Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én csak most tudok fórumozni, mert

1. nincs most meló (nagy ritkaság)

2. nincsennek itt a netfüggő, kummantós kollégáim, így gépközelben lehetek.

De ezek a feltételek itt a melóban ritkán teljesülnek, pláne egyszerre.

Node... alakul a következő talitok? Látom, Mackósajt nagyon benne van a klubéletben, de a többiektől jött valami visszajelzés? És az útmenti vadászatnak van haszna?

Link to comment
Megosztás:

Node... alakul a következő talitok? Látom, Mackósajt nagyon benne van a klubéletben, de a többiektől jött valami visszajelzés? És az útmenti vadászatnak van haszna?

Semmi, mindenki dolgozik... :lol:

Én meg lassan megunom, hogy mindenkit ennyire noszogtatni kell.

Hihetetlen számomra, hogy ha tényleg komolyan gondolnak valamit, nincs egy óra hosszájuk arra, hogy összeüljünk, megismerjük egymást, és megtervezzük, hogyan tovább.

Az is lehet én veszem ezt túl komolyan, dehát én voltam már talin, napi kapcsolatban állok néhányótokkal, mégha sokszor csak neten keresztül, de akkor is.És engem magával ragadott a klubélet :lol: No meg jó példa a pesti és kecsói csapat, akikre irigykedek kissé.... De remélem nem sokáig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki! Végre hosszú idő után ismét a régi melóhelyemen vagyok netközelben, úgyhogy gyorsan fel is kukkantottam

Nagyon jó, hogy van új szekció végre a környéken is, remélem kicsiny szabadidőmben el - el tudok jutni találkozókra.

Üdv Mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Én is örülök, hogy végre újra van időm feljönni.

mikor várható tali a környéken? Gondolok itt inkább minitalira ugye figyelembe véve az időt, meg az ünnepek ugye, szóval gondolom nagyobb tali csak tavasszal.

Tőletek függ!!!!!Javasolj időpontot!

egy minitaliba belefér az, hogy jó idő híjján esetleg beüljünk valahová? És akkor az idő probléma kilőve...

Ja találtam egy szoboszlói emberkét, de még csak 1 mailemre válaszolt, aztán eltünt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért egyes banki ügyintézők, meg közjegyzők kedvességét / hozzáértését nem kívánom senkinek. Tegnap pl egy papírt el is rontottak. Szerencsére azért nem a szerződést, csak vmi kiegészítő tájékoztató papírt, és nagyobb kamat / törlesztőrészlet szerepelt rajta, mint a szerződésben. Kicsit azért megijedtem. Anyukám bement ma reggel, kijavították, de megint lekezelőek voltak. Mintha a hitelügyintézés olyan mindennapi dolog lenne, hogy az embernek csuklóból vágnia kellene, mikor milyen papírt / információt kell prezentálnia. Na mindegy... Nem ide való téma.

Link to comment
Megosztás:

Igen sajnos, valóban sok esetben ez az általános vélemény az ügyintézőkről. Nekem sincenek jó tapasztalataim....

De lássuk be kicsit mindannyian azt hisszük ha mi értünk valamihez, az másnak is olyan egyszerű, mint nekünk.

Milyen kár, hogy én nem értek semmihez :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tőletek függ!!!!!Javasolj időpontot!

egy minitaliba belefér az, hogy jó idő híjján esetleg beüljünk valahová? És akkor az idő probléma kilőve...

Ja találtam egy szoboszlói emberkét, de még csak 1 mailemre válaszolt, aztán eltünt. :lol:

És ki az? Csak nem corsa-s?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.