hagyján Rulezke, de nálunk tavaly a melóhelyen -10C-nél éjszaka csináltak bombariadót, kétszer is. Kabátért nem engedtek senkit az öltözőbe, hajtották ki a népet, és a műszakvezetők senkit nem engedtek haza két órán át. Na azt a didergést nem kívánom senkinek. Egy póló, plussz egy munkásköpeny, ami semmit nem ér. Voltak is tüdőgyuszik. Én hálistennek megúsztam orfújással 2 héten át. Na, ez már nem butaság, hanem óriási hülyeség. Hogy lehet valaki ennyire egoista? A többi 500 emberre nem gondolt a marhája. Ha kiderült volna, hogy ki volt az, akkor lincselés lett volna. (A rendőrség kiderítette, de a sorra nem került ki az információ)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.