Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja, én a szeptembert Debrecenre értettem, nem a BW-re. A BW-re mindenképp le kell tolnom a pofám (valahogy). Túl sok mindenkinek ígértem már, és már unom, hogy állandóan segget csinálok a számból. Szóval egy szombatra ledörrenek, és mostmár tényleg felrakom a kormányom. Szóval Gelko, gyere te is!!! :D

én ott leszek tuti...addig is gyakorold a manta táncoltatást nehogy beégj :) :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Attól még??? Csak nem be szeretnél ülni mellém? Dehát Kecsón már Mantáztál. :unsure: Pörgés meg nem lesz. Gondolom hely sincs nagyon hozzá, meg a kempingben idegzet se. Ráadásul sajnálom a gumit is. Átalakításig nem akarok másikat feltenni (persze muszály lesz, már látom).

lesz gumifüstölés a CBA parkolóban de helyes h nem gyilkolod :)

Link to comment
Megosztás:

Helyes, nem helyes... Lóg a bele még mindíg. Az meg nem hiányzik, hogy a computer véletlen nekikoccoljon valaminek, aztán beadja a kulcsot.

Miért Sanyi,hol van jelenleg az ECU-d? Nem találtál neki helyet?

Örülök neki hogy jössz! Ha nem is táncoltok,hidd el lesz aki nem bírja majd megállni! :) Várom is! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hogy hol van? Nos, az ECU az akkumulátor és a jobb torony között fityeg, a gyújtásszabályzó doboz a bal torony környékén, a harmadik, ami nem tudom, micsoda meg valahol a motortérben van elbújva. Helye van mindnek, csak ahhoz ki kell lyukasztani a tűzfalat. De egyszer csak ki lesz csempészve a szakító cimbora melóhelyéről. Arra várok.

Link to comment
Megosztás:

A végén még olyan lesz az egész, mint Bandinak (Bad Bone, ha valaki így ismerné) a Manta talin. Járta a sátrakat, és az autókat, és pótkerekeket vadászott. Díjjat is kapott érte, ő durantotta el a legtöbb gumit. De mint mondottam, most még nem játszok effélét.

Kábelkötegelő van nálam mindig, szóval tudjuk rögzíteni a lötyögő dolgokat is! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

végre ismét süt a NAP!!!!!! :)

nekem is van 14es téligumim,amik várják sorsuk beteljesedését :D

anno még az előző autómmal igen sokat koptattam rajtuk,van is róla egy öööööö "szép" videó :unsure:

csak kérdés szintjén,kertipartiva kapcsolatban van vmi fejlemény?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.